Podrywanie

Odkąd sami zaczęliśmy skutecznie podrywać te, które nam się podobają, bacznie przyglądamy się początkującym adeptom sztuki uwodzenia. Zdecydowana większość z nich szuka, a później koncentruje się przede wszystkim na metodach, technikach i gotowych tekstach, które niczym czarodziejska różdżka mają sprawić, że dziewczyna zacznie się za nimi uganiać.

Nie wiemy, jak wielki wpływ na to miały osoby zajmujące się marketing na wielu stronach internetowych z podrywania w Polsce, ale podejrzewamy, że ogromny.

I żeby nie było, nie twierdzimy, że wszelakie techniki i metody, a także teksty na podryw są złe. Wręcz przeciwnie, sami mamy w swoim arsenale wiele z nich, piekielnie skutecznych, które wyciągamy z kapelusza niczym króliki, gdy są nam potrzebne.

Tym niemniej prawda jest taka, że ich skuteczność wcale nie zależy od tego, jak dobrze je znasz. Mimo, że blisko 90% mężczyzn, którzy zaczynają swoją przygodę z podrywaniem właśnie tak myśli.

Sekret jednak tkwi w subkomunikacji.

Czym jest więc subkomunikacja?

Jest to droga, którą przekazywane są informacje o Tobie samym, na podstawie których inni podświadomie oceniają kim jesteś. Innymi słowy są to przekonania, które determinują Twoją mowę ciała czy ton głosu.

Antropolog Albert Mehrabian odkrył, że kiedy ludzie rozmawiają ze sobą, jedynie 7% informacji przekazują słowami, 38% – brzmieniem głosu i aż 55% – mową ciała (zachowaniami niewerbalnymi). Podobne wyniki uzyskał amerykański psycholog Ray Birdwhistell. Jego badania dowodzą, że w konwersacjach bezpośrednich 35% informacji pochodzi ze słów, a 65% z tego, co „mówimy” innym mową swojego ciała.

Oczywiście są rzeczy takie jak mikroruchy czy zwężanie się źrenic, które nie jesteśmy wstanie kontrolować – ale nie o to w tym chodzi. Cały sekret polega na tym, aby w momencie w którym podrywasz kobietę, robić to w sposób spójny i niesabotujący Twoje własne działania.

Zapewne nie raz spotkałeś faceta, który opowiadał, jak sprał kogoś, ale po nim samym było od razu widać, że to nie możliwe. Kobiety potrafią rozpoznawać fałsz jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej. Nie ma więc znaczenia, czy znasz tekst na podryw jeżeli podchodząc do kobiety czujesz się zdenerwowany i sam nie wierzysz w swoje powodzenie.

Prawdopodobnie teraz już rozumiesz, dlaczego tak wielkim błędem popełnianym przez początkujących jest skupienie się przede wszystkim na metodach i technikach.

Warto już teraz ucząc się podrywania zadbać o swoją subkomunikację. Poznać nie tylko właściwe przekonania, ale również zacząć zachowywać się w odpowiedni sposób tak, by naturalnie zainteresować sobą dziewczynę, która Ci się podoba. Wtedy będziesz mógł wykorzystywać każdy tekst bo każdy tekst będzie działał.

Jeżeli jednak to zaniedbasz, to równie dobrze będziesz mógł wyrzucić do śmietnika techniki, metody czy teksty na podryw dziewczyny. Zresztą, na forach internetowych można znaleźć wielu mężczyzn, którzy zastanawiają się, dlaczego nic im nie wychodzi.

Ty możesz bardzo łatwo uniknąć tego scenariusza i stać się osobą, która po prostu będzie miała rezultaty, ucząc się poprawnej subkomunikacji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o subkomunikacji, wpisz swojego maila:

Warto także przeczytać:

podrywanie dziewczyn jest łatwiejsze niż myśliszCzy podrywanie dziewczyn może być łatwiejsze niż myślisz?

Podczas mojej wieloletniej przygody z podrywaniem dziewczyn, najważniejszy był jeden moment. Wcześniej wydawało mi się, że sukces z kobietami jest zależny od tego jak wygląda moje ciało, ile zarabiam, jakie mam ciuchy i kogo znam. Gdy to odkryłem, wszystko się rozjaśniło. Okazało się, że podrywanie dziewczyn może być dużo łatwiejsze, niż Ci się wydaje. 

dowiedz się więcej >>


Podryw skuteczny, czyli co musisz o nim wiedziećPodryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie.

Dowiedz się, jaki wizerunek dziewczyn kreują media i jak wielki ma to wpływ na podryw. Poznaj sekret, o którym nie wie większość mężczyzn, a który ma kolosalny wpływ na to, czy jesteś wstanie poderwać naprawdę piękną dziewczynę.

dowiedz się więcej >>


Sposoby na podryw dziewczynySposoby na podryw.

Jeżeli zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny to najwyższy czas podać Ci pomocną dłoń. Poznaj najbardziej popularne sposoby na podryw, dzięki którym nie tylko rozpoczniesz, ale przede wszystkim poprowadzisz rozmowę w taki sposób, aby zapamiętała Cię na długo.

dowiedz się więcej >>


Teksty na podrywTeksty na podryw dziewczyny.

Poznaj najskuteczniejsze teksty na podryw dziewczyny i dowiedz się, co sprawia, że jedne działają, na długo zapadając podrywanej dziewczynie w głowie, a drugie zupełnie się nie sprawdzają, budząc tylko politowanie na kobiecej twarzy.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • Ty tylko mnie poprowad chwyty
  • subkomunikacja