Podrywanie dziewczyn to umiejętność, jak każda inna…

Na pewnym etapie moj.ego życia zafascynowałem się rozwojem. Zacząłem zdobywać nowe umiejętności. Sztuki walki, gra na gitarze, akrobatyka, pływanie i wiele więcej. W każdej z tych dziedzin coś osiągnąłem.

Zauważyłem jedną wspólną cechę każdej z nich, która dotyczy również osób chcąc zgłębić podrywanie dziewczyn. Uwodzenie to umiejętność jak każda inna.

Na fundamentalnym poziomie osiągnięcie mistrzostwa w uwodzeniu nie różni się tak bardzo od osiągnięcia mistrzostwa w sztukach walki.

By je zdobyć, musimy przejść przez ten sam proces. Zaczynając przygodę z nową umiejętnością, zawsze doświadczymy dyskomfortu. Zostajemy rzuceni w sam środek nowej rzeczywistości, w której wszystko rządzi się nieznanymi nam zasadami.

DYSKOMFORT -> KOMFORT -> PRZYJEMNOŚĆ

Tylko poprzez ciągłe przebywanie w tej rzeczywistości możemy ją poznać i tylko w taki sposób możemy poczuć się bardziej komfortowo.

Nie nauczysz się boksu z książek i nie poczujesz się komfortowo na ringu, jeśli nigdy na nim nie byłeś. Doświadczanie to pierwszy krok do rozwoju umiejętności. Poznaj świat, w którym się znajdujesz, a zaczniesz czuć się w nim, jak w domu. Dopiero wtedy będziesz mógł czerpać z niego przyjemność.

Mistrzowie to ludzie, którzy nie tylko poznali daną umiejętność i czują się z nią komfortowo. Sekret ich sukcesu leży w przyjemności. Dla nich dana umiejętność to pasja. Mistrz, który codziennie trenuje, nie robi tego, by zdobyć puchar. Robi to, bo to kocha.

Przyjemność jest tym…[limit-article-here] co wyzwala człowieka. Daje mu nieskończoną motywację. To ona jest największym katalizatorem rozwoju.

Autorem tekstu jest Still

Z google..:

  • podrywaj
Jeden komentarz
  1. Piotr Marzec 9, 2012 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.