Poznaj fakty i mity na temat sztuki uwodzenia

Czy można nauczyć się uwodzenia kobiet? Oczywiście, że tak. Wbrew powszechnie panującej opinii, którą można przeczytać w gazetach, zobaczyć w TV i usłyszeć w radiu jest to umiejętność, jak każda inna.

Nie ma w tym żadnej magii. Kiedy byleś mały i poszedłeś do szkoły, to nauczono Cię tam liczyć. Potrzebowałeś umiejętności, jaką jest liczenie, więc Cię jej nauczono. Jeżeli dziś chcesz poderwać dziewczynę, a nie za bardzo wiesz jak to zrobić to dobrze trafiłeś. Tutaj Cię tego nauczymy.

Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia to zbiór zasad, metod i technik opartych na psychologii, psychologii ewolucji oraz dynamice społecznej, który przez dziesiątki lat był sprawdzany w praktyce przez różnych uwodzicieli z całego świata (klikając tutaj możesz przeczytać więcej na ten temat, w tym między innymi poznać jej historię: „sztuka uwodzenia„).

Zresztą, nie musisz nawet jej zgłębić od tzw. „deski do deski”, aby radzić sobie znacznie lepiej w kontaktach damsko-męskich, niż aktualnie, gdyż większość mężczyzn nigdy w życiu o tym nawet nie słyszała.

Oni nie mają np. pojęcia, co tak naprawdę jest dla kobiet ATRAKCYJNE lub o czym z nimi rozmawiać, aby je zainteresować.

Nie posiadając tej wiedzy, stawiają się więc w sytuacji podobnej do tej, w której rozwiązując zadanie matematyczne na sprawdzianie, nie znasz poprawnego wzoru. Oczywiście, wciąż masz szanse je rozwiązać i zaliczyć egzamin, ale jest to kwestia szczęścia, którego może Ci zabraknąć.

Fakty o uwodzeniu, o których głośno się nie mówi.

Czy wiesz, dlaczego na początku znajomości z dziewczynę bycie supermiłym, kupowanie kwiatów i prezentów lub stawianie drinków to strzał w nogę?

Wynika to z faktu, iż kobiety podświadomie szukają facetów silniejszych (i nie chodzi tu o bycie silniejszym fizycznie, bo przeważnie każdy facet taki jest, ale o bycie silniejszym emocjonalnie) bo chcą czuć się bezpiecznie.

Stawiając drinki i kolacje stawiasz się w sytuacji, w której osoba silniejsza zabiega o uznanie osoby słabszej. To tak, jakby w Twojej firmie szef zabiegał o uznanie pracownika. Czy można go wtedy nazwać silnym?

Zresztą to także obala kolejny mit – tylko wygląd i pieniądze liczą się dla pięknych kobiet.

To bzdura, która niczym mantra jest powtarzana wśród wielu mężczyzn. Piękne kobiety nie lecą na pieniądze, ani wygląd (z małymi wyjątkami), bardziej pociąga je osobowość mężczyzny, bo to ona w dzisiejszym świecie decyduje o przetrwaniu.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat to kliknij na: „sztuka uwodzenia książka„, aby poznać publikację, które warto przeczytać, a później zgłębić, znacząco poprawiając swoje umiejętności w relacjach damsko-męskich.

Jest jeszcze jedna rzecz, o której warto pamiętać…

Uwodzenie jest umiejętnością. Aby ją nabyć musisz zacząć praktykować.

Na większości stron internetowych poświęconych sztuce uwodzenia znajdziesz slogan, który w naszej ocenie jest bardzo krzywdzący. Chodzi mianowicie o to, iż będziesz wstanie poderwać każdą dziewczyną, jaką tylko będziesz chciał, gdy przeczytasz książkę lub zobaczysz szkolenie na DVD.

Prawda jest jednak taka, że jeżeli tylko i wyłącznie przeczytasz jakąkolwiek publikacje i nie zaczniesz wychodzić, wykorzystując tej wiedzę w praktyce, to bez względu na to, co zostanie w niej napisane, nic się w Twoim życiu nie zmieni.

Bez praktyki nie ma możliwości, abyś był w stanie uwieść kobietę, która Ci się spodoba jeżeli do chwili obecnej nie byłeś w stanie tego zrobić. Najwięksi uwodziciele w Polsce i zagranicą ćwiczą, gdy tylko nadarzy się okazja stąd są wstanie uwieść większość kobiet spotkanych na swojej drodze.

Życzymy Ci więc przede wszystkim praktyki, gdyż jest ona bardzo przyjemna.

Warto także przeczytać:

Poznaj historię uwodzicieliHistoria sztuki uwodzenia, czyli jak to się wszystko zaczęło i o czym warto pamiętać.

Zapomniana przez wielu historia jednej z najstarszej i najbardziej pożądanej sztuki na świecie, dzięki której wybrańcy zdobywali rozkosz i spełnienie, o której inni mogli tylko pomarzyć.

dowiedz się więcej >>


Poznaj książki, które warto przeczytać ze sztuki uwodzeniaSztuka uwodzenia – książka, którą WARTO przeczytać.

Którą z książek dostępnych na rynku Polskim i zagranicznym warto przeczytać? Który z autorów nauczy nas najwięcej i czego konkretnie możemy się spodziewać po jego publikacjach? Jeżeli szukasz sprawdzonej wiedzy to dobrze trafiłeś.

dowiedz się więcej >>


Poznaj słownictwo, którym na co dzień posługują się uwodziciele.Skróty, zwroty i określenia używane przez uwodzicieli.

Publikujemy najbardziej popularne słownictwo, używane przez uwodzicieli w Polsce i zagranicą. Od teraz skróty, zwroty i określenia, które można znaleźć na różnych stronach internetowych i forach dyskusyjnych oraz usłyszeć w klubach i dyskotekach nie będą dla Ciebie żadną tajemnicą.

dowiedz się więcej >>