Czy wiesz, że przez dziesiątki lat sztuka uwodzenia była z powodzeniem wykorzystywana przez największych tego świata? To właśnie z niej często korzystały takie osoby, jak Kleopatra, Marilyn Monroe czy Tallyrand-Perigord.

Oczywiście, dziś sztuka flirtu jest znacznie bardzie bogatsza w techniki i metody od tej, która był wykorzystywana przez te osoby.

Wynika to przede wszystkim z faktu, iż dopiero współczesne badania z psychologii (w tym psychologii ewolucji), socjobiologii, czy dynamiki społecznej nadały odpowiedni kierunek całej dziedzinie, tworząc uporządkowany szereg zasad. Te z kolei z powodzeniem wykorzystuje coraz więcej facetów na całym świecie.

I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż elastyczność tej wiedzy, prostota, a przede wszystkim ogromna skuteczność sprawiły, iż na przełomie ostatnich lat, zyskała ona bardzo na popularności.

Jak podają niezależne badania…

…tylko w 2010 roku w całej Polsce z tego typu wiedzy skorzystało aż 4,6 % facetów…

podczas gdy w 2009 było to zaledwie 0,5%. Ta ogromna różnica wynika z rosnącej świadomości mężczyzn na temat tego, co rzeczywiście działa w relacjach damsko-męskich, a co zupełnie się nie sprawdza.

Oczywiście, siłą rzeczy tam gdzie jest popyt, tam rośnie także podaż. Dziś więc w Internecie znajdziesz dziesiątki stron, for czy szkół, które w mniejszym lub większym stopniu uczą sztuki uwodzenia.

Jedni uczą autorskich metod i technik, inni garściami czerpią od najlepszych na świecie, czasem zupełnie nie zdając sobie sprawy z uwarunkowań kulturalnych. Z kolei jeszcze inni korzystając z nadarzającej się okazji i naciągają nieświadomych facetów, serwując im wiedzę, która zupełnie nie działa.

Stworzyliśmy ten dział, abyś to Ty mógł wybrać jak najbardziej korzystnie dla siebie…

…znajdziesz więc w nim wszystkie podstawowe informacje na temat sztuki flirtu.

Poznasz nie tylko jej historię, ale także największych współczesnych uwodzicieli w Polsce i zagranicą. Skrupulatnie poinformujemy Cię, która ze szkół cieszy się dzisiaj największym powodzeniem, a o której już dawno zapomniano. I w końcu, co warto przeczytać, poznać i sprawdzić, aby skutecznie uwodzić te, które Ci się podobają.

Pamiętaj, że od jakości Twojej wiedzy będą zależeć Twoje umiejętności, a te z kolei wpłyną na zainteresowanie kobiet Twoją osobą.

Warto więc przeczytać:

Poznaj historię uwodzicieliHistoria sztuki uwodzenia, czyli jak to się wszystko zaczęło i o czym warto pamiętać.

Zapomniana przez wielu historia jednej z najstarszej i najbardziej pożądanej sztuki na świecie, dzięki której wybrańcy zdobywali rozkosz i spełnienie, o której inni mogli tylko pomarzyć.

dowiedz się więcej >>


Poznaj fakty i mity dotyczące sztuki uwodzeniaSztuka uwodzenia. Fakty i mity.

Czy rzeczywiście kobiety są z Wenus? Czy to prawda, że nie można ich zrozumieć? I w końcu, czy grubość Twojego portfela ma wpływ na uwodzenie? Poznaj fakty i mity dotyczące sztuki uwodzenia, aby jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: „czy to działa?”

dowiedz się więcej >>


Poznaj książki, które warto przeczytać ze sztuki uwodzeniaSztuka uwodzenia – książka, którą WARTO przeczytać.

Którą z książek dostępnych na rynku Polskim i zagranicznym warto przeczytać? Który z autorów nauczy nas najwięcej i czego konkretnie możemy się spodziewać po jego publikacjach? Jeżeli szukasz sprawdzonej wiedzy to dobrze trafiłeś.

dowiedz się więcej >>


Poznaj słownictwo, którym na co dzień posługują się uwodziciele.Skróty, zwroty i określenia używane przez uwodzicieli.

Publikujemy najbardziej popularne słownictwo, używane przez uwodzicieli w Polsce i zagranicą. Od teraz skróty, zwroty i określenia, które można znaleźć na różnych stronach internetowych i forach dyskusyjnych oraz usłyszeć w klubach i dyskotekach nie będą dla Ciebie żadną tajemnicą.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • sztuka uwodzenia
  • sztuka podrywu
  • sztuka flirtu
  • sztuka uwodzenia kobiet