Od: Kamil O’rety
Bytom, 3 marca 2012 roku

Być może pomyślisz sobie teraz, że jest to nie możliwe i znajdziesz w swojej głowie masę przekonań, które będą tę myśl podsycać – „one takie nie są„, „to jest złe” lub „trzeba być gwiazdą taką, jak Pitbull, aby uprawiać seks z wieloma kobietami równocześnie„.

Daj mi jednak krótką chwilę, a dam Ci naukowy dowód na to, że żadna z tych opinii nie jest prawdziwa, a Ty, tak samo jak Ja, możesz sypiać z wieloma kobietami równocześnie bez żadnych zobowiązań.

Piramida Maslowa a podrywanie dziewczyn

Pamiętasz piramidę Maslowa?

Jak podaje Wikipedia jest to „sekwencja potrzeb człowieka od najbardziej podstawowych (wynikających z funkcji życiowych), do potrzeb wyższego poziomu, które aktywizują się dopiero po zaspokojeniu niższych.

Na samym dole tej piramidy są potrzeby fizjologiczne, a wśród nich między innymi „seks”. W praktyce oznacza to, że jest to nasza podstawowa potrzeba (mężczyzn oraz kobiet). Tak więc bez względu na to, co sądzimy o kobietach i ich stosunku do seksu, piramida Maslowa temu wszystkiemu zaprzecza. One tak samo jak my, chcą seksu zawsze i wszędzie.

Dlaczego więc facetom tak trudno jest je do tego przekonać? Ponieważ zupełnie zapominają o drugiej, równie ważnej potrzebie. To potrzeba bezpieczeństwa.

Kobieta musi wiedzieć, że jesteś w stanie dostarczyć jej przyjemności (seksu) przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i jej reputacji (dyskrecji oraz komfortu).

Jeżeli skupisz się na tych dwóch elementach, drzwi do jej sypialni będą zawsze dla Ciebie otwarte. A powielając ten schemat będziesz sypiać z wieloma kobietami jednocześnie.

To proste.

Dlaczego zdecydowana większość opinii o kobietach KŁAMSTWEM?

Udowodniono naukowo, że przeciętna 21 latka uprawia seks, dwa razy częściej niż przeciętny 21 latek. W praktyce oznacza to po prostu, że kobiety uwielbiają seks. Chcą go uprawiać tak często, jak to tylko możliwe. A jednak żadna z nich się do tego nie przyznaje. Dlaczego?

Bo zostanie jej przypięta etykieta „dziwki”, a jej wartość w grupie (w szkole, na studiach, w pracy) spadnie. Pomyśl przez chwilę, czy chciałbyś być z dziwką?

Ja nie, Ty zapewne też nie, a więc wychodzi na to, że kobieta, która ma taką etykietę zostanie po prostu sama ;). Nic więc dziwnego, że Ona „ukrywa” się ze swoimi potrzebami. Nikt nawet nie pomyśli, że Ona lubi seks tak samo, jak każdy inny człowiek na tej planecie, a pojęcia typu „dziwka”, „Ona taka nie jest”, „Aniołek” są po prostu kłamstwem.

Kto na tym korzysta? Społeczeństwo. Bo gdybyś w to nie wierzył to sypiałbyś z tyloma kobietami, z iloma byś chciał. To z kolei mogłoby sprawić, że przestałbyś się tak bardzo martwić o wygląd (w tym ciuchy i perfumy), karierę (w tym pieniądze) i to, co masz lub nie masz (czyli np. najnowsze samochody, zegarki czy mieszkanie).

Hipotetycznie – ile biznesów przez to mogłoby upaść? 😉

Ja myślę, że całkiem sporo, bo gdyby się okazało, że niski, chudy facet w trakcie studiów, bez dobrze płatnej pracy, ale za to z krzywymi zębami i nogami, który nie mówi, a sepleni może sypiać z każdą, z którą chce to Twoje życie wyglądałoby zupełnie inaczej.

Byłoby podobne do mojego bo to był właśnie mój start. Zobacz teraz kawałek wykładu, na którym Ci o tym opowiem.

 

Zawsze marzyłem o posiadaniu kilku kobiet, z którymi będę spotykał się tylko na seks. Nikt jednak wtedy nie uczył, co zrobić w momencie, w którym dziewczyna oczekuje związku, a nie tylko seksu. To było dla mnie najtrudniejsze!

Na szczęście ten problem także udało mi się rozwiązać. Znalazłem prosty sposób, dzięki któremu kobieta nie oczekuje od Ciebie związku, tylko samego seksu.

Dziś, gdy wszystkie moje seksualne pragnienia zostały zaspokojone, postanowiłem usystematyzować całą wiedzę i spisać moje doświadczenia. Zamknąłem się w pokoju na kilka miesięcy i napisałem najważniejszą w moim życiu książkę. Wierzę, że dzięki niej będziesz sypiać z taką ilością kobiet, z jaką będziesz chciał.

Zawarłem w niej porady, dzięki którym krok po kroku KAŻDY może nauczyć się, jak zdobywać te, z którymi chce uprawiać seks. Nie z jedną, a z wieloma. Nie kiedyś, a dziś.

Orety pokazał mi jak naprawdę wygląda uwodzenie i jak fantastyczne może być dla dwóch stron, a nie tylko faceta. Bez manipulacji, bez sztuczności, bez rycia technik na blaszkę, czysta esencja przyjemności. Zupełnie inna bajka niż to co czyta się na forach, w książkach i ogląda w telewizji.
Indigene

Nie wierzyłem w siebie i chciałem kobietom imponować wszystkim innym. Nauczyłem się jednak korzystać z tych ‘narzędzi’ które dała mi Matka Natura i wiem, że nie potrzebuję NIC a NIC więcej. Orety otworzył mi oczy i stary, jestem Ci za to cholernie wdzięczny!!!! Pozdrawiam
Mieszko

Czego konkretnie dowiesz się z publikacji „Jak podrywać dziewczyny?”

Zdaje sobie sprawę z tego, że teoria to czasem za mało. Często sam spotykam się z sytuacją, w której wiem jak teoretycznie powinienem postąpić, ale nie wiem jak mam to zrobić w praktyce. Dlatego też każdą z rzeczy, którą zawarłem w tej książce, najpierw tłumaczę w teorii, a później daję Ci konkretne i praktyczne rady jak masz ją wprowadzić w życie i na czym powinieneś się skupić.

Dlatego przejrzałem archiwum rozmów, smsy w moim telefonie i wiadomości z mojego profilu na portalach społecznościowych i zdecydowałem się je wszystkie opublikować w mojej książce. One wszystkie przyniosły mi sukces, a teraz bez żadnych praw autorskich czy pytania mnie o zgodę – będziesz mógł z nich korzystać do woli.

Masz więc pewność, że wszystko, co tutaj napisałem będziesz mógł zastosować w praktyce.

Podsumowując więc:

Dlaczego One sypiają z nim, a nie z Tobą, i jak to zmienić

  • pokaże Ci dokładnie, które z przekonań są ograniczające i jak łatwo się ich pozbyć, aby nie sabotować swoich działań i w efekcie sypiać z taką ilością kobiet, z jaką chcesz;

 

  • poznasz DZIAŁANIE i KONSTRUKCJĘ kobiecego systemu obronnego i kilka sposobów na jego dezaktywację, dzięki któremu Ona będzie chciała spełniać z Tobą swoje najskrytsze fantazje erotyczne (nawet te, o których boi się powiedzieć swojemu facetowi);

 

  • zrozumiesz, jak naturalnie „zaciągnąć kobietę do łóżka” bo poznasz jej 3 PODSTAWOWE potrzeby i zaczniesz tak działać, że wspólnie skończycie w sypialni;

 

  • pokaże Ci dokładnie, jak każdą z tych rzeczy zastosować w praktyce bo otrzymasz ode mnie gotowe teksty, smsy czy wiadomości, które z sukcesem wysyłałem do dziewczyn w różnych portalach społecznościowych takich, jak Facebook czy Nasza Klasa;

 

  • dostaniesz ogrom wiedzy na temat seksu – jak poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem, brakiem erekcji, jak rozpalić kobietę i co zrobić, aby urozmaicić seks do tego stopnia, że ona sama będzie wracać po więcej;

 

Opinia o książce z uwodzenia
Cała książka O’retego opisuje prawdziwy rdzeń uwodzenia i tego, jakim mężczyzną trzeba być, aby cieszyć się z towarzystwa wielu kobiet jednocześnie. Uważam, że jest istotnym wkładem w to, by uzmysłowić facetom problem z naturalnością, przed jakim stają. Czasem można odnieść wrażenie, że za bardzo zapędzają się w stawaniu się lepszą wersją siebie, co w efekcie przybiera formę zwykłej kreacji i udawania kogoś innego, wręcz pozerstwa i w rezultacie sabotuje ich działania.
Łukasz Małek

Po pierwszych kilkunastu stronach książki pt. „Jak podrywać dziewczyny” naszła mnie myśl: „kolejna taka sama treść w nowym opakowaniu, wymierzona w zarabianie na internetowej młodzieży ulegającej żądzy posiadania magicznej mocy uwodzenia”… Już wyliczałem listę drażniących szczegółów, które miałem zamiar wypisać w tym komentarzu.

W połowie książki wiedziałem, że powinna znaleźć się w kanonie ŚWIATOWEJ literatury przedmiotu, a jej przekaz stanowi zwięzłą i wyczerpującą odpowiedź na niemal wszystkie moje wątpliwości z podrywania, po tym jak po pięciu latach kompleksowej praktycznej i teoretycznej nauki podrywu wróciłem do punktu wyjścia.
Maciej Dubiel

BONUS mp3:

Jak przekuwać zlewki w sukces?

Jak radzić sobie ze zlewkami.

Krótkie, aczkolwiek bardzo mocne i treściwe nagranie, ujawniające technikę „gardła”, dzięki któremu będziesz wstanie przekuć każdą zlewkę w sukces. Dość z brakiem motywacji i chęci do działania, gdy okazuje się, że dziewczyna nie ma ochoty na bliższą relację, gdyż dopiero co zakończyła długoletni związek, 2 dni temu zmarła jej babcia lub właśnie straciła pracę. Od teraz będziesz wiedział, jak się zachować i co zrobić, aby każdy wieczór zawsze należał do udanych.

Jeżeli zdecydujesz się na moją książkę, dostaniesz ten wykład w mp3 w PREZENCIE.

GWARANCJA 100%

Wiem, że temat podrywania i sypiania z wieloma dziewczynami może wydawać Ci się dziś mało realny dlatego też zdecydowałem się dać Ci gwarancję 100%. W praktyce oznacza to, że jeżeli książka nie sprosta Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z nami (zakładka kontakt na stronie), a ja oddam Ci zainwestowane pieniądze. Co do złotówki.

Ty niczym nie ryzykujesz. To uczciwy układ.

Ile warta jest wiedza, dzięki której urzeczywistnisz swoje marzenia seksualne?

Przez lata testowałem wszystkie znane mi metody i techniki, aby dotrzeć do tego co decyduje, czy idziesz do łóżka z panną, czy spędzasz noc samotnie. Gdy odniosłem sukces, zacząłem przekazywać tę wiedzę innym mężczyznom. Dzięki temu pomogłem wielu z nich odnieść sukces z kobietami – czy może być bardziej miarodajna skala?

Regularnie co weekend jeżdżę po różnych miastach w Polsce, szkoląc rocznie dziesiątki facetów. Ceny takich szkoleń zaczynają się od 1000 – 1500 zł. KAŻDA z tych osób, która odbyła u mnie szkolenie twierdzi, że gdyby wcześniej wiedziała ile się nauczy, byłaby w stanie dać kilka razy tyle. Nawet 5000 zł!

Wiesz dlaczego?

Bo to jednorazowa dawka wiedzy i umiejętności, które raz opanowane będziesz mógł wykorzystywać do końca swojego życia. Jest to jednorazowa dawka wiedzy, dzięki której spełnisz wszystkie swoje fantazje seksualne. Bez wyglądu modela, złotej karty płatniczej i nowego porsche w garażu.

Pytanie, ile warta jest pierwsza w Polsce (nikt wcześniej o tym nie pisał, bo nie miał wystarczającej wiedzy) książka o tym, jak sypiać z wieloma dziewczynami jednocześnie wraz ze szkoleniem mp3, które nauczy Cię, jak radzić sobie ze zlewkami?

Ja wyceniam ją na 47,00 złotych ponieważ chce, aby szersze grono facetów miało dostęp do tej wiedzy. Zaspokoiłem już wszystkie swoje fantazje seksualne i wiem, jak ich realizacja pozytywnie wpływa na życie (np. na pewność siebie).

Pozdrawiam,
Kamil O’rety

UWAGA. Aktualnie książka nie jest dostępna w sprzedaży. Jeżeli jesteś nią zainteresowany to wpisz już teraz swój email po prawej stronie, a my poinformujemy Cię, jak tylko będzie można ją dostać.

Z google..:

 • piramida maslowa
 • jak rozpali faceta