Jak osiągnąć sukces z kobietami?

jak osiągnąć sukces z kobietami

Jest środek nocy, a ja siedzę właśnie w klubie i piszę ten artykuł na telefonie. Prowadzę kurs uwodzenia, ale mój kursant (który przyleciał z Meksyku) dobrze sobie radzi i mam chwilę wolnego.

Przechadzałem się przed chwilą po klubie i obserwowałem facetów. Obserwowałem ich mowę ciała, zachowanie, mimikę twarzy, sposób patrzenia na kobiety, podchodzenia na parkiecie i podrywania przy barze.

Podzieliłem ich na dwie grupy: tych, którzy sobie radzili z podrywaniem dziewczyn i tych, którzy sobie nie radzili.

Wszyscy faceci w każdej z grup mieli ze sobą coś wspólnego. Był to jeden czynnik, który u jednych decydował o sukcesie, a u drugich o porażce. 

Tym kluczowym czynnikiem sukcesu był ich NASTRÓJ.

Ci pierwsi, którym podrywanie dziewczyn wychodziło bezproblemowo, byli radośni, ciepli, otwarci, uśmiechnięci i pozytywni. Świetnie się bawili i zarażali zabawą innych.

Od tych drugich czułem same negatywne emocje. Byli spięci, zamknięci i zimni. Zdradzały to ich miny, twarze, chód, mowa ciała, dosłownie wszystko.

Kobiety nie muszą mieć żadnej wiedzy o relacjach damsko-męskich, by wyczuć czy facet jest pozytywny czy nie. To jest dla nich oczywiste i odbywa się w ułamku sekundy.

Piszę to dla Ciebie, bo chcę żebyś otaczał się tyloma kobietami, ile tylko potrzebujesz. Wiem, że to możliwe, bo sam byłem kiedyś nieśmiałym, niepewnym, negatywnym i zamkniętym w sobie chłopakiem.

W końcu odkryłem w sobie źródło mocy i od wielu lat pomagam odkrywać je u innych.

Jednym z najszybszych sposobów dotarcia do miejsca, które przyciąga kobiety jak magnes, jest bycie źródłem pozytywnej energii.

Nic więcej nie musisz robić, by osiągnąć sukces. Zarażaj pozytywną energią. Rozsiewaj ją dookoła siebie!

To recepta na sukces w każdej dziedzinie. W podrywaniu dziewczyn, relacjach z innymi czy biznesie.

To najprostszy sposób, by mieć większe powodzenie w życiu. Dlaczego? Bo im więcej pozytywnej energii będziesz wysyłał, tym więcej wróci do Ciebie. To takie proste.

A co widzę teraz wokół siebie? Co drugi facet stoi z naburmuszoną miną i patrzy na wszystkich spod byka. Pręży się, napina, chowa gdzieś w kącie, upija kolejnym piwem albo obcina wszystkich wzrokiem. Potem jest zdziwiony, że nikogo nie udało mu się poznać i znów wrócił do domu sam. Oczywiście nie dostrzega prawdziwego problemu i wkrótce stwierdzi, że ten klub jest za słaby na podryw i chodzą do niego kiepskie dziewczyny.

Przed chwilą wszedłem na parkiet. Nic nie robiłem, po prostu stałem tam radosny z uśmiechem na twarzy i obserwowałem ludzi.  Kilka dziewczyn zaczęło się do mnie uśmiechać, a dwie zaczęły ze mną tańczyć. Włożyłem w to zerowy wysiłek.

Jeżeli także chcesz, by kobiety same do Ciebie podchodziły i Cię podrywały, pozbądź się tego, co negatywne. Wtedy to co pozytywne naturalnie wypłynie na powierzchnię.

Nie musisz szukać pozytywności, tylko pozbądź się negatywności.

Zrezygnuj z oceniania i osądzania.

Te dwie rzeczy są kluczowe. Wystarczy, że tylko to zapamiętasz z tego artykułu i wdrożysz w życie, a zmieni się nie do poznania.

Zarówno ocenianie, jak i osądzanie ściąga Cię na mroczną i negatywną stronę.

Powstrzymaj się za każdym razem, gdy będziesz chciał kogoś lub coś ocenić/osądzić.

Nie próbuj udowadniać swojej racji, bo zawsze, gdy to robisz, pokazujesz że jej nie masz.

Uśmiechaj się!

To najlepsza technika uwodzenia i sposób na podryw. Nie musisz być samcem alfa. Nie potrzebujesz tego. Jeżeli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę, podejdź do niej i szczerze się uśmiechnij. W zupełności wystarczy.

Ja też przez to przechodziłem. Byłem kozakiem maślakiem, samcem alfa, alvaro, casanową, twardzielem i umięśnionym maczo. Wydawało mi się, że w podrywaniu dziewczyn chodzi o bycie twardym facetem. A jednak z czasem odkryłem, że to był tylko kolejny sposób na podlizanie i przypodobanie się im. 

Nie potrzebujesz niczego, żeby być super gościem! Oto moje przesłanie. Ty już nim jesteś. Nawet gdybyś mi powiedział, że tak nie jest, to i tak Ci nie uwierzę. Potrafisz być zabawny, kreatywny i spontaniczny. Nie potrzebujesz nic więcej niż pokazać to, co już masz. Dlatego ciesz się, uśmiechaj i szukaj radości.

Najlepszą techniką uwodzenia jest uśmiech. Wie o tym każdy mistrz podrywu. Techniki to tylko most, dzięki któremu możesz dostać się na drugą stronę. Aby tam dotrzeć, musisz w końcu zejść z mostu, zrezygnować z technik. Wtedy zobaczysz, że po drugiej stronie czeka na Ciebie czysta radość z poznawania kobiet. Wówczas proces staje się rezultatem. Większość PUA, uwodzicieli i podrywaczy cały czas jest na moście.

Chcesz poznać cenny sekret?

Sukces z kobietami osiągniesz znacznie szybciej, gdy skupisz się na pozbyciu wszelkich negatywności, niż na szukaniu sposobów na zdobycie kobiet.

Na tym polega praca ze mną. Szukam w Tobie tego, co odpycha od Ciebie kobiety. Gdy się tego pozbędziemy, one zaczną się naturalnie pojawiać.

Unikaj poważnych i nudnych rozmów.

Życie nie jest poważne, życie jest radością tworzenia. Tworzysz w każdym momencie, za każdym razem, gdy podejmujesz jakakolwiek decyzje.

Wrzuć na luz i przestań być tak poważny! Przestań traktować wszystko tak serio. To bez sensu.

Baw się tak jak kiedyś, gdy byłeś dzieckiem. Dorośli nagadali Ci głupot, że nie wypada tego i tamtego, że w życiu trzeba być poważnym i nie można się wygłupiać. Potem boisz się zagadać do obcej dziewczyny, bo przypomina Ci się ten sam głos z dzieciństwa mówiący: NIE WOLNO, NIE WYPADA!

Nie słuchaj strachu i nie podążają za nim. On zabija radość! Nigdy nie rób niczego ze strachu. On istnieje tylko w Twojej głowie. Gdy w niego wejdziesz, poczujesz radość! Zrozumiesz, że był iluzją i zaczniesz się śmiać. Nie ważne czy dotyczy to podejścia do dziewczyny, decyzji biznesowej czy jakiegokolwiek innego wydarzenia.

Nie przejmuj się rzeczami, na które nie masz wpływu, czyli np. tym, co ktoś o Tobie pomyśli. Czegokolwiek byś nie zrobił, jakkolwiek byś się nie ubrał to i tak masz 0% wpływu na to, jakie wrażenie wywołasz w dziewczynie. Po co się tym przejmować, jak i tak to jest niezależne od Ciebie? Czy nie lepiej byłoby po prostu się uśmiechnąć i cieszyć tym, że zrobiłeś co chciałeś, czyli np. do niej zagadałeś?

Czymkolwiek się stresujesz, robisz to niepotrzebnie. Stresujesz się, bo widzisz tylko jedną perspektywę. Gdy spojrzysz na swój problem z drugiej strony, nie uwierzysz, że się tym wcześniej przejmowałeś.

Jeżeli jeszcze nie widzisz tej drugiej strony, to znaczy, że jesteś za blisko problemu. Gdy się do niego zdystansujesz, zaczniesz się śmiać ze swojej wcześniejszej spiny.

Dlaczego tak to działa? Bo życie samo w sobie jest pozytywne.

Im bardziej ktoś jest pozytywny, tym ma w sobie więcej mocy. Jest bliżej Źródła życia. Dlatego bardziej nas ciągnie do pozytywnych ludzi, bo mają w sobie więcej życia. Oni dodają nam energii, działają jak magnes. Chcemy przy nich być, bo wtedy lepiej się czujemy. Jest nam lżej, mniej się stresujemy i wszystko staje się jasne i proste.

Zauważ, jak czujesz się po przeczytaniu tego artykułu. Czy nie czujesz się ciutkę lżejszy, radośniejszy i naładowany energią? To dlatego, że był napisany w pozytywnym tonie i nastroju.

Tak samo Ty działasz na dziewczyny, gdy masz pozytywny nastrój.

Pamiętaj, że dziewczyna zawsze wybierze pozytywniejszego gościa.
Bądź tym gościem!

Moc z Tobą!

O’rety

Ps. Jeżeli chcesz, abym pomógł Ci się stać pozytywniejszym facetem, który przyciąga do siebie ludzi i dziewczyny, zrobię to z ogromną przyjemnością! Uwielbiam zadziwiać ludzi potencjałem, który w sobie noszą. 
Odezwij się do mnie i zastanowimy się nad najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

2 komentarze
  1. Paweł 1 marca, 2018 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.