Jak Poderwać Dziewczynę w 8 Krokach? (schemat+zdjęcia)

Dziś artykuł dla facetów, którzy lubią gotowe schematy i porady jak zrobić coś krok po kroku.

Temat przewodni: Jak poderwać dziewczynę na ulicy

Scenariusz stary jak świat: znajdujesz się w dowolnym miejscu publicznym i zauważasz dziewczynę, która przyciąga Twoją uwagę. Chciałbyś ją poznać.

Jak to zrobić w 8 krokach?

1. Nastawienie

Mało który facet zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejsze w podrywie jest Twoje nastawienie. Jeżeli jest ono niewłaściwe, to szanse na powodzenie często spadają do zera. Często korzystam z porównania, że niewłaściwe nastawienie to strzał w kolana. Jeszcze nie podszedłeś do dziewczyny, a już przegrałeś.

Nastawienie ma większe znaczenie niż Twój ubiór, wygląd i tekst. Możesz super wyglądać i mieć dobre teksty, ale poprzez złe nastawienie będziesz się nieświadomie sabotował.

Niewłaściwe nastawienie: Idę ją poderwać
Dlaczego? Nakładasz na siebie presję (bo chcesz ją poderwać) > zaczynasz się stresować (bo nie wiesz, czy się uda).

Właściwe nastawienie: Idę porozmawiać i zobaczyć co z tego wyjdzie
Dlaczego? Nie nastawiasz się na żaden efekt > akceptujesz wszystko, co się wydarzy. Nie masz zamiaru poderwać nikogo i tym samym rosną Twoje szanse, by faktycznie tak się stało.

2. Rozpoczęcie rozmowy

Dlaczego ten punkt jest tak ważny? Bo to jedyna możliwość, aby ją poznać i sprawdzić, w jakim procencie do siebie pasujecie. Dopóki nie podejdziesz, wszystko co pojawia się w Twojej głowie na jaj temat to FAŁSZ. Uwielbiam sformułowanie: mentalna masturbacja. To, co myślisz o niej przed podejściem, nie ma z nią absolutnie niczego wspólnego. To tylko Twoje własne myśli.

No okej, w takim razie jak zagadać do dziewczyny na ulicy?

Niewłaściwa strategia: Szukanie kreatywnego tekstu na podryw, który ją rozśmieszy
Dlaczego? Bo prawdopodobnie żaden nie przyjdzie Ci do głowy i znów nie zagadasz > ponadto nakładasz ponownie na siebie presję, bo chcesz być w jej oczach kreatywny i zabawny.

Właściwa strategia: Poszukaj NAJPROSTSZEGO rozwiązania (np. zapytaj ją o chusteczki)
Dlaczego? Bo najważniejsze jest jakiekolwiek rozpoczęcie rozmowy o czymkolwiek. Reszta nie ma znaczenia.

 

 

3. Rozładowanie atmosfery i napięcia

Nieodłącznym skutkiem podejścia do obcej kobiety jest STRES. Co więcej, odczuwa go zarówno facet, który podszedł, jak i kobieta. Dla niej to również nowa sytuacja, bo nie zdarza się często w jej życiu, by podchodził do niej nieznajomy i zaczynał rozmowę. Ona także zaczyna się stresować (czasem bardziej niż facet).

Co zrobić w takiej sytuacji?

Niewłaściwa strategia: Poważna rozmowa
Dlaczego? Bycie poważnym w tak stresującej sytuacji dokłada oliwy do ognia. Co więcej, zazwyczaj bycie poważnym sprawia, że tego stresu jest jeszcze więcej, co skutkuje jej wycofaniem się (śpieszę się, nie mam czasu, mam chłopaka).

Właściwa strategia: Obrócenie sytuacji w żart
Dlaczego? Bo nic tak nie rozładowuje napięcia, jak żarty i humor. Zamiast zwiększać dystans między Wami (jak w przypadku poważniej rozmowy) skracasz go. Im mniej Was dzieli, tym lepiej.

4. Rozmowa

Rozmowa jest jednym z kluczowych czynników. Bez niej ciężko jest zbudować w ciągu dnia jakiekolwiek połączenie między Wami (w nocy można zastąpić ten element tańcem). Połączenie jest potrzebne, bo inaczej nie będzie między Wami żadnej więzi. A bez więzi nic więcej się nie wydarzy.

Niewłaściwa strategia: Prośba o numer telefonu zaraz po rozpoczęciu (Cześć, dasz mi swój numer?)
Dlaczego? Bo nic Was nie łączy, brak między Wami jakiekolwiek więzi i elementów wspólnych. Zdecydowana większość takich próśb kończy się niczym.

Właściwa strategia: Znalezienie wspólnych tematów
Dlaczego? Bo łączymy się w pary na podstawie podobieństw (a nie przeciwieństw jak powszechnie się uważa). Czyli im więcej będzie Cię łączyło z dziewczyną, im więcej będziecie mieli wspólnych tematów, tym lepiej.

Wspólne tematy to inaczej wspólny kontekst, którym może być wszystko: jedzenie, festyn (jak na zdjęciach), ubiór, zachowanie, muzyka itd.

Jak wprowadzić ją w życie? Podczas rozmowy żonglować tematami. Zmieniaj je co chwilę i sprawdzaj, w którym będzie łączyło Was najwięcej.

5. Długość rozmowy

Czas rozmowy odgrywa ważną rolę.

Niewłaściwa strategia: Szybkie 'domknięcie’ (wzięcie numeru telefonu)
Dlaczego? Bo im krócej z nią rozmawiasz, tym mniej się znacie > Im mniej się znacie, tym mniej Was łączy > Im mniej Was łączy, tym mniejsza szansa na kontynuacje znajomości. Nawet gdy weźmiesz numer telefonu, szanse że się spotkacie i coś z tego będzie, są nikłe.

Właściwa strategia: Spędzenie razem tyle czasu ile możliwe
Dlaczego? Bo im więcej czasu spędzicie razem, tym większa szansa, że wymienicie się kontaktami. Łatwiej wziąć numer od dziewczyny, z którą rozmawiałeś 15 minut (bo znaleźliście tyle wspólnych tematów), niż gdy rozmawialiście 30 sekund i praktycznie niczego o sobie nie wiecie.

6. Bezpośredniość

Często mylona z tzw. directowym otwarciem (np. komplementem na początku rozmowy).

Niewłaściwa strategia: Ściemnianie i owijanie w bawełnę
Dlaczego: Bo nic Ci nie daje, oprócz fałszywego poczucia bezpieczeństwa. Nie zaryzykujesz więc nie przegrasz > ale także nie wygrasz. Na czym polega ściemnianie? Na udawaniu, że nie podszedłeś po to, by ją poznać lub poderwać.

Właściwa strategia: Pokazanie swoich intencji
Dlaczego: Ogromna oszczędność czasu i energii. Bardzo szybko sprawdzasz, czy dana dziewczyna Ci odpowiada i spełnia Twoje wymagania.

7. Wymiana kontaktów

Mając kontakt do niej, możesz przenieść dalszą rozmowę na smsy, telefon. Dodatkowo możesz się z nią skontaktować i umówić na spotkanie.

Niewłaściwa strategia: Cel sam w sobie
Dlaczego: Bo generuje stres i napięcie. Gdy cel nie zostanie osiągnięty, pojawi się frustracja. Bo jest zwykłym łechtaniem ego. Stoisz w miejscu i się nie rozwijasz.

Właściwa strategia: Traktowanie numeru telefonu jako formy kontaktu
Dlaczego: Bo się do niego nie przywiązujesz, a tym samym z większą łatwością go otrzymujesz. Gdy dziewczyna zda sobie sprawę, że bardziej zależy Ci na jej numerze, niż na poznaniu jej, nie da Ci go. Gdy zobaczy, że chcesz ją poznać, a numer jest tylko formalnością i formą kontaktu między Wami, poczuje ulgę.

8. Empatia

Sposób, w jaki facet kończy, jest kluczowy. To może zaważyć na tym, czy jeszcze kiedykolwiek się spotkacie, czy nie. Jeżeli zostawisz ją w kiepskim nastroju, to będzie jej ostatnie wspomnienie o Tobie i nie będzie chciała się więcej z Tobą widzieć.

Niewłaściwa strategia: Odejście od razu po wzięciu numeru
Dlaczego: Bo może pomyśleć, że tylko na tym Ci zależało.

Właściwa strategia: Zostawienie jej z pozytywnymi emocjami
Dlaczego? Bo wszystko, co wypuścisz w świat, wróci do Ciebie. Po wzięciu numeru rozmawiasz z nią jeszcze przez chwilę. Rozstajecie się z uśmiechami na twarzach, a najlepiej w takiej formie jak przedstawiona na zdjęciu. Przytulenie się do dziewczyny znacząco pogłębia Waszą znajomość. Na poziomie ciała wydzielają się hormony poprawiające nastrój i 'pomagające’ w zauroczeniu się.

A teraz idź i przetestuj to w praktyce! Jeżeli będziesz miał jakieś pytania, zadaj je w komentarzu poniżej.

PS. Wszystkie zdjęcia pochodzą z kursu uwodzenia, który prowadziłem. Jeżeli także chcesz nauczyć się krok po kroku tego, co powyższy kursant, daj znać. 

 

Pozdrawiam!
O’rety

Z google..:

 • jak poderwac dziewczyne krok po kroku
12 komentarzy
 1. Tomek 6 maja, 2016 Odpowiedz
 2. mistyk 6 maja, 2016 Odpowiedz
 3. GRZEGORZ 6 maja, 2016 Odpowiedz
  • Marek 7 maja, 2016 Odpowiedz
   • O'rety 10 maja, 2016 Odpowiedz
 4. Marek 7 maja, 2016 Odpowiedz
 5. Tomek 21 maja, 2016 Odpowiedz
 6. marek 9 lutego, 2018 Odpowiedz
  • O'rety 9 lutego, 2018 Odpowiedz
 7. Marek 9 lutego, 2018 Odpowiedz
 8. O'rety 9 lutego, 2018 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.