Q&A 2: młody wiek, podrywanie w sklepie, badoo, pierwszy krok

Czas na kolejną część z cyklu Pytania i Odpowiedzi, które nadsyłacie mi na maila.

Hej Kamil mam nietypowy problem, ponieważ lubię kobiety, które maja od 20 do 30 lat a sam mam 19. Problem polega na tym, ze korzystam z twoich świetnych porad, które są w 100% skuteczne i rewelacyjne aczkolwiek, niektóre kobiety mówią „kurcze jesteś taki fajny ale szkoda ze jesteś taki młody” i często przez to mnie olewają. Prosiłbym ciebie o poradę jak skutecznie poradzić sobie w takiej sytuacji 🙂

Ja również nieraz słyszałem i wciąż słyszę (lubuję się w dojrzałych kobietach) podobne stwierdzenia.
W takiej sytuacji zawsze działa u mnie powiedzenie dwóch dwie rzeczy. Pierwsza – wiek nie jest równoznaczny z dojrzałością, czyli fakt, że ktoś ma 19 lat nie oznacza, że nie jest dojrzały, bo można mieć ich 35 i wciąż nim nie być (i na odwrót). I druga – tak na prawdę to ile mamy lat nie ma więszego znaczenia, bo liczy się to jak się przy sobie czujemy.

Siema , jestem na wakacjach w Czarnogórze. Spodobała mi się dziewczyna, która pracuje w sklepie matki z pamiątkami (souvenir shop). Poszedłem kupić dwie pamiątki, a następnie zapytałem jej co robi po pracy. Odpowiedziała, że idzie do domu. Potem spytałem czy może jakiś spacer czy drink, odpowiedziała że nie. Strasznie mi się podoba czy możesz coś poradzić kolego ?

Popełniłeś najczęstszy błąd jaki popełniają faceci, którzy podchodzą do dziewczyny/kobiety. Na dzień dobry pytają ją o numer lub o randkę na zasadzie: „Cześć jestem Kamil, spodobałaś mi się – czy dasz mi swój numer / czy umówisz się ze mną?”

Zastanów się – spotkanie się z Tobą jest dla niej inwestycją czasu, który mogłaby spożytkować na 10 innych sposobów. Sam fakt, że jej to zaproponowałeś to zazwyczaj stanowczo za mało, bo nic o Tobie nie wie i nie zna Cię. Na podstawie czego miałaby się zgodzić? (tym bardziej, że pracując w takim miejscu jest nagminnie podrywana i takie propozycje słyszy non stop).

Następnym razem porozmawiaj z nią dłużej, daj jej się bliżej poznać i dopiero wówczas zaproponuj jej spotkanie.

Cześć Kamil. Na początek chciałbym podziękować ci za całą pomoc i wpisy na stronie podrywam.pl. To zmieniło moje podejście wobec kobiet i wprowadziło diametralne zmiany w moim życiu.
Jak jest z Tobą, czy często to kobiety robią pierwszy krok, czy zazwyczaj to Ty jesteś stroną nawiązującą relację?

Z jednej strony naturalnym zjawiskiem jest, że z biegiem doświadczenia, kobiet które się poznaje i przede wszystkim właściwego nastawienia, zmienia się aura, wibracje i energia. Zaczynasz działać na kobiety jak magnes i przyciągasz je do siebie. Bardzo często prowokuję kobiety do tego, by wykonały ten pierwszy krok. Jest to całkiem proste.

Jednak z drugiej strony nasza (męska) społeczna rola polega na wykonaniu pierwszego kroku, a rola kobiety zazwyczaj ogranicza się do wysyłania Ci sygnałów typu uśmiech etc. Ja po prostu lubię to robić i ciesze się, że urodziłem się facetem, bo mogę wybierać spośród wszystkich kobiet, a kobiety zazwyczaj wybierają spośród facetów, którzy wcześniej je wybrali.

Zwracam się z prośbą o poradę na temat dziewczyny oczywiście. Otóż rozmawiam z jedną laską na badoo i powiedziała, że pracuje w pizzeri w danej dzielnicy miasta. Nie wiem czy pokazać jej się w tej pizzerii czy jednak próbować umówić się na spotkanie przez badoo. Dziewczyna dużo godzin spędza w pracy i trochę się tym wykręca, ale bez problemu odpowiadała na pytania gdzie pracuje i co robi w życiu. Jak to zrobić najlepiej ORETY??

Chociaż unikam poznawania dziewczyn przez internet, to dążyłbym do jak najszybszego spotkania się z nią na żywo. Podczas chwili rozmowy możesz poznać ją dużo szybciej niż przez kilka godzin pisania z nią na czacie. Właśnie dlatego wolę robić to w realu, bo w kilka minut rozmowy na żywo (na podstawie jej mowy ciała, energii, reagowania na moje podteksty, sex appeal’u czy sposoby budowania zdań) jestem w stanie określić czy jestem nią zainteresowany i czy nadajemy na tych samych falach czy nie.

Chciałbym zadać dwa pytania. 1. W necie i w ogóle jest taki mit że trudno jest zaspokoić dziewczyny poprzez zwykły stosunek. To prawda?
2. Czy dziewczyny lubią tzw robić loda tak z własnej woli od siebie, pierwsze proponują itd? Wszystkie pytania zadałem ze względu na twoje doświadczenie.

1. Nie, to nie prawda. Bez większego problemu można zaspokoić dziewczynę poprzez zwykły stosunek w podstawowych pozycjach, bez żadnych udziwnień i dodatków. Kluczem wcale nie jest szybkość czy intensywność, lecz inne czynniki jak dominacja czy emocje. Ponadto w dużej mierze to kwestia mentalna. Zawsze twierdziłem, że każdy orgazm zaczyna się i kończy w głowie, a naszym najseksowniejszym organem jest mózg. Przykładowo 2 dni temu poprzez samo mówienie udało mi się sprawić, że dziewczyna szczytowała 3 razy podczas samego robienia mi tzw. loda.

2. Tak. Co prawda nie wszystkie (szczególnie te niedoświadczone, które często mają bzdurne przekonania, że to uwłacza kobiecie lub te, których poprzedni faceci nie pokazali im właściwego podejścia), ale…[limit-article-here] spotkałem mnóstwo kobiet, które uwielbiały robić loda i mogłyby robić go non stop. Większość dziewczyn uważa go za normalną część stosunku. Średnio 9 na 10 dziewczyn z którymi trafiam do łóżka mi go robi.

Orety
www.orety.pl

5 komentarzy
  1. Marcin 16 sierpnia, 2014 Odpowiedz
    • O'rety 16 sierpnia, 2014 Odpowiedz
  2. Łukasz 16 sierpnia, 2014 Odpowiedz
  3. ola 30 listopada, 2014 Odpowiedz
    • O'rety 30 listopada, 2014 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.