Kim jestem?

Jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, któremu udało się wyrwać ze społecznych ram i przezwyciężyć własne blokady i ograniczenia. Nauczyłem się cieszyć z każdego drobiazgu i czerpać ze wszystkiego w okół pozytywną energię, którą obdarzam innych.

A jak było kiedyś?

Oceniałem kobiety po wyglądzie, po ich znajomych, dzieliłem je na dobre i złe. Uważałem, że seksualność jest zła, a każdy, kto zachowuje się seksualnie, jest nieczysty.

Kobiety posiadające więcej niż jednego partnera seksualnego nazywałem puszczalskimi. Tak samo również te, które posiadały wielu znajomych mężczyzn bądź wyzywająco się ubierały. Seks był dla mnie czymś złym.

Co więcej, wydawało mi się, że jedynym sposobem zdobycia dziewczyny, było pokazanie, jak wiele wartościowych rzeczy posiadam. Chciałem im imponować wszystkim, czym tylko się dało. Gdy poznawałem nową kobietę, recytowałem niestworzone opowieści o tym, że świetnie gotuję, znam kilka języków, zwiedziłem wiele miejsc itd.

Byłe pewny, że im większą ilością rzeczy się pochwalę, tym szybciej zdobędę kobietę. Z czasem to przerodziło się w chorobę, która nie pozwalała mi wyjść z domu bez ciuchów znanych marek i zapachu drogich perfum na szyi.

Byłe totalnym przeciwieństwem atrakcyjności. Niski, o bardzo wątłej posturze. Miałem problemy z krzywizną nóg,  zębami i trądzikiem. Do tego wszystkiego jeszcze sepleniłem.

To wszystko mam już dziś za sobą. Doszedłem do momentu, w którym spełniłem wszystkie swoje fantazje związane z kobietami. Teraz pomagam innym spełniać swoje marzenia i przezwyciężać własne ograniczenia.

Ja już tam raz byłem i wiem, jak ciężko samemu jest osiągnąć sukces. Brakowało mi kogoś, kto ten sukces osiągnął i byłby w stanie pomóc również i mnie. Ja nie miałem takiej możliwości, ale Ty ją masz.

Prowadzę również sporo blogów, w tym między innymi:

1) Orety.pl – moja główna i podstawowa strona, na której znajdują się wszelkie aktualności i nowości. Oprócz oferty szkoleniowej i wielu opinii kursantów, znajdziesz tam również moje przygody z kobietami, które zostały przeniesione ze starego bloga.

2) Uwodzenie kobiet – to z kolei wideoblog, na którym dowiesz się wszystkiego o tym jak uwieść kobietę

3) O’rety fanpage – mój oficjalny fanpage na facebooku. Koniecznie go polub, jeżeli chcesz być na bierząco ze wszystkimi nowościami

4) Teksty Na Podryw – konkretny blog, na którym zdradzam, jak zagadać do dziewczyny i które teksty użyć, aby ją poderwać

5) Jak poderwać chłopaka – najstarszy blog w Polsce dla dziewczyn, w całości poświęcony temu jak podrywać i uwodzić facetów

6) Toksyczny związek – wszystko o toksycznych związkach, począwszy od rozpoznania czy jesteś w toksycznym związku, a skończywszy na uwolnieniu się od toksycznego związku

7) Sztuka uwodzenia – wartościowe forum, na którym znajdziesz przydatne artykuły i wymienisz się informacjami z innymi

Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować napisz na adres: kontakt(małpa)orety.pl

Pozdrawiam gorąco,
Kamil O’rety

Z google..:

  • Radosław Płatek
  • Kamil Orety