Jak zagadać do dziewczyny w pociągu (autentyczny przykład)

Jak zagadać do dziewczyny – to jedno z pytań, które słyszę bardzo często. Wielokrotnie już o tym pisałem, jednak dziś ugryzę to z nieco innej strony.

Zainspirowała mnie pewna interakcja, którą odbyłem 2 dni temu w pociągu (jadąc na spotkanie z dwoma innymi dziewczynami 😉 ). Szukałem (jak to sam określam) tzw. dobrego przedziału, czyli takiego, w którym znajdzie się jakaś interesująca dziewczyna – a najlepiej, aby była sama lub prawie sama (to kwestia przede wszystkim jej komfortu, bo w zeszłym tygodniu gdy dosiadłem się do dziewczyny i zaczęliśmy grać w butelkę (Erotyczna sex butelka: Jak podniecić dziewczynę), gdy doszliśmy do momentu, w którym zaczęliśmy się pieścić, całować itd – reszta ludzi w przedziale bardzo się zbulwersowała i musieliśmy wyjść (zdjęcie + mini relację wrzuciłem na facebooka -kliknij tutaj).

Wracając do dziewczyny poznanej 2 dni temu.
Przeszedłem kilka wagonów, aż znalazłem na prawdę świetną dziewczynę. Z jednej strony kapitalnie wyglądała – wysoka, w skórzanych butach na obcasie, opinających jeansach i czarnej obcisłej bluzce uwydatniającej jej spory biust, jednak z drugiej strony sprawiała wrażenie baardzo niedostępnej: siedziała mocno wsunięta pod okno (jakby chciała odgrodzić się od całego świata), w pełnym skupieniu czytała książkę, nic nie rozpraszało jej uwagi, wyglądała nieco 'sukowato’ i miałem wrażenie, że gdyby ktokolwiek się do niej odezwał – chyba by go pogryzła :). Do tego oprócz niej siedziały jeszcze 3 inne osoby.

..nie zastanawiając się długo, usiadłem obok niej (często celowo wyszukuję tzw. trudnych sytuacji, w których sam czuję mały dyskomfort, jak np. dziewczyna w towarzystwie kilku facetów lub koleżanek, z rodzicami, w zatłoczonym autobusie/przedziale itd – bo sam też mam potrzebę ciągłego rozwoju, a zwykłe podejście do dziewczyny nie stanowi już dla mnie żadnego stresu).

Usiadłem obok i nie miałem potrzeby odzywania się od razu (choć często tak robię), bo wiedziałem że jeszcze trochę czasu razem przejedziemy. Gdy już komfortowo się rozsiadłem, napiłem się wody i odpisałem na kilka smsów, postanowiłem skupić się na niej. Zauważyłem, że studiuje medyczną książkę i na każdej stronie są zdjęcia zębów. Nie kombinowałem długo, tylko powiedziałem:

Orety: Ktoś tu chyba studiuje stomatologię 🙂

I teraz przychodzi najlepszy moment. Przez kolejne 10-15 minut nie powiedziałem praktycznie niczego innego i w ogóle się nie odzywałem, a ona ROZGADAŁA się jak katarynka :).

Zaczęła opowiadać o swoich studiach, o tym że musi uczyć się całej anatomii jak na medycynie, że wiele osób dyskryminuje stomatologów, bo myślą że to łatwy kierunek, o instytuach stomatologii gdzie studenci za darmo i dobrze zrobią mi zęby, o tym gdzie mieszka, gdzie studiuje, co studiowała wcześniej, gdzie imprezuje, jakie ma plany po studiach i tak dalej i tak dalej…

Można by zastanawiać się skąd taka otwartość: czy to kwestia jej charakteru, czy była zmęczona kilkoma godzinami podróży i marzyła o tym, by z kimś pogadać, czy przez wrażenie jakie stwarza – mało ludzi ma odwagę ją poznawać.. Ale to nie ma znaczenia, bo najważniejszy jest wniosek: Każdy facet, który przeszedłby obok niej – na 99% założyłby, że nie ma sensu do niej podchodzić, bo i tak nic z tego nie wyjdzie. Nie dość, że jest piękna to jeszcze stwarza wrażenie niedostępnej. A okazało się, że wystarczyło było tylko się odezwać, a reszta już sama popłynęła.

Pozory często mylą – zarówno w jedną jak i drugą stronę. Jednak jedna jedyna prawda jest taka, że…[limit-article-here] wszystko co pojawi się w Twojej głowie do momentu podejścia to ILUZJA. To jaka jest  rzeczywistość, możesz sprawdzić tylko i wyłącznie w jeden sposób.
Sam już się pewnie domyśliłeś jaki 😉

Ps. Życzę Ci owocnych podróży pociągami, bo ja je uwielbiam!. Za każdym razem poznaję jakąś dziewczynę i 'coś’ między nami się dzieje. Kto wie, może kiedyś napiszę cały artykuł: Jak poderwać dziewczynę w pociągu 😉

Z google..:

 • jak zagadac do dziewczyny w pociagu
 • o czym gada z dziewczyna
 • jak poderwać dziewczynę w pociągu
 • podryw w pociągu
 • o czym gada z dziewczyn
 • jak zagadac w pociągu
 • Jak poznac kobiety w oociagu
17 komentarzy
 1. Paweł 20 września, 2013 Odpowiedz
  • O'rety 20 września, 2013 Odpowiedz
 2. Paweł 20 września, 2013 Odpowiedz
  • O'rety 20 września, 2013 Odpowiedz
 3. porywacz :D 20 września, 2013 Odpowiedz
  • O'rety 20 września, 2013 Odpowiedz
 4. ghostt 20 września, 2013 Odpowiedz
 5. Romek 21 września, 2013 Odpowiedz
  • O'rety 21 września, 2013 Odpowiedz
   • Wojtek 31 sierpnia, 2018 Odpowiedz
 6. onar 24 września, 2013 Odpowiedz
  • O'rety 24 września, 2013 Odpowiedz
 7. Krzysiek 29 listopada, 2013 Odpowiedz
  • O'rety 30 listopada, 2013 Odpowiedz
 8. Marcin 16 czerwca, 2014 Odpowiedz
 9. Wojtek 31 sierpnia, 2018 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.