Sposoby na podrywLista sposobów na podryw jest bardzo długa. Najważniejsze, aby pamiętać że same teksty na podryw nie wystarczą. Ważne jest przede wszystkim to, co siedzi Ci w głowie, bo z tego wynika Twoja subkomunikacja. Przeczytasz o tym więcej tutaj.

Tym niemniej zdaję sobie sprawę, że dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z podrywaniem dużo łatwiej będzie zacząć, dysponując konkretnymi sposobami na podryw, a później przykładami, które dokładnie zobrazują ich działanie.

To co ważne i warte odnotowania to fakt, iż każdy z tekstów, który został tutaj podany jako przykład sposobu na podryw, był z powodzeniem wykorzystany podczas podrywu.

Warto także pamiętać, że te trzy sposoby na podryw to dopiero początek góry lodowej. Odpowiednie wykonanie ich może dać Ci świetny start, po którym będzie Ci dużo łatwiej.

Bezpośrednie otwarcie:

Jest to metoda, w której mężczyzna podchodzi do nieznajomej dziewczyny i w bardzo bezpośredni sposób, bez owijania w bawełnę zaczyna z nią rozmawiać. Wśród osób, które są początkującymi jest to najtrudniejszy ze sposobów, gdyż wymaga nie lada odwagi i spokoju – a przynajmniej tak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Doskonałymi przykładami takich tekstów na podryw są:

Wow… masz tak świetną (tu wstaw to, co Ci się w niej spodobało; niekoniecznie figura), że musiałem do Ciebie podejść;

Hej, chciałem do Ciebie podejść i zapytać się o drogę na pocztę… ale to i tak byłby tylko pretekst by Cię poznać.

W rzeczywistości bezpośrednie otwarcia wymagają po prostu trochę praktyki. Podchodząc do pięknej dziewczyny mówisz go głośno, wolno i wyraźnie, a do tego jeszcze patrzysz prosto w oczy i zadziornie się uśmiechasz. Wtedy, taki tekst na podryw robi piorunujące wrażenie i doskonały start pod przyszłą dyskusję. Dlaczego?

Ponieważ diametralnie odróżnia Cię od wszystkich innych facetów. Od razu pokazujesz się od strony osoby, która jest pewna siebie, a do tego wie, czego chce. Coś takiego bardzo pociąga kobiety.

Pośrednie otwarcie:

Druga, nie mniej ciekawa metoda, w której podchodząc do dziewczyny, rozpoczynasz z nią rozmawiać w sposób, który zupełnie nie pokazuje Twojego zainteresowania jej osobą.

Może to być więc prośba o opinię czy o drogę. Oto przykładowe teksty na podryw:

W perfumerii, gdy skroplimy sobie nadgarstki:

Sorry, mogłabyś mi powiedzieć, który z zapachów jest lepszy?

Idąc drogą:

Czeeeść, czy możesz mi powiedzieć, jak dojdę do klubu XXX?

Tutaj także bardzo ważna jest Twoja subkomunikacja. Powinna ona komunikować, że zaczepiłeś ją tylko przez przypadek, bo akurat stała w tym miejscu. Możesz więc ustawić się do niej bokiem, jakbyś miał zaraz iść dalej, a gdy już odpowie powoli zacząć odchodzić, by po chwili znów zacząć dyskusje.

Pętle:

Ostatni popularny sposób na podryw. Polega on na tym, iż znajdujesz jedną rzecz, która przykuwa Twoją uwagę lub jest rzeczą, która wyróżnia daną sytuację i zagadujesz na jej temat.

Przykład tekstu na podryw w barze, gdy widzisz jak dziewczyna zaczyna pić trunek:

Żeby spalić ten kufel piwa, potrzebowałabyś ok 55 minut baraszkowania;

Ale ten świat jest mały. Nie pomyślałbym, że również kolekcjonujesz… chętnie pokazałbym Ci moją kolekcję, choć nie wiem czy potrafiłbym się skupić przy Tobie;

Tak samo, jak przy pośrednich otwarciach, warto na początku nie pokazywać swojego zainteresowania, a skupić się na subkomunikacji, która zakomunikuje: „zaczęliśmy rozmawiać przez przypadek”. Oczywiście, wymaga to trochę praktyki, dzięki której zaczniesz widzieć okazje do rozpoczęcia rozmowy, ale wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne.

Pętle można także wykorzystać, aby okazać zainteresowanie później, gdy już się poznaliście i kilka tematów poruszyliście. Ciekawymi tekstami na podryw są:

Tak naprawdę nie interesuje mnie droga na pocztę, zatrzymałem Cię, bo mi się spodobałaś… ale nie wiedziałem, jak Ci to powiedzieć;

Kajakarstwo, jazda konna, modelarstwo (etc.) to świetna sprawa, ale chciałbym dowiedzieć się czegoś o Tobie

Pamiętaj, że zagadanie do dziewczyny w klubie czy na ulicy to dopiero początek procesu podrywania. Warto jednak wykonać go dobrze (którykolwiek z nich) bo może dać Ci naprawdę świetny start, po którym pójdzie znacznie łatwiej i przyjemniej. Jeżeli chcesz poznać lepsze sposoby na podryw, wpisz swojego maila po prawej stronie.

Warto także przeczytać:

podrywanie dziewczyn jest łatwiejsze niż myśliszCzy podrywanie dziewczyn może być łatwiejsze niż myślisz?

Podczas mojej wieloletniej przygody z podrywaniem dziewczyn, najważniejszy był jeden moment. Wcześniej wydawało mi się, że sukces z kobietami jest zależny od tego jak wygląda moje ciało, ile zarabiam, jakie mam ciuchy i kogo znam. Gdy to odkryłem, wszystko się rozjaśniło. Okazało się, że podrywanie dziewczyn może być dużo łatwiejsze, niż Ci się wydaje. 

dowiedz się więcej >>


Podrywanie - najważniejsza rzecz, o której musisz wiedziećPodrywanie – największy błąd popełniany przez początkujących.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podrywaniem to koniecznie poznaj największy błąd, jaki popełnia 90% młodych adeptów tej sztuki. Wiedząc o nim, a później eliminując go masz szansę w błyskawicznym tempie rozwinąć swoje umiejętności i zacząć podrywać te, które naprawdę Ci się podobają.

dowiedz się więcej >>


Podryw skuteczny, czyli co musisz o nim wiedziećPodryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie.

Dowiedz się, jaki wizerunek dziewczyn kreują media i jak wielki ma to wpływ na podryw. Poznaj sekret, o którym nie wie większość mężczyzn, a który ma kolosalny wpływ na to, czy jesteś wstanie poderwać naprawdę piękną dziewczynę.

dowiedz się więcej >>


Teksty na podrywTeksty na podryw dziewczyny.

Poznaj najskuteczniejsze teksty na podryw dziewczyny i dowiedz się, co sprawia, że jedne działają, na długo zapadając podrywanej dziewczynie w głowie, a drugie zupełnie się nie sprawdzają, budząc tylko politowanie na kobiecej twarzy.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • sposób na podryw
  • sposoby na podryw
  • sposób na podryw dziewczyny
  • sposb na dziewczyne
  • sposób na dziewczyne
  • sposoby na podryw dziewczyny
  • sposoby podrywu
  • metody podrywu
  • sposoby podrywania dziewczyn
  • sposoby podrywania