Jak poderwać dziewczynę przez sms

Dawno nie pisałem o bardziej technicznych kwestiach, które towarzyszą nam na co dzień. Dziś będzie o smsach, a dokładnie o tym, jak poderwać dziewczynę przez sms. Kiedy napisać, jak zacząć, do czego nawiązać, czego unikać przy proponowaniu randki, jakiej formy użyć i na jakie błędy uważać. Przeczytasz także przykłady smsów. Nie traktuj ich jak gotowe teksty na podryw, tylko inspiracje do stworzenia własnych. Zdradzę Ci prostą, ale bardzo skuteczną strategię wykorzystania smsów. To prawdopodobnie najszybsza strategia umówienia się z dziewczyną przez smsy, o jakiej czytałeś.

Sms czy telefon?

Zdobyłeś numer telefonu od dziewczyny i chcesz ją poznać. Zastanawiasz się, czy lepiej napisać sms czy zadzwonić? Szkoły są dwie i każda ma swoich zwolenników. Jedni wolą pisać smsy, a inni dzwonić. W moim przypadku bezapelacyjnie wygrywają smsy. Nigdy nie dzwoniłem do dziewczyn na początku (po kilku randkach czy w związku to już norma). Nie oznacza to, że uważam dzwonienie za złe i jeżeli tak robisz, to powinieneś przestać. Warto przetestować obydwie formy i zobaczyć która jest dla Ciebie efektywniejsza.

Dzwoniąc do niej, nie wiesz czy znajduje się w sprzyjających okolicznościach (może być na rodzinnym obiedzie albo w pracy), a smsa odczyta zawsze. Nie musisz rozmawiać z nią kilku-kilkunastu minut, tylko krótko i zwięźle napiszesz to, co chcesz przekazać. Zauważyłem, że zdecydowana większość dziewczyn źle reaguje, gdy facet dzwoni do nich od razu po wzięciu numeru. Czują się wtedy bardzo niezręcznie i nie wiedzą jak się zachować. To jeden z powodów, przez które nie odbierają. Już ta wskazówka może okazać się bardzo pomocna. Jeżeli do tej pory zawsze dzwoniłeś po wzięciu numeru, spróbuj drugiej formy.

Cel pisania smsów

Zacznijmy od najważniejszej sprawy i przyczyny większości niepowodzeń. Jaki jest cel pisania smsów (ew. dzwonienia)? Większość osób odpowie: aby bliżej ją poznać, dowiedzieć się o niej czegoś więcej, popisać, zainteresować ją, poflirtować itp. Bzzzt, nie! Celem pisania smsów na początku znajomości jest jak najszybsze doprowadzenie do spotkania! A co robi większość? Opowiada tygodniami historie swojego życia za pośrednictwem smsów, a potem dziwi się, że dziewczyna jest znudzona i nie chce się spotkać.

Jeżeli chcesz zwiększyć ilość randek o 100%, zacznij traktować smsy/telefon jako formę szybkiego doprowadzenia do randki, a nie miejsce do pisania wypracowań.

Dzielenie się pasjami, dyskusje o życiu i rozmowy o systemie wartości zostaw na randkę, a nie smsy. W smsach nie jesteś w stanie przesłać i odczytać jej emocji. Nie dość, że rozmowa jest sucha i tracisz tylko czas, to ryzyko, że napiszesz coś nie tak, jest ogromne.

Zazwyczaj potrzebuje max 3-5 smsów, aby umówić się na randkę. Często wystarczy nawet jeden lub dwa. Dla uproszczenia podzielmy to na dwie fazy. Pierwsza faza to rozpoczęcie, czyli popularne zagadanie. Druga to umówienie się na randkę.

Faza 1 – Jak zagadać do dziewczyny przez sms

Większość nie wie jak zacząć, jak zagadać i od czego rozpocząć. Wypadałoby, aby rozmowa przez smsy tworzyła jakąś logiczną całość z tym, co wydarzyło się wcześniej, dlatego traktuję smsy jak ciąg dalszy interakcji. Jeżeli chcesz rozpocząć w naturalny sposób, nawiąż do wcześniejszej rozmowy. Najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Przypomnij sobie, o czym rozmawialiście, jakie wątki poruszyliście, gdzie ona szła, jakie miała plany, o czym jej mówiłeś itd. Nawiązanie do któregoś z tych tematów będzie świetnym rozpoczęciem rozmowy.

Oto kilka przykładów:

Jak minęła reszta imprezy? Wróciłaś cała i zdrowa?
Zdążyłaś na ten pociąg? Poderwałaś w nim kogoś?
Jak udały się zakupy? Kupiłaś coś seksownego?
Przypomniał mi się tytuł tego rewelacyjnego filmu, o którym Ci mówiłem
Spóźniłaś się do pracy/szkoły, czy udało się zdążyć?
Plotki z koleżanką wypaliły?
Jak mija reszta dniówki? Ilu klientów zdążyło Cię już wkurzyć?

I nieco odważniejsze:

Jak się miewa posiadaczka najseksowniejszego tyłeczka w Szczecinie?
Hej sexi. Dotarłaś do szkoły?
Mam przez Ciebie kosmate myśli!
Po naszej rozmowie/tańcu nie potrafię się na niczym skupić,
Po tym wszystkim, wstydzę się własnych myśli!
Jak mija poranek najseksowniejszej Warszawiance?

Mamy już pierwszego smsa, na którego ona zapewne coś odpisze. Jeżeli jej odpowiedź Cię zaintryguje, możesz jeszcze przez 1-2 smsy kontynuować wątek, jednak w większości przypadków możesz już przejśc do fazy drugiej.

Faza 2 – Jak umówić się na randkę przez sms

Wymieniliście już minimum po 1 smsie. To idealny moment, aby zacząć umawiać się z nią na randkę. Ktoś mógłby powiedzieć, że lepiej jest najpierw zbudować zainteresowanie, a później proponować spotkanie. Na to jednak był czas w momencie brania od niej numeru (nie ważne czy to podczas domówki, czy na ulicy).

Po setkach odbytych randek zauważyłem pewien detal, który miał bardzo duże znaczenie. Chodzi o formę, w jakiej proponujesz randkę. Większość facetów dosłownie prosi się o nią, co wygląda zazwyczaj tak:

Czy zechciałabyś się ze mną umówić?
Bardzo chciałbym się z Tobą spotkać
Co muszę zrobić, abyśmy się spotkali?
Proszę Cię, spotkajmy się,

Nie twierdzę, że to nie ma prawa zadziałać, ale można to zrobić efektywniej. Taka forma przypomina podlizywanie się i pokazywanie kobiecie, że to ona jest najważniejsza, ona jest nagrodą dla Ciebie, do niej należy ostatnie zdanie i ona decyduje o Waszym losie. Często dziewczyny odbierają takie smsy jak akt desperacji.

Jak zrobić to poprawnie?
Załóż, że już jesteście umówieni, a ten sms to formalne potwierdzenia czasu i miejsca. Nie pytaj jej czy się spotkacie, tylko poinformuj ją, że się widzicie lub chcesz ją zobaczyć w danym miejscu i czasie. Zmiana jest subtelna, ale efekt ogromny.

Zobaczmy się dziś o 19:00 przy pomniku..
Porywam Cię jutro na kawę. Która godzina Ci pasuje?
Mam ochotę Cię zobaczyć. Czwartek o 17:00 odpowiada?
Odkryłem rewelacyjną kawiarnię. Twoje życie straci sens jak nie napijesz się tamtejszego cappucino. Proponuję jutro o 10:00 w ramach porannej pobudki.

*Ważne
Jakie jest podstawowe założenie i dlaczego ta strategia jest tak efektowna?
Czas, który minął od momentu poznania jej, do wysłania pierwszego smsa nie może przekroczyć 24h. Wiem, że wszyscy radzą odczekać kilka dni, by pokazać jej, że Ci tak nie zależy, że nie jest pępkiem świata itp, ale według mnie to całkowicie niepotrzebne. Ba, działa nawet na Twoją niekorzyść. Tak naprawdę najważniejsze są emocje. Podejmujemy decyzje w oparcie o emocje, które czujemy. Co więcej, silne podekscytowanie i motylki w brzuchu, które poczuła jak Cię poznała, nie będą trwały w nieskończoność. Po tygodniu czasu zostanie tylko mgliste wspomnienie o jakimś facecie, z którym przeżyła kilka miłych chwil. Wtedy już pierwsze skrzypce odegra logika i racjonalne podejście. Zaczną pojawiać się historie typu: lepiej nie odpisywać, nie oddzwaniać, pewnie jesteś jakimś podrywaczem, jej przyjaciółka ostatnio trafiła na faceta, który przestał się odzywać itd.

Jednocześnie to powód działania tej strategii. Nie musisz zaczynać wszystkiego od nowa, bo napisałeś do niej po tygodniu, gdy wszystko opadło. Przenosisz Waszą (skończoną przed chwilą) interakcję na smsy i tam ją kontynuujesz.

Także w myśl zasady ’Kuj żelazo, póki gorące’, nie czekaj z wysłaniem smsa. Ja zazwyczaj robię to max po kilku godzinach lub czasem nawet po paru minutach. To nie jest desperacja, tylko świadomość tego, jak działają emocje.

!!! Teraz się skup, bo przeczytasz o fundamentalnej i bardzo ważnej rzeczy. Wiesz co Cię najczęściej dyskwalifikuje w oczach dziewczyny? BŁĘDY ORTOGRAFICZNE! Jeżeli masz choć cień wątpliwości czy napisałeś smsa dobrze, to znak, że koniecznie musisz go sprawdzić. Tym bardziej, jeżeli nigdy nie byłeś mistrzem ortografii.

Błędy są niewybaczalne i z miejsca Cię dyskwalifikują. Nic tak nie razi w oczy, jak sms pełen błędów. Niczym tego nie zatuszujesz, nawet najsłodszym komplementem. To samo dotyczy interpunkcji. Zbitka tekstu, w której nie ma kropki, przecinka, początku, ani końca zdania, jest absolutnie nieczytelna. Nie raz dziewczyny pokazywały mi smsy od innych facetów i użalały się nad tym, że nawet jednego zdania nie potrafią poprawnie napisać. Widzę to również na co dzień, gdy dostaje od Was maile z historią rozmów do analizy. Ręce mi się często załamują, gdy widzę, jak niechlujnie można pisać. Czytam to i dziwie się dziewczynom, że nie straciły jeszcze ochoty na pisanie z osobą popełniającą takie byki.

Od dziś każdego smsa, którego nie jesteś pewny wklejaj na stronę: www.languagetool.org/pl/ i sprawdzaj błędy.

Jeżeli wszystko dobrze zrobiłeś, powinniście już być umówieni na randkę. Brawo! Cel został osiągnięty. Na dalszym etapie możesz wykorzystać smsy, by podkręcić Waszą znajomość, dodać jej więcej pikanterii i seksualnego napięcia. Jednak na początkowym etapie Twoim zadaniem jest…[limit-article-here] jak najszybsze spotkanie się z nią na żywo. Cała reszta powinna już mieć miejsce podczas randki.

PODSUMOWANIE
1. Jeżeli do tej pory dzwoniłeś po wzięciu numeru od dziewczyny, przetestuj pisanie smsów.
2. Twoim celem jest jak najszybciej się z nią spotkać.
3. Sms to tylko forma komunikacji i narzędzie, by doprowadzić do randki.
4. Wyślij smsa max do 24h po otrzymaniu numeru.
5. Nawiąż do Waszej rozmowy lub sytuacji.
6. Unikaj formy proszącej, stosuj formę oznajmiającą.
7. Przeczytaj każdego smsa 2 razy, a jeżeli nie jesteś pewny interpunkcji i ortografii, sprawdź błędy na podanej stronie.

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, poinformuj mnie o tym, a w następnym napiszę o tym, co napisać po randce, jak podgrzać atmosferę i tym, co najciekawsze, czyli jak ją podniecić dziewczynę przez smsy.

Have fun,
O’rety

7 komentarzy
  1. Paweł 19 października, 2015 Odpowiedz
    • O'rety 20 października, 2015 Odpowiedz
  2. Paweł 19 października, 2015 Odpowiedz
    • O'rety 20 października, 2015 Odpowiedz
  3. David 20 października, 2015 Odpowiedz
    • O'rety 20 października, 2015 Odpowiedz
  4. Focus 23 października, 2015 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.