Jak poderwać Japonkę?

Czas na kolejny wpis z cyklu Jak poderwać Azjatkę. Autorem jest czytelnik, który niedawno podesłał relację z podrywania dziewczyn w Korei Południowej (Jak poderwać Azjatkę (Korea Południowa) ). Zapraszam do lektury!

———————————————————

Japonia w moim mniemaniu jest wzorcowym przykładem kraju, gdzie bycie nie-Japończykiem daje na starcie niesamowite wręcz możliwości (jeśli mowa o podrywaniu). Idąc po ulicy gaijin (z jap. nie-Japończyk) jest wręcz bombardowany spojrzeniami od dziewczyn.

W Japonii jest tak, że dziewczyna idąc po ulicy z gaijinem w oczach rówieśników jest postrzegana jako ta lepsza. Do tego, mówiąc kolokwialnie, Japonki wręcz lepią się do gaijinów, niezależnie od tego, jak dana osoba wygląda. Przykładem niech będzie sytuacja, kiedy pewnego razu poszedłem z nieco otyłym koleżką do Mcdonalda, gdzie siedząca obok hostessa zagadała do niego.

Po kilkunastu minutach zaczęła się do niego przymilać (koleżka w rozmowie taki sobie). Idąc po ulicy zdarza się mijać mieszane pary i zwykle wygląda to tak, że pryszczaty, noszący grube okulary facet wyglądający jakby siłą go oderwano od komputera, idzie pod rękę z dziewczyną ok. 7/10. Stąd zaryzykuję twierdzenie, że nie ważne jak się wygląda i co się sobą reprezentuje, grunt że nie jest się Japończykiem i to wystarczy.

jak poderwac azjatkeW każdym rejonie Japonii istnieje przynajmniej jedna firma, zajmująca się organizowaniem imprez mieszanych (Tokio, Osaka, Kyoto etc). Wszędzie organizowane są takie eventy średnio raz na tydzień. Cel tych imprez teoretycznie wygląda następująco – przyjdź, poznaj znajomych z całego świata. W praktyce wygląda to tak, że przychodzą tam dziewczyny w celu poznania jakiegoś kochanka.

Raz dane mi było usłyszeć taki dialog: „masz chłopaka?” „nie, właśnie dlatego przyszłam na tą imprezę”. Zwykle proporcje na tego typu imprezach są ok. 70/30 na rzecz kolesi, ale zdarzyło mi się trafić do klubu, gdzie byłem tylko ja, mój znajomy i ok. 20 dziewczyn. Dziewczyny przychodzące do takich miejsc nie dają się jednoznacznie sklasyfikować – zdarzają się naprawdę ładne, ale zazwyczaj średnia wynosi ok. 5/10 (zaznaczam, że mam dosyć zawyżone standardy).

Teoretycznie jest to dobre miejsce do poznania Japonki mówiącej jako tako po angielsku, do tego na starcie wiadomo, że jest ona zainteresowana poznaniem gaijina. Problemy zaczynają się, gdy dochodzi do rozmowy, ponieważ ta jest do przesady trywialna i tendencyjna – skąd jesteś, ile masz lat, ile czasu mieszkasz w Japonii, czy przychodzisz często na te imprezy. Ostatnie pytanie jest istotne, bowiem odpowiadając „często” w oczach dziewczyny od razu dostaje się plakietkę podrywacza, co generalnie jest źle postrzegane. Niezależnie od naszych intencji i umiejętności podrywu, zawsze dostaniemy te pytania. Zwykle w tych miejscach bierze się numer telefonu i zwykle przy kolejnym spotkaniu kończymy z dziewczyną w łóżku.

Jeśli chodzi o podrywanie „normalnie” czytaj kluby, puby, czy po prostu zagadanie na ulicy, to tu już wymagana jest pewna prezencja i umiejętności. Dziewczyny idąc do baru parami bądź w 3 osoby, zwykle przychodzą na ploty, stąd jakakolwiek próba podrywu wymaga już lepszej zagadki, niż znane z International party „cześć, jak tam”. Jest trudniej, ale wciąż łatwiej niż np. w Polsce czy w Czechach.

Problemem może się okazać bariera językowa, ale o tym nieco dalej. Dużo zależy też od miejsca do którego się udamy – zdarzają się naprawdę dobre lokale, gdzie ludzie przychodzą się bawić i atmosfera jest naprawdę fajna, a dziewczyny nie są takimi desperatkami jak na International party. Ale są też miejsca, gdzie spędzanie czasu jest nieco niecelowe – przykładowo jeśli pójdziemy do popularnego w Japonii Irish pubu, to zwykle wracamy z niczym (chyba że na celowniku mamy siedzącą samotnie dziewczynę na oko po 30tce – taki target jest tu uznawany za oczywiste oczekiwanie na kogoś, kto ją poderwie). Najlepiej po prostu poświęcić 1-2 dni na rozeznanie, a potem udać się do miejsca, jakie nam odpowiada.

podrywanie japonekIstotne jest także to, ile lat ma dziewczyna która wpadnie nam w oko. I tu pojawia się problem, bowiem naprawdę ciężko jest określić, ile lat ma Japonka. Jeśli wygląda w miarę młodo to może mieć od 19 do 30, jeśli jest ciut doroślejsza, to może mieć naprawdę BARDZO dużo. Najlepiej odda to jeden z moich przypadków. Poznałem w klubie dziewczynę wystylizowaną na gotkę.

Wyglądała mi na oko na 19-20 lat, na kolejnym spotkaniu wyglądała już na ok. 25-27 lat, po czym z rana kiedy obudziłem się koło niej, już wyglądała na ponad 30 (ostatecznie okazało się, że lat miała 38…). Dziewczyny po 30 zwykle mieszkają same, stąd po udanym podrywie ostatecznie kończymy u nich w domu. Młode dziewczyny zwykle mieszkają z rodzicami, stąd po udanym podrywie musimy je zabrać albo do swojego hotelu (co może być kłopotliwe, bo w hotelach są cienkie ściany i zwykle jest „zakaz seksu), bądź do japońskiego love hotelu – cena za 90 min to ok. 200zł, w pokoju warunki są wzorowe, zawsze są tak odpowiednie akcesoria, gumki (polecam mieć swoje, gdyż japońskie są ciasne i krótkie :).

Kolejną sprawą są Japonki same w sobie. Te można bez ogródek sklasyfikować na 2 grupy – niezbyt inteligentne i światowe. Tych pierwszych jest zdecydowanie więcej – rozpoczynając konwersację po paru chwilach mamy ochotę wyskoczyć z okna. Dziewczyny nie wiedzą nic o świecie, nie mają wiedzy na temat czegokolwiek co wykracza poza ich wąski zakres zainteresowań. Przykładowo kilkukrotnie spotykałem dziewczyny, które nigdy nie wyjechały poza miasto swojego urodzenia.

Z krajów poza Japonią znają tylko Amerykę, a po angielsku znają tylko „New York” „me want to english” (aczkolwiek zwykle rozumieją angielski, lecz nie potrafią się w tym języku wypowiedzieć). Takie osoby łatwo rozpoznać – wystarczy powiedzieć cokolwiek po japońsku, choćby „cześć”, a te od razu mówią nam „eeeee, ale jesteś dobry z japońskiego”. Owo „eeeeee” jest reakcją Japończyków na zasłyszaną informację, coś typu nasze „aha” „naprawdę” „a to ciekawe”.

Zwykle podczas pierwszej rozmowy słyszymy ten zwrot co każde nasze zdanie, co przy dłuższym pobycie w Japonii może naprawdę irytować. Światowe dziewczyny, które wyjechały poza Japonię, zwykle potrafią mówić dobrze po angielsku i mają dosyć dużą wiedzę. Takie dziewczyny są zwykle łatwiejsze do odnalezienia w bardzo dobrych klubach czy amerykańskich sieciówkach typu „Starbucks”. Poznać je można po zachodnich ubraniach i sposobie chodzenia. Mianowicie, japońskie Japonki mają strasznie krzywe nogi i chodzą niewyobrażalnie koślawo – widzimy super ładną 8/10 ale patrząc na jej chód, cały polot ulatuje. Stąd im dziewczyna jest bardziej odstająca od otoczenia – tym bardziej powinniśmy się nią zainteresować – zaowocuje to w łóżku.

podrywanie azjatekSprawa seksu z Japonkami jest zupełnie nietypowa. Spotkałem się z określeniami typu „syndrom zdechłej ryby”, czy jak to mówią Japończycy – „Maguro” (gatunek ryby). Chodzi o to, że dziewczyna w łóżku jest strasznie bierna – nie wykazuje żadnej inicjatywy, nie ma parcia do męskiego przyrodzenia, o lodzie można zapomnieć (światowe są nieco bardziej żywe, stąd warto celować w ten typ). Plusem jest to, że można z nimi robić co się tylko chce i nie wykazują one zwykle sprzeciwu. Wedle nie do końca jasnych powodów Japonki nie golą miejsc intymnych i zwykle mają bardzo małe piersi, bądź zupełny ich brak. Plusem jest ich aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku cera oraz miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.

Reasumując jeśli ktoś chciałby poderwać dziewczynę o azjatyckiej urodzie…[limit-article-here] nie będącą dziwką z Tajlandii, Japonia zdaje się być dobrym wyborem. Dziewczyny poniżej 7/10 są stosunkowo łatwo dostępne, wyżej trzeba się postarać, ale nie aż tak bardzo. Nie można powiedzieć że Japonki są łatwe i puszczalskie – dziewczyny cenią u mężczyzn zachowania typowe dla samca alfa, których to zachowań zwykle brakuje Japończykom. Stąd relatywnie dobrze zbudowany mężczyzna, który ma silną osobowość jest tym, z kim chciała by spędzić noc Japonka. Prawie zawsze widać, czy dziewczyna się nami interesuje czy nie, więc jeśli ktoś ma choć trochę doświadczenia w praktyce – od razu dostrzeże zainteresowanie.

Z google..:

  • jak poderwac japonke
  • japonki dziewczyny
  • japonki w lozku
2 komentarze
  1. Peter 26 grudnia, 2017 Odpowiedz
  2. Alan Dziubinski 7 stycznia, 2020 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.