Jak rozmawiać z dziewczyną?

Jak rozmawiać z dziewczyną? To jeden z tych problemów, z którym sam przez długie lata się borykałem. Gdy zaczynałem swoją przygodę z uwodzeniem kompletnie nie wiedziałem, co i jak do nich mówić.

Zawsze, gdy podchodziłem do dziewczyny miałem pustkę w głowie i bałem się, że wyjdę na przysłowiowego głupka. Bo o czym tu rozmawiać? Samochody nie, sport nie, a na modzie nigdy dobrze się nie znałem..

I muszę Ci powiedzieć jedną, ważną rzecz.

To wcale nie jest takie trudne, jakie się wydaje. Problem polega jednak na tym, że my faceci jesteśmy racjonalni, z kolei kobiety są emocjonalne. Dlatego nie jest nam łatwo zrozumieć, o czym i jak z nimi rozmawiać.

Na 6 płytowym zestawie DVD „Projekt Uwodziciel” poświęciłem temu tematowi łącznie ponad godzinę i dokładnie wytłumaczyłem w jaki sposób to robić:

1. Daj jej powód dlaczego do niej podszedłeś. To jest istotne szczególnie na początku Waszej znajomości, gdy dopiero się poznajecie. Nie tylko, gdy zaczynasz z nią rozmawiać, ale także, gdy chcesz ją gdzieś zabrać. To nie oznacza, że ten powód musi być zawsze zgodny z rzeczywistością. Ci, którzy bywają na moich webinarach wiedzą, że czasem zapraszam je na tosty… nie mając w domu tostera 😉

2. Skup się na formie, a nie na treści. Ta zasada przydaje się szczególnie wtedy, gdy nie macie zbyt wielu wspólnych tematów. Wówczas niezależnie od tego i tak konwersacja będzie trwała, bo jej temat zejdzie na dalszy plan. Dlaczego tak się dzieje dowiesz się z kolejnego podpunktu. Ważniejsze od tego o czym z nią rozmawiasz jest to, jak rozmawiasz.

Zwróć również uwagę na to w jaki sposób proponujesz jej spotkanie. Przedstawiłem tę strategię na poniedziałkowym webinarze. Np. zamiast zapytać ją o to, czy pójdzie z Tobą na film – powiedz jej, że ją na niego zabierasz. To subtelna zmiana w formie komunikatu wywołuje znaczą różnicę w tym jak Cię odbiera.

3. Wywołuj w niej emocje i dąż do tego, aby Wasza rozmowa nie była sucha i monotonna. Wielu facetów potrafi godzinami rozmawiać o rzeczach, które interesują tylko mężczyzn.. i nie ma w tym niczego złego, dopóki opowiadasz to w taki sposób jak robi to komentator sportowy.

I to też jest ćwiczeniem dla Ciebie. Przy najbliższym meczu piłki nożnej zwróć uwagę na ilość emocji jakie pojawiają się w jego wypowiedzi.  Czy jego komentarz jest nudny, osowiały, śpiący, spokojny i wypowiadany w tym samym tempie czy może jest pełen impulsów emocjonalnych, zmiany tonu, siły i barwy głosu?

Tym samym zastanów się co w jego przypadku ma silniejszy przekaz i bardziej zostaje Ci w głowie:

1. To O CZYM mówi?
2. To JAK mówi?

Daj znać w komentarzach jakie wnioski z tego wyciągnąłeś.

4. Nie stawiaj jej na piedestale, bo sama uroda NIE OZNACZA, że jest Ona bardziej wartościowa niż Ty. Pozwól jej być taką, jaką jest na co dzień. Tak samo jak Ty, ona także ma mnóstwo wad (jak i zalet) dlatego niesłusznie ją gloryfikujesz. Daruj sobie podlizywanie się i próby zaimponowania jej, by zwrócić na siebie uwagę. Nie tylko na początku Waszej znajomości, ale także będąc z nią związku.

Zbyt wielu facetów uważa kobiety za lepsze i bardziej wartościowe od siebie (ten współczynnik jest wprost proporcjonalny do tego jak atrakcyjna jest kobieta), przez co na każdym kroku je zachwalają, całują w rączki, noszą torebki, traktują je jak misie pluszowe podczas seksu, a w związku są na każde zawołanie i nigdy się nie sprzeciwiają. Tacy faceci są NUDNI i prędzej czy później nudzą się kobiecie.

5. Bądź sobą, bo to je bardzo kręci. Rób to, na co masz ochotę. Komunikuj to, co rzeczywiście czujesz. Jesteś facetem i to Ty masz jaja. Jeżeli spodoba Ci się jej tyłek, piersi czy nogi – powiedz jej to. Jeżeli z kolei denerwuje Cię jej zachowanie, TYM BARDZIEJ jej to powiedz.

Uwierz, że prawdopodobnie będziesz pierwszym facetem w jej życiu, który zamiast grzecznie przytakiwać i zagryzać język, gdy coś mu się nie spodobało – powie jej szczerze o tym.

Nawet jeżeli jej się to nie spodoba (bo nie jest przyzwyczajona do facetów, którzy nie traktują jej jak królewny) to w dłuższej perspektywie jej tym zaimponujesz i pokażesz, że jesteś inny niż cała reszta. To jedna z wielu strategii, dzięki którym to kobiety ganiają za Tobą, a nie na odwrót.

Stosując się tylko i wyłącznie do tych 5-ciu reguł możesz z łatwością zostawić swoją konkurencje z tyłu…[limit-article-here]. Jeżeli wiesz co tak naprawdę rajcuje kobiety i nie boisz się tego, co o Tobie pomyślą inni, to są to rzeczy, które przyjdą Ci z łatwością. W przeciwnym razie może to być dla Ciebie Mount Everest.

PS. Jeżeli chciałbyś nauczyć się tego w praktyce na żywo, a przy okazji spędzić tydzień szalonych wakacji w najbardziej imprezowym nadmorskim mieście w Polsce – kliknij tutaj i zobacz co Cię czeka w wakacje 2013!

Z google..:

 • jak rozmawia z dziewczyn
 • wyjątkowy uwodziciel
 • jak rozmawiac z dziewczyna
 • jak rozmawiac z dziewczynami
21 komentarzy
 1. Blip Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 2. man Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 3. lechu19 Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 4. Juras Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 5. Wiktor Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 6. Romek Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 7. Romuald Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 8. Michał Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 9. Damian Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 10. marcin Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 11. Kamil Lipiec 23, 2012 Odpowiedz
 12. Paweł Lipiec 24, 2012 Odpowiedz
 13. wafel Lipiec 24, 2012 Odpowiedz
 14. Alan Lipiec 25, 2012 Odpowiedz
 15. Cookie Lipiec 26, 2012 Odpowiedz
 16. Tomasz Lipiec 29, 2012 Odpowiedz
 17. Patryk Lipiec 30, 2012 Odpowiedz
 18. Tomek87 Lipiec 31, 2012 Odpowiedz
 19. twojam Sierpień 12, 2012 Odpowiedz
 20. rafi Sierpień 23, 2012 Odpowiedz
 21. Facet Maj 22, 2013 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.