Poznaj książki, które warto przeczytać ze sztuki uwodzenia

Mnogość książek na rynku polskim i zagranicznym traktujących o uwodzenie kobiet jest dziś tak wielka, że osobie, która nie jest z tym tematem związana, może być trudno wybrać tytuł wartościowy. Postanowiliśmy więc wyjść na przeciw oczekiwaniem i polecić kilka sprawdzonych książek po które warto sięgnąć.

Tworząc listę książek, które warto przeczytać przyjęliśmy trzy kryteria. Po pierwsze wybraliśmy z pośród tych książek, które sami przeczytaliśmy i dzięki którym rzeczywiście nauczyliśmy się uwodzić (nie ukrywamy, że nie był to łatwy wybór bo sami przeczytaliśmy ich wiele ;))

Po drugie zależało nam, aby teoria w 100% pokrywała się z praktyką. Wybraliśmy więc tylko wśród tych autorów, którzy rzeczywiście posiadają umiejętności, o których piszą. Oznacza to, że każdego z nich widzieliśmy w akcji i możemy potwierdzić, że to czego uczą na 100% działa.

Ostatnie kryterium, choć tak samo ważne, jak pozostałe dwa. Książka musi być napisana w sposób zrozumiały, a techniki i metody w niej zawarte muszą być do zastosowania przez każdego bez względu na jego wiek, wygląd oraz stan konta. W praktyce ma oznaczać to, że znajdziesz w książce tylko rzeczy proste, które jesteś wstanie od razu zastosować.

Dodatkowo, podzieliśmy jeszcze całość na dwie kategorie. Książki polskich i zagranicznych autorów. Jako praktyce wiemy, że np. nie wszystkie techniki, które stosują z powodzeniem najlepsi ze Stanów Zjednoczonych można zastosować w polskich realiach, choćby z powodu oczywistych różnic kulturalnych.

Tym niemniej także i po nie warto sięgnąć, gdyż 90% materiału jest piekielnie skuteczna.

Książki ze sztuki uwodzenia polskich autorów:

Dlaczego One sypiają z NIM, a nie z Tobą, i jak to zmienić

Jak podrywać dziewczyny
Dlaczego One sypiają z nim, a nie z Tobą, i jak to zmienić.
Autor: Kamil O’rety

Ebook Kamila to materiał tylko dla zaawansowanych uwodzicieli, którzy chcą szybko posuwać się w relacjach damsko-męskich.

Przekonania, techniki i metody, a nawet gotowe teksty, wiadomości i smsy, dzięki którym Kamil zdobywał piękne kobiety to materiał obowiązkowy dla każdego, kto choć raz marzył o życiu Don Juana. Szczególnie, że całość jest poparta wieloletnim doświadczeniem w uwodzeniu w polskich realiach.

Jeżeli więc myślisz, że polskie kobiety są nieśmiałymi tradycjonalistkami, które poszukują tylko partnera do stałego związku to najwyższy czas zweryfikować swoje poglądy. Jest to publikacja, dzięki której seks z piękną Polką jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

więcej o książce >>

Warto także przeczytać:

Poznaj historię uwodzicieliHistoria sztuki uwodzenia, czyli jak to się wszystko zaczęło i o czym warto pamiętać.

Zapomniana przez wielu historia jednej z najstarszej i najbardziej pożądanej sztuki na świecie, dzięki której wybrańcy zdobywali rozkosz i spełnienie, o której inni mogli tylko pomarzyć.

dowiedz się więcej >>


Poznaj fakty i mity dotyczące sztuki uwodzeniaSztuka uwodzenia. Fakty i mity.

Czy rzeczywiście kobiety są z Wenus? Czy to prawda, że nie można ich zrozumieć? I w końcu, czy grubość Twojego portfela ma wpływ na uwodzenie? Poznaj fakty i mity dotyczące sztuki uwodzenia, aby jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: „czy to działa?”

dowiedz się więcej >>


Poznaj słownictwo, którym na co dzień posługują się uwodziciele.Skróty, zwroty i określenia używane przez uwodzicieli.

Publikujemy najbardziej popularne słownictwo, używane przez uwodzicieli w Polsce i zagranicą. Od teraz skróty, zwroty i określenia, które można znaleźć na różnych stronach internetowych i forach dyskusyjnych oraz usłyszeć w klubach i dyskotekach nie będą dla Ciebie żadną tajemnicą.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • sztuka uwodzenia pdf
  • ksiazki o podrywaniu
  • sztuka uwodzenia książka
  • książki o uwodzeniu kobiet
  • książka o uwodzeniu
  • ksiki ktre warto przeczyta
  • ksiazka o podrywaniu
  • sztuka uwodzenia książka pdf
  • książka sztuka uwodzenia
  • uwodzenie książki