Sztuka uwodzenia – przestań je dzielić na łatwe i trudne.

Nauczyłem się nie dzielić kobiet na łatwe i trudne, bo taki podział jest krzywdzący i niesprawiedliwy. Dlaczego kobieta, która po krótkiej znajomości z mężczyzną wyląduje w łóżku, ma być zła?

Jeżeli obydwoje są dorosłymi ludźmi i godzą się na seks, to dlaczego mają być za to karani? Wielokrotnie uprawiałem seks po kilkunastu – czy nawet kilkuminutowej znajomości z kobietą — i nie śmiałbym powiedzieć, że którakolwiek z nich się nie szanowała.

Seks jest częścią naszej natury, dzięki niemu jesteśmy zdrowsi. Jest czymś dobrym. Jeżeli dodatkowo między mną a kobietą od początku znajomości iskrzy, a z każdą minutą chemia pomiędzy nami jest coraz większa w wyniku czego coraz bardziej się pożądamy — dlaczego mielibyśmy sztucznie wstrzymywać zrobienie
tego, na co mamy ochotę?

Jak wspomniałem powyżej, jesteśmy dorosłymi ludźmi i nikt nam nie zabroni uprawiania seksu nawet po 5 minutach znajomości.

Czy to oznacza, że się nie szanujemy i ktoś z nas jest łatwy? Bzdura! Wręcz przeciwnie.

Paradoksalnie szanuję takie kobiety bardziej niż te, które również mają na to ochotę, ale wstrzymują seks tylko po to, by zatrzymać mnie na dłużej przy sobie — bądź traktują go jako kartę przetargową. Tym samym pokazują, że nie mają nic innego do zaoferowania.

Traktują seks jako nagrodę dla mnie za to, że wziąłem je do kina, do restauracji czy kupiłem prezent. Nie chcę takiego seksu i takich kobiet. Nie uważam, że jest on nagrodą od niej dla mnie bądź na odwrót.

Obydwoje kochamy seks tak samo i powinniśmy wspólnie tego chcieć i do tego dążyć. Podrywanie powinno być wspólne, a nie jednostronne. Jeżeli jest jednostronne, najczęściej przeradza się w manipulację i prawie nigdy nie przynosi takiej przyjemności, gdyby było obustronne.

Still kiedyś powiedział idealnie pasujące tu zdanie: Łatwość w interakcji jest czymś pięknym, pokazuje, że do siebie pasujecie. Sytuacja, kiedy wszystko „płynie”, czujecie przyjemność, pożądanie, nie testujecie się nawzajem, nie staracie się być niedostępni na siłę nie pojawiają się żadne opory.

Wolę przeżyć z jedną kobietą coś takiego, niż uprawiać seks z trzema innymi. Wielu ludzi niestety nie wierzy, że taka interakcja jest możliwa. Opisałem wiele takich w moich raportach i za każdym razem pojawiały się opinie, że to niemożliwe, że wylądowałem z kobietą w łóżku — bez żadnych oporów, bez żadnych testów z jej strony. Że byliśmy tylko my i nasze wspólne pragnienia, nic innego.

Dlaczego? Bo ludzie nie chcą w to wierzyć, że sztuka uwodzenia może być tak prosta. Co gorsze, wielu facetów tego po prostu nie chce. Wolą, by kilkukrotnie pojawił się opór, by kobieta cały czas się wstrzymywała, była niedostępna, testowała ich — dopiero wtedy, gdy osiągną swój cel, czują smak zwycięstwa.

Bo byli na wojnie, przedzierali się przez kolejne mury, przez kolejne okopy — aż w końcu zwyciężyli bitwę!
Myślą, że jeżeli dziewczyna jest dla nich niedostępna, to będzie również taka dla innych, a im będzie wierna.

Tak naprawdę, jeśli kobieta jest łatwa dla Ciebie, to wcale nie oznacza, że będzie łatwa dla wszystkich.”

Gdyby jednak nie pojawiły się żadne opory i wszystko gładko by płynęło — nazwaliby taką kobietę łatwą albo prostytutką….[limit-article-here] Czyż to nie kolejny paradoks? Zastanów się czy Ciebie przypadkiem też nie dotyczy.

To wynika z naszego ego, to ono się pompuje, gdy uda się nam zdobyć „trudno dostępną” kobietę. Czujemy się wtedy lepsi niż inni, którzy jej nie zdobyli. Gdyby jednak tę samą kobietę udałoby się uwieść bez żadnego problemu, a wszystko by płynęło — nie sprawiłoby nam to już takiej przyjemności. Byłoby zbyt łatwo.

Pytanie, czy takie nastawienie i kierowanie się własnym ego jest dla Ciebie korzystne?

Odpowiedź pozostawiam Tobie.

Autorem tekstu jest O’rety.

Z google..:

  • niedostępna dziewczyna uwodzenie
  • niedostępna kobieta
  • kobieta niedostępna
  • niedostępna dziewczyna
  • Orety uwodzenie
Jeden komentarz
  1. kobieca Styczeń 4, 2014 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.