Jak zagadać do dziewczyny, gdy masz pustkę w głowie? (Poznań)

Nie pytam czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek mieć pustkę w głowie przed podejściem do dziewczyny.. bo rzadko kiedy to się nie zdarza. Tym bardziej, gdy zaczynasz przygodę z podrywaniem dziewczyn – takie sytuacje to praktycznie codzienność, a wielu twierdzi, że sam moment zagadania jest jednym z najtrudniejszych w całym podrywaniu. Później wszystko już ‚płynie’.

Nigdy nie byłem przesadnym zwolennikiem gotowych tekstów i openerów, bo często zabijają kreatywność i nie sprawiają, że czujesz się wolnym człowiekiem, który może robić to, na co ma ochotę (wyjątkiem jest początkowa nauka podrywania, bo wówczas liczy się to, abyś przede wszystkim się przełamał).

Mnie również często zdarza się podejść z pustką w głowie (praktycznie w 99% przypadków, bo celowo podchodzę bez niczego, by spontanicznie wymyślić coś dopiero w momencie, gdy stanę przed kobietą).

Jest wiele metod i sposobów na to, by dowiedzieć się jak zagadać do dziewczyny w różnych sytuacjach. Dziś przedstawiam jedną z nich, dzięki której pobudzisz swoją kreatywność, a przede wszystkim zyskasz motywację, gdy coś Cię zablokuje przed podejściem.

Nagrałem…[limit-article-here] ten filmik, gdy prowadziłem niedawno szkolenie w Poznaniu (pozdrowienia dla wszystkich Poznańskich dziewczyn 😉 ) i wspominam bardzo miło ten czas.

Wysłuchaj go, wyjdź na miasto i przetestuj – a później daj mi znać, czy udało Ci się podejść do dziewczyny i do niej zagadać.

Good luck!
Orety

Z google..:

 • jak zagada do dziewczyny na gg ?
 • jak zagadać do dziewczyny
 • jak zagadać do dziewczyny?
 • jak zagadać do dziewczyny w szkole
 • jak zagadać do dziewczyny w klubie
 • jak zagadać do dziewczyny na ulicy
9 komentarzy
 1. waldek Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz
 2. waldek Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz
 3. Wojtek Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz
  • O'rety Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz
 4. Rado Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz
  • waldek Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz
 5. tito Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz
 6. Rafał Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz
  • O'rety O'rety Kwiecień 23, 2013 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.