Czy dojrzały facet może uwodzić? Kiedy jest za późno?

„Jeżeli możesz zmienić coś w swoim życiu i poczuć się lepiej, to rusz dupę z domu i to zrób. Chyba, że chcesz siedzieć w domu, oglądać pornusa i bawić sie pisiorem. Twój wybór.”

Oto słowa pewnego 44 latka, którego za chwilę poznasz.

Jeden z największych mitów dotyczących relacji damsko-męskich dotyczy tego, że im starszy i dojrzalszy facet, tym trudnej znaleźć sobie kobietę. Rzekomo najłatwiej mają Ci młodzi, przed którymi świat stoi otworem i mogą przebierać sobie w dziewczynach.

Gdy lat przybywa, szanse drastycznie maleją. Piszę to na podstawie relacji kursantów, z którymi tydzień w tydzień prowadzę szkolenia.

Wydawać by się mogło, że mam na myśli tych dużo starszych. Okazuje się jednak, że nawet Ci tuż przed 30 czują, że ich szanse mocno opadły i ciężko będzie sobie znaleźć kobietę.

Gdy wiele lat temu zaczynałem robić szkolenia z uwodzenia, większość moich kursantów była w wieku 20-25 lat. Jednak od tego czasu sam dojrzałem, zmieniło mi się podejście do uwodzenia i (co najważniejsze) stałem się kilka razy bardziej świadomy procesów jakie zachodzą między kobietą, a mężczyzną. Co za tym idzie, wiek moich kursantów znacznie się zwiększył.

Aktualnie dzielą się na dwie grupy. Pierwsza to wciąż ten ‚idealny’ wiek, by nauczyć się uwodzenia/podrywania, czyli zakres 18-30 lat, bo im wcześniej tym lepiej. Natomiast druga, równie liczna to zakres 30+ i 40+.

Przykładowo podczas majówkowego 5 dniowego szkolenia, które prowadziłem w tym roku, wszyscy kursanci mieli powyżej 30 lat.

Wydawać by się mogło, że 30 lub 40 letni facet nie ma czego szukać na szkoleniu z uwodzenia. Nic bardziej mylnego!

Prawda jest taka, że: NA ZMIANY W ŻYCIU NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO!

Najstarszy kursant, który zgłosił się na szkolenie, miał UWAGA 54 lata! Był po 3 małżeństwach i wciąż uważał, że życie leży przed nim otworem i dlaczego miałby tego nie zrobić? Bałem się, że będę musiał robić mu demonstracje na 50 letnich kobietach i chodzić na dancingi, ale na szczęście im starszy kursant, tym ciągnie go do młodszych dziewczyn.. uff! 😉

Jeżeli nie masz już 20 lub nawet 30 lat, to wcale nie oznacza, że jesteś zdany na los i nie ma dla Ciebie nadziei.

Życie jest jedno i trzeba je przeżyć jak najlepiej się da. Każdy ma prawdo do szczęścia bez względu na wiek. Tak samo na naukę podrywania i uwodzenia również nigdy nie jest za późno. Osobiście jeżeli miałbym wybierać, to wolałbym nauczyć się uwodzić w wieku 30-40 lat niż w ogóle. Lub to, że do tej pory miałem w życiu tylko jedną lub parę kobiet, wcale nie oznacza, że nie mogę zacząć poznawać jednej nowej kobiety miesięcznie.

To nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku, a daje Ci 10-12 nowych kobiet w roku. Teraz pomnóż to sobie razy 5 lub 10 lat. I co, dalej uważasz, że lepiej przeżyć resztę życia patrząc w durny telewizor?

Na potwierdzenie moich słów chciałbym, abyś kogoś poznał. Ma na imię Gracjan i ma 44 lata. Był u mnie jakiś czas temu na szkoleniu, które wspominam nadzwyczaj dobrze, a jego darzę ogromną sympatią.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno!

Ps. Zapomniałem o jednej bardzo ważnej rzeczy. Dziewczyny UWIELBIAJĄ…[limit-article-here] dojrzałych i starszych facetów! Dla nich dojrzały facet to synonim doświadczenia, a dla dziewczyny, która dopiero wkracza w świat seksu i relacji z facetami, taki dojrzały ‚nauczyciel’, to jak wygrana w toto lotka. Wielokrotnie młode dziewczyny zwierzały mi się z romansów z dojrzałymi mężczyznami, bo ich rówieśnikom tej dojrzałości najzwyczajniej na świecie brakuje.

Z google..:

 • podrywa mnie 40 latek
 • starszy pan na ulicy podrywa mlode panie
 • Jak dojrzała kobieta może zagadnąć faceta
 • dojrzaly facet
 • Jak dojrzaly ma wyrwac mloda?
 • uwodzenie starszego faceta
 • jak poderwać 13 latka
 • jak poderwac 35 lstke
 • jak poderwać faceta
 • jak powinien 60 latek podrywać młodą
Jeden komentarz
 1. Tom Listopad 18, 2014 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.