podrywanie dziewczyn

„PODRYWANIE DZIEWCZYN JEST ŁATWIEJSZE, NIŻ MYŚLAŁEM’ – TOMEK

W życiu czy podczas podrywania, faktycznie chodzi o to, co myślimy. Przez lata uważałem, że sukces w życiu lub podrywaniu dziewczyn zależy od ciuchów, mojego ciała, samochodu, posiadanych pieniędzy, zachowania,  znajomości, , tekstów i dobrego 'gadki’.

Wydawało mi się, że z moim myśleniem wszystko jest w porządku. Bo co w tym złego, że chce, aby dziewczyna, która mi się podoba, była moja? Albo w tym,  że chce być finansowo wolnym, mieć dużo pieniędzy, szybki samochód i umięśnione ciało?

Odkrycie mojego życia

Największy przełom, który miałem w życiu, nie dotyczył tego, że znalazłem jeden sposób na to by, poderwać każdą dziewczynę i trafić z nią do łóżka lub dowiedziałem się jak zarobić duże pieniądze. 

To, co odkryłem okazało się przeciwieństwem tego, co wcześniej sobie myślałem. Odkryłem, że moje porażki w podrywaniu dziewczyn nie leżą w moim wyglądzie czy braku kreatywności. Problem leżał w myśleniu.

Zrozumiałem, że jedyne co musi się zmienić, to myślenie. Wówczas zmieni się cała reszta, łącznie z zachowaniem i relacjami z dziewczynami.

Tomek podczas kursu uwodzenia, który niedawno prowadziłem, powiedział: podrywanie dziewczyn jest łatwiejsze, niż myślałem. Właśnie na tym polega sekret.  Nasza głowa pełna jest myśli o tym, jak powinno wyglądać podrywanie dziewczyn, jak powinna wyglądać randka, jak powinno się podchodzić do dziewczyny i jak wygląda idealna rozmowa. Te myśli i wyobrażenia NIEPRAWDZIWE. Są fikcyjne.

Kto jest właścicielem Twoich myśli?

To co słyszysz w swojej głowie, nie jest Twoim głosem (nawet gdy logika podpowiada inaczej). To głos społeczeństwa, czyli wszystkiego, co kiedykolwiek słyszałeś od innych ludzi. Społeczeństwo wyryło w Twojej głowie ślad w formie myśli, które Ty uznajesz za swoje i postępujesz tak, jak Ci one Ci podpowiadają. Te myśli nie są Twoje.

Myślimy, że sukces z dziewczynami lub sukces w życiu jest bardzo trudny do osiągnięcia. W rzeczywistości jest odwrotnie. Cały trik polega na tym, że zrozumiesz to wtedy, gdy zmienisz myślenie.

Tym się właśnie zajmuję. Celem filmów, artykułów czy kursów uwodzenia, jest zmiana myślenia. Piszę je w taki sposób, aby zakwestionować myśli, które masz w głowie. Aby je naruszyć, podważyć i zachęcić do zmiany perspektywy przez którą patrzysz na życie.  Cel jest prosty: zrozumienie, że przyczyną bólu i niepowodzeń z dziewczynami są tylko i wyłącznie Twoje myśli.

Jak wygląda szkolenie z uwodzenia?

Najpierw zmieniamy myślenie dzięki wielu godzinom rozmów. Później zmieniamy je na żywo, czyli podczas podrywania dziewczyn. Nagle okazuje się, że jest inaczej niż myśleliśmy, że będzie. Wcześniej wydawało Ci się, że potrzeba niesamowitych umiejętności, wyglądu i technik, by poderwać dziewczynę i dobrze się przy tym czuć. Okazuje się, że dla wielu facetów podrywanie dziewczyn jest trudne nie dlatego, że tych rzeczy są potrzebne. Jest trudne, bo oni myślą, ze one są potrzebne. Różnica jest subtelna, ale ogromna. Gdy myślenie zostaje zmienione lub wyłączone, wszystko płynie samo.

Gdybyś tyle czasu nie poświęcał na myślenie, Twoje życie z kobietami byłoby znacznie lepsze, a podrywanie dziewczyn  odbywałoby się automatycznie. Wszystkie nieudane związku, randki i podejścia są skutkiem złego myślenia. Gdybyś przestał słuchać myśli, włączyłby się Twój naturalny autopilot, którego zadaniem osiągniecie przez Ciebie szczęścia i łatwości w kontaktach z kobietami i innymi ludźmi. Myślimy, że musimy czegoś się nauczyć lub coś zrobić, aby tak było, a to nieprawda. Wystarczy przestać słuchać tego głosu w głowie i pozwolić, by wszystkie myśli naturalne odeszły.

Zaryzykuj i spróbuj, bo może się okazać, że wygrasz więcej, niż możesz wymyślić. 

Jeżeli chcesz, abym pomógł zmienić Ci myślenie, napisz na maila: kontakt@podrywam.pl, a ja wytyczę Twój plan działania. 


Polecamy:

Podrywanie - najważniejsza rzecz, o której musisz wiedziećPodrywanie – największy błąd popełniany przez początkujących.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podrywaniem to koniecznie poznaj największy błąd, jaki popełnia 90% młodych adeptów tej sztuki. Wiedząc o nim, a później eliminując go masz szansę w błyskawicznym tempie rozwinąć swoje umiejętności i zacząć podrywać te, które naprawdę Ci się podobają.

dowiedz się więcej >>


Podryw skuteczny, czyli co musisz o nim wiedziećPodryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie.

Dowiedz się, jaki wizerunek dziewczyn kreują media i jak wielki ma to wpływ na podryw. Poznaj sekret, o którym nie wie większość mężczyzn, a który ma kolosalny wpływ na to, czy jesteś wstanie poderwać naprawdę piękną dziewczynę.

dowiedz się więcej >>


Sposoby na podryw dziewczynySposoby na podryw.

Jeżeli zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny to najwyższy czas podać Ci pomocną dłoń. Poznaj najbardziej popularne sposoby na podryw, dzięki którym nie tylko rozpoczniesz, ale przede wszystkim poprowadzisz rozmowę w taki sposób, aby zapamiętała Cię na długo.

dowiedz się więcej >>


Teksty na podrywTeksty na podryw dziewczyny.

Poznaj najskuteczniejsze teksty na podryw dziewczyny i dowiedz się, co sprawia, że jedne działają, na długo zapadając podrywanej dziewczynie w głowie, a drugie zupełnie się nie sprawdzają, budząc tylko politowanie na kobiecej twarzy.

dowiedz się więcej >>