Wstyd i poczucie gorszości.

Jeżeli szukasz wskazówek i porad, by w końcu zrozumieć dziewczyny i nauczyć się je podrywać, to gratuluję, bo trafiłeś we właściwe miejsce.

Kiedyś, gdy miałem 'naście lat’, czułem się gorszy niż inni. Wstydziłem się tego, że nie mam dziewczyny, nie potrafię żadnej sobą zainteresować, nie wiedziałem jak z nimi rozmawiać, a co dopiero je podrywać. Nie miałem pieniędzy na super ciuchy, perfumy i drogie restauracje. Wstydziłem się też własnego wyglądu. Zawsze byłem chudy jak patyk, miałem krzywe zęby, pryszcze i do tego byłem jednym z niższych chłopaków.

Mimo wszystko nie poddałem się. Zawziąłem się w sobie i poświęciłem cały okres dorastania, by zrozumieć dziewczyny i nauczyć się je podrywać. Czytałem książki psychologiczne (wówczas nikt nie pisał o podrywaniu dziewczyn), uczyłem się tego, jak działa kobiecy umysł i cały swój wolny czas angażowałem w rozwikłanie zagadki: dlaczego jedni faceci nie mają problemu z dziewczynami i działają na nie jak magnes, a inni mają.

Po ogromnej ilości prób, sukcesy w końcu zaczęły się pojawiać. Spotykałem się z nimi coraz częściej, a moja skuteczność rosła. W ciągu kilku lat z totalnego zera stałem się jednym z najpopularniejszych trenerów uwodzenia w Polsce. Każdego dnia mam po kilka konsultacji, a w każdy weekend prowadzę kursy na żywo. Minimum raz w miesiącu przylatuje na kurs ktoś z zagranicy.

Czy istnieją urodzeni podrywacze?

Wśród facetów panuje przekonanie, że podrywaczem albo się rodzisz, albo nie. No bo jak to jest, że jedni potrafią poderwać dziewczynę w każdej możliwej okazji, a inni nie potrafią się do niej nawet odezwać? Najwidoczniej Ci pierwsi mieli szczęście i się z tym urodzili, a Ci drudzy mieli pecha i są skazani na samotność.

Co więcej, gdy ich pytasz jak oni to robią, odpowiadają: samo się dzieje. I bądź tu mądry. Co najciekawsze nie wszyscy wyglądają jak modele i mają dużo pieniędzy. Niektórzy mają przeciętną urodę, a i tak nie mogą się odgonić od dziewczyn. Mówi się, że tacy faceci to naturale.

Też tak kiedyś uważałem, bo zaliczałem się do tej drugiej grupy. Jednak z czasem, gdy nauczyłem się podrywać dziewczyny, odkryłem że coś tu nie gra. Jeżeli ja awansowałem z jednej grupy do drugiej, to znak, że każdy facet może awansować i nauczyć się podrywania dziewczyn.

Wszystko zaczęło mi się rozjaśniać i zrozumiałem, że metody które odkryłem, są uniwersalne i działają dla każdego faceta. Bez względu na wiek, wygląd i stan portfela.

Co więcej, odkryłem coś jeszcze. Zrozumiałem, że podrywanie dziewczyn nie polega na nauczeniu się tego, lecz na przypomnieniu jak to się robi.

Dlaczego przypomnieniu?
Bo gdy kiedyś byłeś małym chłopczykiem, który siedział w piaskownicy i widział dziewczynkę, zachowywałeś się zupełnie inaczej niż teraz. Gdy zechciałeś się z nią bawić, nie miałeś w głowie żadnych myśli i dialogów typu:

 • To nie moja liga,
 • Jest zbyt ładna,
 • Nie jestem jej wart,
 • Na pewno się jej nie spodobam,
 • Wyśmieje mnie i wyjdę na głupka,
 • Pewnie ma chłopaka.

Automatycznie do niej podszedłeś i zacząłeś się bawić. To teraz zastanów się, dlaczego widząc tę samą dziewczynę dziś na ulicy, nie masz odwagi do niej podejść, boisz się jej reakcji i jesteś przekonany, że nic z tego nie wyjdzie.

Kiedyś już to robiłeś i doskonale sobie radziłeś z podrywaniem dziewczyn! Co się w takim razie stało? Wkroczyłeś w okres wychowania i programowania społecznego. Dorośli powtarzali Ci, by unikać rozmów z dorosłymi, zachowywać się poprawnie, być grzecznym dzieckiem i nie wychodzić przed szereg.

Tak naprawdę urodziłeś się z umiejętnościami podrywania i jedyne co musisz zrobić, to sobie to przypomnieć i pozbyć się wszystkiego, co Cię ogranicza. I właśnie na tym polega moja praca. Pomagam Ci poradzić sobie z Twoimi blokadami i wgranymi przez społeczeństwo programami.

Nie musisz stawać się nikim innym, nie musisz zapamiętywać dziesiątek schematów rozmów. Wystarczy nauczyć się korzystać z narzędzi, które masz już w sobie od dawna.

Czy każdy może nauczyć się podrywania dziewczyn?

Oczywiście, że tak!
Ja kiedyś nie potrafiłem, ale się nauczyłem. Tak samo, jak setki kursantów i tysiące moich czytelników. Wszyscy stwierdzają, że nie taki diabeł straszny. Nie dość, że można robić to z łatwością, to jeszcze zacznie Ci to sprawiać przyjemność i nie będziesz się mógł doczekać, aż porozmawiasz z nieznajomą dziewczyną. Być może teraz brzmi to abstrakcyjnie, ale to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

Na własną rękę ta podróż może zająć długie lata. Jednak po co tracić czas, skoro możesz skorzystać z doświadczenia kogoś, kto przez to wszystko przeszedł? Zamiast popełniać błędy, dowiesz się co mówić, a czego nie. Jak zaczynać, a jak nie. O czym rozmawiać, a czego lepiej unikać.

Nie ważne jaki masz problem z dziewczynami, bo na każdy jest lek. Kluczowe jest pozbycie się wszystkich ograniczających przekonań: nie dam rady, nie jestem wystarczająco przystojny, to nie dla mnie, żadna na mnie nie spojrzy, te najładniejsze nie są dla mnie, nie potrafię z nimi rozmawiać itd.

Wszystko, co potrzebujesz, by podrywać dziewczyny, masz w sobie. Spontaniczność, kreatywność, rozumienie emocji, autentyczność itd. Musisz to tylko odkryć i nauczyć się korzystać z tych narzędzi.

Gdy Ci się uda (a jestem przekonany, że tak będzie) zdziwisz się, gdy sobie przypomnisz, że kiedyś nie radziłeś sobie z dziewczynami i nie wiedziałeś jak je podrywać.

Odważ się i zrób pierwszy krok, a ja zajmę się resztą.

Wpisz swojego maila po prawej stronie, a wyślę Ci DARMOWE porady o podrywaniu dziewczyn.

Kamil O’rety


Polecam:

podrywanie dziewczyn jest łatwiejsze niż myśliszCzy podrywanie dziewczyn może być łatwiejsze niż myślisz?

Podczas mojej wieloletniej przygody z podrywaniem dziewczyn, najważniejszy był jeden moment. Wcześniej wydawało mi się, że sukces z kobietami jest zależny od tego jak wygląda moje ciało, ile zarabiam, jakie mam ciuchy i kogo znam. Gdy to odkryłem, wszystko się rozjaśniło. Okazało się, że podrywanie dziewczyn może być dużo łatwiejsze, niż Ci się wydaje. 

dowiedz się więcej >>


Podrywanie - najważniejsza rzecz, o której musisz wiedziećPodrywanie – największy błąd popełniany przez początkujących.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podrywaniem to koniecznie poznaj największy błąd, jaki popełnia 90% młodych adeptów tej sztuki. Wiedząc o nim, a później eliminując go masz szansę w błyskawicznym tempie rozwinąć swoje umiejętności i zacząć podrywać te, które naprawdę Ci się podobają.

dowiedz się więcej >>


Podryw skuteczny, czyli co musisz o nim wiedziećPodryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie.

Dowiedz się, jaki wizerunek dziewczyn kreują media i jak wielki ma to wpływ na podryw. Poznaj sekret, o którym nie wie większość mężczyzn, a który ma kolosalny wpływ na to, czy jesteś wstanie poderwać naprawdę piękną dziewczynę.

dowiedz się więcej >>


Sposoby na podryw dziewczynySposoby na podryw.

Jeżeli zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny to najwyższy czas podać Ci pomocną dłoń. Poznaj najbardziej popularne sposoby na podryw, dzięki którym nie tylko rozpoczniesz, ale przede wszystkim poprowadzisz rozmowę w taki sposób, aby zapamiętała Cię na długo.

dowiedz się więcej >>


Teksty na podrywTeksty na podryw dziewczyny.

Poznaj najskuteczniejsze teksty na podryw dziewczyny i dowiedz się, co sprawia, że jedne działają, na długo zapadając podrywanej dziewczynie w głowie, a drugie zupełnie się nie sprawdzają, budząc tylko politowanie na kobiecej twarzy.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

 • podrywanie
 • podrywam
 • podrywanie dziewczyn
 • tekst na podryw
 • podryw
 • Dobre dziewczyny tekst
 • teksty do dziewczyn
 • tekst na podryw dziewczyny
 • podrywanie dziewczyny
 • dobre teksty na podryw dziewczyny