Teksty Na Podryw – 3 Poziomy Umiejętności

Ah te teksty na podryw. Temat rzeka!

To jeden z najczęściej poruszanych tematów, gdy facet zastanawia się jak poderwać dziewczynę. Co jako pierwsze przychodzi mu do głowy? Pytanie: jakiego tekstu na podryw użyć?!

Przez lata wokół tekstów na podryw powstało wiele mitów i teorii. Jedni twierdzą, że teksty na podryw nie działają, a inni wręcz przeciwnie.

Internet ugina się pod rankingami najlepszych, najgorszych i najśmieszniejszych tekstów na podryw.

Jak to w końcu z nimi jest?

Dlaczego jest tak wiele sprzecznych opinii na temat tekstów na podryw? Bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy działają, czy nie. Wszystko zależy od faceta. Jednemu gotowe teksty uratują tyłek, a drugiego będą ograniczały.

Odpowiedź zależy od poziomu, na którym się znajdujesz:

1 POZIOM – Który tekst jest najlepszy?

Prawdopodobnie podrywaniem interesujesz się od niedawna. Dopiero raczkujesz i masz małe doświadczenie z zagadywaniem do nieznajomych dziewczyn.

Czujesz lęk przed podejściem do obcej dziewczyny i rozpoczęciem z nią rozmowy. Nie masz pojęcia jak zacząć, co powiedzieć i do czego nawiązać.

Szukasz sposobów na podryw i dowiadujesz się, że istnieją gotowe teksty, dzięki którym łatwiej będzie Ci się przełamać i zagadać.

Teksty na podryw to dla Ciebie idealne rozwiązanie, bo sam fakt podejścia do dziewczyny wiąże się z ogromnym stresem i jest dla Ciebie czymś totalnie nowym. Bez gotowego tekstu, byłoby Ci jeszcze trudniej i prawdopodobnie byś nie podszedł.

Uczysz się ich na pamięć i testujesz, które działają, a które nie.

Te, które działają, wchodzą do Twojego standardowego arsenału, którym atakujesz obce dziewczyny.

2 POZIOM – Mam sprawdzone teksty!

Masz już nieco doświadczenia i zaczynasz wyciągać pierwsze wnioski. Udoskonalasz teksty, z których wcześniej korzystałeś, by pasowały do konkretnych sytuacji.

Masz kilka różnych tekstów, w zależności od miejsca i okoliczności, w których spotykasz dziewczynę.

Czujesz się nieswojo, cytując cudze teksty. Dostrzegasz pewne wzorce i zaczynasz tworzyć swoje własne teksty. Stajesz się bardziej unikalny i oryginalny.

Odnosisz coraz więcej sukcesów i testujesz coraz odważniejsze teksty. Lęk przed podejściem staje się mniejszy niż do tej pory.

Niektóre teksty mają wysoką skuteczność, ale nigdy nie udaje Ci się osiągnąć 100% (tj. 10/10).

3 POZIOM – Teksty na podryw mnie ograniczają!

Zaczynasz rozumieć ideę działania tekstów na podryw. Dostrzegasz, że to nie one działają, lecz Ty.

Uświadamiasz sobie, że nie ma idealnego tekstu na podryw, bo każda sytuacja jest niepowtarzalna i nie można jej przewidzieć, ani się do niej przygotować.

Doświadczasz coraz częściej sytuacji, w których osiągnąłeś sukces, mimo braku gotowego tekstu. Coraz więcej elementów łączy się w całość.

Teksty zaczynają Cię ograniczać, bo blokują Ci dostęp do kreatywności i spontaniczności.

Przestajesz rozgraniczać rozmowę na początek i rozwinięcie, zagadanie i dalszą część. Wszystko staje się dla Ciebie całością.

Przestajesz traktować teksty jako narzędzie i sposób na podryw, bo czujesz, że tracisz na autentyczności.

Gdy widzisz dziewczynę, nie czekasz, aż pojawi się tekst. Podchodzisz do niej z pustką i spontanicznie tworzysz pod wpływem chwili.

Priorytetem staje się dla Ciebie wolność, a gotowe teksty ją ograniczają. Nie można być wolnym, gdy korzystasz z jakichkolwiek schematów. Przestajesz być ich niewolnikiem.

Twoim celem nie jest już poderwanie dziewczyny. Odkrywasz PUApkę, w której KAŻDY sposób na podryw jest jednocześnie ograniczeniem.

Odpuszczasz kontrolę i jakikolwiek wpływ na proces poznawania się. Stwarzasz warunki do rozmowy i obserwujesz, jak się sama toczy.

A Ty, na którym jesteś poziomie?

Have fun!
Orety

3 komentarze
  1. Adam 27 marca, 2016 Odpowiedz
  2. mistyk 28 marca, 2016 Odpowiedz
  3. Gruby 29 lipca, 2018 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.