Jak poderwać dziewczynę? Bądź atrakcyjnym mężczyzną

Za kilka godzin startuje projekt Uwodziciel (trzymajcie kciuki!), którego premiera odbędzie się już 31 maja, a ja zastanawiając się od czego zacząć szkolenie postanowiłem napisać Wam krótki, ale za to w mojej ocenie bardzo potrzebny artykuł o tym, jak być atrakcyjnym mężczyzną.

Każda kobieta marzy o facecie, przy którym będzie mogła się całkowicie otworzyć i spełnić wszelkie fantazje. To właśnie typ mężczyzny, który jest synonimem przyjemności. Dostarcza kobietom świetnego seksu i jest dla nich idealną okazją do przeżycia szalonych przygód i wkroczenia w nieznany wcześniej świat pełen seksualności.

Gdybyś zapytał mnie, jak poderwać dziewczynę, odpowiedziałbym Ci, że najprostszym sposobem na to, jest stać się właśnie takim facetem.

Punktem odniesienia jest sposób postrzegania mężczyzn przez kobiety. To one kwalifikują nas jako osobę nadającą się na jej chłopaka, przyjaciela czy kochanka. Od sposobu w jaki poprowadzisz interakcję oraz jaki typ zainteresowania wywołasz – będzie zależało w jaki sposób będziesz postrzegany przez kobietę.

Postać ta jest bardzo często mylona z wysokim, dobrze zbudowanym brunetem o niebieskich oczach – bądź jego blond odpowiednikiem. O takich można powiedzieć, że są fizycznie atrakcyjni – ale nie ma to nic wspólnego z mężczyzną, który naprawdę pociąga kobiety.

To nie jest uzależnione od wyglądu, wzrostu, sposobu wysławiania się czy zamożności. To znacznie więcej.

Wiele osób utożsamia osobę atrakcyjną z osobnikiem Alpha. Te dwa typy nie zawsze idą w parze, a często nie mają ze sobą nic wspólnego. Alpha jest liderem, osobą o najwyższej pozycji, który dostarcza społecznych wartości, kierownictwa etc. Atrakcyjny facet stanowi dużo większą wartość dla kobiety, bo dostarcza jej czegoś znacznie ważniejszego – przyjemności.

Nie demonstruje sztucznej wartości. Nie bawi się w obniżanie czy podwyższanie swoich walorów, bo wie że to tylko utrudnia drogę do łóżka. Poza tym, gdy kobieta sklasyfikuje go jako faceta o ‘wysokiej’ wartości, (w końcu dobry materiał na męża 😉 ) będzie chciała zostawić go przy sobie na dłużej, aby dopiero później wynagrodzić go seksem.

Atrakcyjny facet nie ukrywa swoich prawdziwych seksualnych intencji – wręcz przeciwnie, pokazuje je już na samym początku. Dzięki projekcjom seksualnym, skupianiu się na jej kobiecej energii i odpowiedniej fazie cyklu seksualnego sprawia, że już przy podejściu kobieta wyczuwa jego seksualny stan.

To sprawia, że jest ze sobą całkowicie spójny, nie wysyła sprzecznych sygnałów i nie traci czasu.

Atrakcyjny facet wie wszystko o kobietach w społeczeństwie. Wzbudza zainteresowanie posiadaną wiedzą na temat kobiet i seksu. Buduje dzięki temu uwodzicielski nastrój. To powoduje, że jest uważany za świetnego kochanka jeszcze przed seksem.

Sprawia, że kobieta czuje się komfortowo rozmawiając o seksie. Pokazuje, że seks dla niego to nic wielkiego i wie dlaczego u kobiety pojawiają się opory w postaci ASD. To przez społeczne programowanie wg którego kobieta idąc do łóżka z nowo poznanym facetem uznawana jest za dziwkę.

Potrafi wytłumaczyć, jakie jest jego stanowisko na temat posiadania wielu partnerów seksualnych przez kobiety i dlaczego nie jest ono negatywne. Naturalnym jest dla niego fakt, że kobiety tak samo jak my uwielbiają seks, mimo tego, że wszyscy dookoła twierdzą, że jest inaczej.

Zdaje sobie sprawę także z tego czego nie rozumie większość facetów – seks to potrzeba fizjologiczna, a kobiety go kochają, uwielbiają i POTRZEBUJĄ.

Nie posiada żadnych barier w zachowywaniu się seksualnie względem kobiety, dzięki czemu kobiety nie zachowują się aseksualnie przy nim. Nie pokazuje, że ‘ nie jest zainteresowany tylko seksem’. Uwielbia seksualnie otwarte kobiety i nigdy nie nazywa kobiety ‘łatwą’ bo rozumie, że to pojęcie nie istnieje.

Jest DYSKRETNY i zapewnia tę dyskrecję kobietom. To oznacza, że nie będzie się chwalił znajomym przy piwie z kim uprawiał seks i kogo zaliczył. To czysty idiotyzm praktykowany przez większość facetów i kolejny powód dlaczego wiele kobiet zachowuje się aseksualnie. Sami je do tego napędzamy.

Tak naprawdę liczbę osób z mojego kółka towarzyskiego, które wiedzą o moich przygodach z kobietami mogę śmiało policzyć na palcach jednej ręki. Nie chwale się na prawo i lewo z kim i kiedy spałem, choć miałbym pewnie rzeszę kumpli, którzy chcieliby o tym posłuchać.

Dlaczego? Bo robię to dla siebie. Dla własnej przyjemności i pasji. I to właśnie wyczuwają i doceniają kobiety. Dzięki temu wiedzą, że przespanie się ze mną nie pociągnie za sobą żadnych społecznych konsekwencji.

Atrakcyjny facet sprawia, że kobieta całkowicie się przy nim otwiera spełniając najskrytsze fantazje. Te, o których bała się powiedzieć swojemu facetowi, bo nie wiedziała czy je zaakceptuje. Opowiadając o swoich – pyta o fantazje kobiety, słuchając i ich nie oceniając.

Kobieta wybierze faceta na swojego partnera seksualnego, gdy będzie pewna, że zadowoli ją seksualnie (zaspokoi jej potrzebę fizjologiczną), dbając równocześnie o jej bezpieczeństwo (kolejna potrzeba po fizjologicznych), rozumiane jako brak społecznych konsekwencji.

Taki facet, wie jak sprawić kobiecie przyjemność. Ma wystarczającą wiedzę o kobiecych orgazmach i sposobach doprowadzenia do nich. Zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejszym organem kobiety jest jej mózg – i to na jego ‘stymulacji’ powinien się skupiać.

Facet atrakcyjny nie dzieli kobiet na:

  1. Madonnę – czystą, cnotliwą i niewinną kobietę, której pochwa to tylko narzędzie prokreacji, a nie przyjemności;
  2. Ladacznicę – która jest egoistyczna i nieczysta, a jej pochwa jest bardzo aktywna i używa jej tylko dla przyjemności.

 

Atrakcyjny facet wie, że w rzeczywistości kobiety są jednym i drugim. Madonną i ladacznicą. Nawet te sprawiające wrażenie słodkich i miłych w głębi serca czekają, aż ktoś je porządnie przeleci…[limit-article-here]. Każda kobieta kocha seks, to tylko program społeczny twierdzi, że jest inaczej.

Nie kieruje nim ego. Zdobywa przygody, a nie kobiety.

Nie zalicza kobiet, aby nabić sobie licznik, zaimponować znajomym lub się zemścić. Kieruje nim przyjemność, którą odczuwa podczas obcowania z kobietami. Nie uwodzi tych, które społeczeństwo uważa za najbardziej seksowne ‘dziesiątki’ – znajduje swoje własne. Podążając za swoimi instynktami skupia się na kobietach, które go podniecają – to sprawia że cały proces staje się naturalny i prosty.

Taki facet to facet atrakcyjny. Ty także możesz nim być.

Autorem tekstu jest O’rety.

Z google..:

  • atrakcyjny facet
  • jak rozmawiac z dziewczynami aby stac sie ich fantazją
  • atrakcyjny chłopak
  • jak rozmawiać z kobietami aby stać się ich fantazją
Jeden komentarz
  1. piotr 24 maja, 2012 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.