Podryw

Z poprzedniego artykułu (który możesz przeczytać klikając na „podrywanie„) dowiedziałeś się, na co przede wszystkim zwrócić uwagę ucząc się podrywu i dlaczego techniki, metody i teksty mogą okazać się na początku nieskuteczne.

Tym razem pójdziemy o krok dalej i skupimy się na dziewczynach oraz tym, jak my sami błędnie je postrzegamy, bardzo często się przy tym sabotując.

Nie wiem, czy Ty także już to zauważyłeś, czy też jeszcze nie, ale ostatnio w naszym kraju bardzo często można spotkać się z tzw. „przewartościowaniem dziewczyn”, czyli wizerunkiem kreowanym przez media, w którym traktuje się kobiety jako coś doskonałego, zupełnie nie zważając na otaczającą nas rzeczywistość.

Rzeczywistość jest taka, że ona także ma swoje wady, słabości i problemy, o których głośno się nie mówi. To z kolei sprawia, że tak samo jak nam, tak samo jej daleko jest do doskonałości. Jej także zdarza się strzelić gafę, nie zrobić makijażu… albo pierdnąć w towarzystwie!

Problem polega na tym, iż nadając jej tak wysoką wartość, większość facetów traktuje je lepiej niż własnych kumpli, przez co mają problem z podejściem, rozmową czy podrywem. Mało tego. Stawiają je na piedestale, na którym one wcale nie chcą być.

Nie zrozum mnie źle. Dziewczyny są niesamowite, seksowne i pociągające, a świat bez nich na pewno nie byłby tak fajny, jak jest teraz. To jednak nie zmienia faktu, że każda dziewczyna, którą spotkasz jest tak samo wartościowa, jak Ty.

Tu nie ma poziomów. Warto zacząć patrzeć na nią, jak na zwykłego człowieka, a nie jak na mityczne stworzenie rodem z Tolkienowskich powieści.

Jeżeli zaczniesz tak na to patrzyć to skończysz traktować (o ile tak traktujesz) pieniądze, samochody i ubrania jako rzeczy, które potrzebujesz, aby zdobyć serce pięknej kobiety bo sam nie jesteś wystarczająco „dobry”.

Dość ze stawianiem drinków, kupowaniem kwiatów na pierwszej randce czy robieniem rzeczy, które dla własnego kumpla byś nie zrobił, nie wspominając nawet o obcej osobie.

Dość z ciągłym przytakiwaniem, zgadzaniem się i spełnianiem każdej jej zachcianki. Jeżeli coś Ci się nie podoba i nie masz ochoty czegoś robić to śmiało mów. Kobieta zawsze, ale to zawsze wyczuje, gdy facet jest nieszczery wobec jej, a przede wszystkim wobec samego siebie.

Jeżeli wyeliminujesz tylko to, to Twój podryw będzie znacznie bardziej skuteczniejszy. Tak samo, gdy zdasz sobie sprawę, że:

Trudno dostępne, wcale nie oznacza lepsze.

To zabawne, że sami chcemy w to wierzyć. Nie chcemy świetnych kobiet, chcemy świetne i niedostępne! Chcemy zdobywać to czego inni nie mogą zamiast skupić się na tym, co wspólnie można fantastycznego przeżyć.

Może Cię to zaskoczy, ale najlepsze kobiety są najłatwiejsze. Najseksowniejsze, najinteligentniejsze kobiety uwodzi się najprościej. Dlaczego?

Ponieważ z jednej strony nie potrzebują Twojej kasy, bo same zarabiają. Nie potrzebują uwagi ludzi, bo mają jej aż nadto. Nie muszą się ubierać wyzywająco. Nie muszą stawać w najlepiej oświetlonym miejscu. Nie szukają rozgłosu.

Najpiękniejsze kobiety przez całe swoje życie były utwierdzane w przekonaniu, że są wyjątkowe. One znają swoją wartość.

Z drugiej zaś strony, mało który facet ma odwagę do nich podejść i zacząć je podrywać. Znaczna większość podchodzi raczej do „przeciętnych” dziewczyn, a to z kolei wpływa na fakt, iż to one potrzebują najwięcej uwagi. Często nie będąc nawet zainteresowane poznawaniem kogokolwiek.

Dla naprawdę gorącej dziewczyny ze świetnym charakterem najważniejszy jesteś Ty i to, co wnosisz do relacji. Wyobraź sobie, że przez całe życie próbuje ją poderwać wyglądający jak model facet z dużą zawartością portfela.

Poznała ich tylu, że po pewnym czasie zdała sobie sprawę, że poza wyglądem nic więcej ich nie łączy. Ona wie, że ma duży wybór, ale brak tego „czegoś” sprawia, że jest nim znudzona.

Jeżeli temat Cię zaciekawił i chcesz zobaczyć, jak działa to praktyce to koniecznie wpisz swojego maila po prawej stronie.

Warto jeszcze przeczytać:

podrywanie dziewczyn jest łatwiejsze niż myśliszCzy podrywanie dziewczyn może być łatwiejsze niż myślisz?

Podczas mojej wieloletniej przygody z podrywaniem dziewczyn, najważniejszy był jeden moment. Wcześniej wydawało mi się, że sukces z kobietami jest zależny od tego jak wygląda moje ciało, ile zarabiam, jakie mam ciuchy i kogo znam. Gdy to odkryłem, wszystko się rozjaśniło. Okazało się, że podrywanie dziewczyn może być dużo łatwiejsze, niż Ci się wydaje. 

dowiedz się więcej >>


Podrywanie - najważniejsza rzecz, o której musisz wiedziećPodrywanie – największy błąd popełniany przez początkujących.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podrywaniem to koniecznie poznaj największy błąd, jaki popełnia 90% młodych adeptów tej sztuki. Wiedząc o nim, a później eliminując go masz szansę w błyskawicznym tempie rozwinąć swoje umiejętności i zacząć podrywać te, które naprawdę Ci się podobają.

dowiedz się więcej >>


Sposoby na podryw dziewczynySposoby na podryw.

Jeżeli zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny to najwyższy czas podać Ci pomocną dłoń. Poznaj najbardziej popularne sposoby na podryw, dzięki którym nie tylko rozpoczniesz, ale przede wszystkim poprowadzisz rozmowę w taki sposób, aby zapamiętała Cię na długo.

dowiedz się więcej >>


Teksty na podrywTeksty na podryw dziewczyny.

Poznaj najskuteczniejsze teksty na podryw dziewczyny i dowiedz się, co sprawia, że jedne działają, na długo zapadając podrywanej dziewczynie w głowie, a drugie zupełnie się nie sprawdzają, budząc tylko politowanie na kobiecej twarzy.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • podryw na glupka
  • podryw na