Podryw

Nie wiemy jak Ty, ale praktycznie każdy facet na początku przygody z podrywaniem ma często pustkę w głowie, gdy podchodzi do pięknej dziewczyny. Większość nosi przy sobie kartkę pełną gotowych tekstów na podryw.

*Zrób test na jakim jesteś poziomie: Teksty na podryw – 3 poziomy umiejętności

Ja też kiedyś uważałem, ze wystarczy mieć dobre teksty na podryw i wszystkie dziewczyny będa moje. Teraz wiem, że teksty na podryw są bezużyteczne, jeżeli nie zostaną odpowiednio „dostarczone”. Innymi słowy, wszystko zależy od subkomunikacji (jeżeli nie czytałeś jeszcze artykułu na ten temat, kliknij na „podrywanie„).

Jeżeli jest ona poprawna, bądź pewny, że cokolwiek nie zrobisz, zrobisz dobrze. Jeżeli nie, to nawet najlepszy tekst może okazać się bezużyteczny. Nie oznacza to jednak, że gotowe teksty na podryw są złe. Wręcz przeciwnie. Jeżeli jesteś początkujący i zdarzają Ci się momenty, w których nie wiesz co powiedzieć, to taki tekst na podryw może okazać się bardzo przydatny.

Sztuka uwodzenia to rozległa dziedzina, w której teksty na podryw podzielone są na kilka kategorii. Chcąc dostarczyć Ci jak najwięcej informacji, zdecydowaliśmy się wypisać tu najważniejsze z nich wraz z odpowiednimi przykładami, abyś z łatwością mógł znaleźć to, co Cię interesuje.

Pętle:

Polegają na budowaniu zainteresowania u dziewczyny poprzez dawanie jej czegoś, co ją zainteresuje, aby po pewnym  momencie jej to odebrać.

Ta metoda bardzo często wykorzystywana jest przy wszelakich serialach, gdy odcinek, który oglądamy z zapartym tchem, zostaje nagle przerwany reklamą lub, co gorsza, kończy się akurat w najmniej odpowiednim momencie.

Najprostszym przykładem wykorzystanie tekstu na podryw w postaci pętli, to powiedzenie dziewczynie w pubie o 3 rzeczach, które Cię w niej pociągają i przerwaniu całości (np. wychodząc do ubikacji) tuż przed powiedzeniem ostatniej z nich.

Cocky&Funny:

Oznacza teksty na podryw, które balansują między byciem aroganckim, a zabawnym. Jest to świetna metoda do flirtu pod warunkiem, że skupimy się na obydwu rzeczach, aniżeli tylko na jednej z nich, gdyż łatwo wtedy wyjść na „dupka”, albo na „klauna”.

Mógłbym się ożenić z Tobą. (Będąc poważnym) Po tygodniu wziąłbym rozwód i połowę Twoich pieniędzy.

Nie wiem w czym jest Twój problem, ale założę się, że jest trudny do wymówienia.

Przepraszam, czy przypominam Twojego terapeutę?

Push&pull:

Metoda ta polega na tym, by najpierw odepchnąć od siebie dziewczynę po to, by po chwili znów ją do siebie przyciągnąć. Innymi słowy jest to forma wysyłania mieszanych sygnałów, dzięki której trzymasz dziewczynę w niepewności – nie zdradzając co o niej myślisz lub jaki będzie Twój następny krok.

Dziewczyny są mistrzyniami używania tej metody. Pierwszym z brzegu tekstem na podryw, z którym mogłeś się spotkać, jest sytuacja, w której dziewczyna zaczyna powolutku wysyłać sygnały zainteresowana w stronę swojego kolegi.

Gdy ten coraz bardziej się stara, zabiera ją do klubów czy restauracji i robi pierwszy krok, ona odpowiada „jak słodko, myślałeś, że coś było między nami, ale przecież wiesz, że jesteś dla mnie jak brat, a ja nie mogłabym być z moim bratem.”

Taka sytuacja, mimo że zupełnie nie fair, potrafi tak uczuciowo naładować, że bez względu na płeć, zaczynamy się starać tak mocno, jak tylko potrafimy.

To, że jesteś taka ładna, nie znaczy, że możesz…… (wstaw tu cokolwiek)

Jeżeli chcesz poznać skuteczniejsze metody, aby poderwać dziewczynę, zostaw swojego maila po prawej stronie.

Warto jeszcze przeczytać:

podrywanie dziewczyn jest łatwiejsze niż myśliszCzy podrywanie dziewczyn może być łatwiejsze niż myślisz?

Podczas mojej wieloletniej przygody z podrywaniem dziewczyn, najważniejszy był jeden moment. Wcześniej wydawało mi się, że sukces z kobietami jest zależny od tego jak wygląda moje ciało, ile zarabiam, jakie mam ciuchy i kogo znam. Gdy to odkryłem, wszystko się rozjaśniło. Okazało się, że podrywanie dziewczyn może być dużo łatwiejsze, niż Ci się wydaje. 

dowiedz się więcej >>


Podrywanie - najważniejsza rzecz, o której musisz wiedziećPodrywanie – największy błąd popełniany przez początkujących.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podrywaniem to koniecznie poznaj największy błąd, jaki popełnia 90% młodych adeptów tej sztuki. Wiedząc o nim, a później eliminując go masz szansę w błyskawicznym tempie rozwinąć swoje umiejętności i zacząć podrywać te, które naprawdę Ci się podobają.

dowiedz się więcej >>


Podryw skuteczny, czyli co musisz o nim wiedziećPodryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie.

Dowiedz się, jaki wizerunek dziewczyn kreują media i jak wielki ma to wpływ na podryw. Poznaj sekret, o którym nie wie większość mężczyzn, a który ma kolosalny wpływ na to, czy jesteś wstanie poderwać naprawdę piękną dziewczynę.

dowiedz się więcej >>


Sposoby na podryw dziewczynySposoby na podryw.

Jeżeli zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny to najwyższy czas podać Ci pomocną dłoń. Poznaj najbardziej popularne sposoby na podryw, dzięki którym nie tylko rozpoczniesz, ale przede wszystkim poprowadzisz rozmowę w taki sposób, aby zapamiętała Cię na długo.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • teksty na podryw
  • teksty na podryw dziewczyny
  • gotowe teksty na podryw
  • najlepsze teksty na podryw
  • gotowe teksty na podryw dziewczyny
  • Teksty na podryw dziewczyn
  • teksty na poderwanie dziewczyny
  • teksty do dziewczyny
  • teksty na podryw chłopaka
  • dobre teksty na podryw