Jak zagadać do dziewczyny w pociągu (autentyczny przykład)

Jak zagadać do dziewczyny – to jedno z pytań, które słyszę bardzo często. Wielokrotnie już o tym pisałem, jednak dziś ugryzę to z nieco innej strony.

Zainspirowała mnie pewna interakcja, którą odbyłem 2 dni temu w pociągu (jadąc na spotkanie z dwoma innymi dziewczynami 😉 ). Szukałem (jak to sam określam) tzw. dobrego przedziału, czyli takiego, w którym znajdzie się jakaś interesująca dziewczyna – a najlepiej, aby była sama lub prawie sama (to kwestia przede wszystkim jej komfortu, bo w zeszłym tygodniu gdy dosiadłem się do dziewczyny i zaczęliśmy grać w butelkę (Erotyczna sex butelka: Jak podniecić dziewczynę), gdy doszliśmy do momentu, w którym zaczęliśmy się pieścić, całować itd – reszta ludzi w przedziale bardzo się zbulwersowała i musieliśmy wyjść (zdjęcie + mini relację wrzuciłem na facebooka -kliknij tutaj).

Wracając do dziewczyny poznanej 2 dni temu.
Przeszedłem kilka wagonów, aż znalazłem na prawdę świetną dziewczynę. Z jednej strony kapitalnie wyglądała – wysoka, w skórzanych butach na obcasie, opinających jeansach i czarnej obcisłej bluzce uwydatniającej jej spory biust, jednak z drugiej strony sprawiała wrażenie baardzo niedostępnej: siedziała mocno wsunięta pod okno (jakby chciała odgrodzić się od całego świata), w pełnym skupieniu czytała książkę, nic nie rozpraszało jej uwagi, wyglądała nieco ‚sukowato’ i miałem wrażenie, że gdyby ktokolwiek się do niej odezwał – chyba by go pogryzła :). Do tego oprócz niej siedziały jeszcze 3 inne osoby.

..nie zastanawiając się długo, usiadłem obok niej (często celowo wyszukuję tzw. trudnych sytuacji, w których sam czuję mały dyskomfort, jak np. dziewczyna w towarzystwie kilku facetów lub koleżanek, z rodzicami, w zatłoczonym autobusie/przedziale itd – bo sam też mam potrzebę ciągłego rozwoju, a zwykłe podejście do dziewczyny nie stanowi już dla mnie żadnego stresu).

Usiadłem obok i nie miałem potrzeby odzywania się od razu (choć często tak robię), bo wiedziałem że jeszcze trochę czasu razem przejedziemy. Gdy już komfortowo się rozsiadłem, napiłem się wody i odpisałem na kilka smsów, postanowiłem skupić się na niej. Zauważyłem, że studiuje medyczną książkę i na każdej stronie są zdjęcia zębów. Nie kombinowałem długo, tylko powiedziałem:

Orety: Ktoś tu chyba studiuje stomatologię 🙂

I teraz przychodzi najlepszy moment. Przez kolejne 10-15 minut nie powiedziałem praktycznie niczego innego i w ogóle się nie odzywałem, a ona ROZGADAŁA się jak katarynka :).

Zaczęła opowiadać o swoich studiach, o tym że musi uczyć się całej anatomii jak na medycynie, że wiele osób dyskryminuje stomatologów, bo myślą że to łatwy kierunek, o instytuach stomatologii gdzie studenci za darmo i dobrze zrobią mi zęby, o tym gdzie mieszka, gdzie studiuje, co studiowała wcześniej, gdzie imprezuje, jakie ma plany po studiach i tak dalej i tak dalej…

Można by zastanawiać się skąd taka otwartość: czy to kwestia jej charakteru, czy była zmęczona kilkoma godzinami podróży i marzyła o tym, by z kimś pogadać, czy przez wrażenie jakie stwarza – mało ludzi ma odwagę ją poznawać.. Ale to nie ma znaczenia, bo najważniejszy jest wniosek: Każdy facet, który przeszedłby obok niej – na 99% założyłby, że nie ma sensu do niej podchodzić, bo i tak nic z tego nie wyjdzie. Nie dość, że jest piękna to jeszcze stwarza wrażenie niedostępnej. A okazało się, że wystarczyło było tylko się odezwać, a reszta już sama popłynęła.

Pozory często mylą – zarówno w jedną jak i drugą stronę. Jednak jedna jedyna prawda jest taka, że…[limit-article-here] wszystko co pojawi się w Twojej głowie do momentu podejścia to ILUZJA. To jaka jest  rzeczywistość, możesz sprawdzić tylko i wyłącznie w jeden sposób.
Sam już się pewnie domyśliłeś jaki 😉

Ps. Życzę Ci owocnych podróży pociągami, bo ja je uwielbiam!. Za każdym razem poznaję jakąś dziewczynę i ‚coś’ między nami się dzieje. Kto wie, może kiedyś napiszę cały artykuł: Jak poderwać dziewczynę w pociągu 😉

Z google..:

 • jak zagadac do dziewczyny w pociagu
 • o czym gada z dziewczyna
 • jak poderwać dziewczynę w pociągu
 • podryw w pociągu
 • o czym gada z dziewczyn
 • jak zagadac w pociągu
 • odwaga by zagadać
 • jak poznać dziewczynę w pociagu
 • jak poderwać w pociągu
 • czy w pociągu można znaleźć kobiete
17 komentarzy
 1. Paweł Wrzesień 20, 2013 Odpowiedz
  • O'rety O'rety Wrzesień 20, 2013 Odpowiedz
 2. Paweł Wrzesień 20, 2013 Odpowiedz
  • O'rety O'rety Wrzesień 20, 2013 Odpowiedz
 3. porywacz :D Wrzesień 20, 2013 Odpowiedz
  • O'rety O'rety Wrzesień 20, 2013 Odpowiedz
 4. ghostt Wrzesień 20, 2013 Odpowiedz
 5. Romek Wrzesień 21, 2013 Odpowiedz
  • O'rety O'rety Wrzesień 21, 2013 Odpowiedz
   • Wojtek Sierpień 31, 2018 Odpowiedz
 6. onar Wrzesień 24, 2013 Odpowiedz
  • O'rety O'rety Wrzesień 24, 2013 Odpowiedz
 7. Krzysiek Listopad 29, 2013 Odpowiedz
  • O'rety O'rety Listopad 30, 2013 Odpowiedz
 8. Marcin Czerwiec 16, 2014 Odpowiedz
 9. Wojtek Sierpień 31, 2018 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.