Jak flirtować z dziewczyną? (18 gotowych i sprawdzonych przykładów rozmów)

jak flirtować z kobietąJak flirtować z dziewczyną? To jedno z najczęściej otrzymywanych przeze mnie pytań.

Jeżeli chcesz stać się mistrzem sztuki flirtowania, to dobrze trafiłeś.

Dlaczego?

Po pierwsze: wytłumaczę Ci co to znaczy flirtować z kimś oraz jak zacząć flirt z kobietą

Po drugie: dam Ci gotowe przykłady flirtu z dziewczyną (sprawdzone przeze mnie teksty na flirt)

Po trzecie: zyskasz wiedzę na tema podtekstów i aluzji seksualnych (ich znajomość jest bardzo cenna)

I po czwarte: opisuje reakcje kobiet na flirt (pierwsze 6 pochodzi z tego samego dnia w Poznaniu)

W poniższym artykule otrzymasz 18 gotowych przykładów flirtu wraz z moimi wskazówkami

Ewidentnie większość facetów absolutnie sobie z tym nie radzi z flirtem. Nie wiedzą do końca na czym ten flirt polega, kiedy go wprowadzać, na ile można sobie pozwolić i czy w ogóle wypada flirtować, bo przecież dziewczyna może uznać za zboczeńca i napaleńca.

Co to znaczy flirtować z dziewczyną?

Według mnie najprostsza definicja flirtu z dziewczyną to rozmowa o seksie bez seksu.

W taki sposób tłumaczę na kursach uwodzenia czym jest flirt. To rozmowa o zabarwieniu seksualnym, w trakcie której bezpośrednio nie pada to słowo, ani żadna inna propozycja seksualna. 

Wykorzystując dwuznaczności, podteksty seksualne oraz aluzje seksualne, temat rozmowy jest oczywisty i nie trzeba tego oficjalnie mówić.

Jak romansować z dziewczyną? Dokładnie tak samo, możesz romansowanie używać zamiennie z flirtowaniem.

*(Flirt, a podryw? Pamiętaj, że flirt jest częścią podrywu).

Jak zacząć flirt z kobietą?

jak flirtować z dziewczyną przez sms

To stanowi ogromny problem. Faceci nie wiedzą jak przejść z rozmowy o pogodzie, do flirtu.

W tym pomagają łączniki czyli forma pomostu pomiędzy jedną, a drugą rozmową. Idealny łącznik to taki, który gładko przejdzie z zwyczajnej rozmowy do flirtu. 

Idealne łączniki znajdziesz w przykładach 9, 15, 16 i 18

18 gotowych przykładów flirtu z dziewczyną

Chciałbym abyś stał się mistrzem flirtu, dlatego postanowiłem przygotować teksty na flirt w bardziej praktycznym stylu. Pierwsze 6 przykładów pochodzą z kursu uwodzenia, który prowadziłem w Poznaniu.

Tym samym otrzymasz sprawdzone przykłady flirtu, które faktycznie zadziałały.

*Ważna wskazówka:
Flirt jest uniwersalny w swoich zastosowaniach. Można stosować go zarówno na początku rozmowy, jako tzw. otwieracz, w trakcie, by zmienić temat na bardziej seksualny, ale też jako całą historię, która jest tłem rozmowy.

Flirt z dziewczyną nr 1

co to znaczy flirtować z kimśRobiłem w kiosku zakupy do pociągu (w drogę na kurs). Były dwie atrakcjne ekspedientki. Jedna zaczęła mnie obsługiwać, po czym druga tego nie zauważyła i zapytała:

Ona: Co podać?

Ja: Dziękuję, jestem już zaspokajany przez tą drugą Panią 🙂

Momentalnie wszyscy ludzie w kolejce się uśmiechnęli, a atmosfera zmieniła się o 180 stopni.

Wyszedłem z uśmiechem i podejrzewam, że u nich również ten uśmiech długo gościł.

To przykład delikatnej aluzji seksualnej, którą można wykorzystać w każdej sytuacji. Bycie zaspokojonym przez kobietę kojarzy się w oczywisty sposób. Z drugiej strony powiedziałem to w życzliwy sposób z uśmiechem na twarzy.

Być może niektóre przykłady flirtu będą brzmiały seksistowsko lub w sposób uprzedmiatawiający. Jednak nie taka jest ich intencja. Szacunek dla kobiet jest absolutną podstawą. 

Wskazówka 1:
Gdy flirtujesz, zawsze pozostawiaj kobiety z pozytywnymi emocjami, a będą do Ciebie wracały pod taką samą postacią z ich strony.

Wskazówka 2:
Ćwicz umiejętność flirtu przy każdej możliwej okazji. Za każdym razem będzie dla Ciebie odrobinkę łatwiejszy.

Flirt z dziewczyną nr 2

Spotkałem się z kursantem. Po części teoretycznej poszliśmy się przewietrzyć. Obok nas stanęła atrakcyjna dziewczyna, która miała przerwę w pracy. Wyszła na papierosa.

Ja: Wstydziłabyś się!
Ona: Jakoś trzeba wykorzystać tę przerwę
Ja: Znam dużo przyjemniejszych sposobów na wykorzystanie tych kilkunastu minut. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni 🙂

Rozmawialiśmy przez chwilę o plusach i minusach palenia, wytłumaczyłem jej w kilku zdaniach, dlaczego ludzie naprawdę palą i zakończyłem rozmowę stwierdzeniem:

Ja: Poza tymi wszystkimi minusami jest jeszcze jeden. Nie moglibyśmy się teraz całować, nawet gdybyśmy mieli na to ogromną ochotę. Średnio lubię smak papierosów podczas całowania się z dziewczyną. I tego argumentu nie pobijesz już żadnym innym..

Przyznała rację, uśmiechnęła się i wróciła do pracy. To idealny przykład tego jak może wyglądać droczenie się z dziewczyną.

Analiza:
Zacząłem od delikatnego podtekstu i tym samym sprawdziłem czy nadajemy na tych samych falach, czyli jak na niego zareaguje. Zareagowała w bardzo pozytywny i otwarty sposób. Tym samym otrzymałem od niej zielone światło, by wykonać kolejny krok. 

Tym krokiem było nawiązanie do całowania się. Co prawda dla większości facetów takie przejście może być zbyt szybkie, jednak wówczas zrobiłem to, aby pokazać kursantowi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Temat całowania się zazwyczaj pozostawia się na późniejsze randki i absolutnie nie sugeruje się wspólnego pocałunku. 

Jednakże jak widać na powyższym przykładzie, robiąc to w umiejętny sposób, można wiele zyskać. Inne zastosowanie tej metody znajdziesz w przykładzie nr 17.

Flirt z dziewczyną nr 3

jak flirtować z dziewczynąByliśmy zmęczeni kilkoma godzinami nieustannych rozmów i flirtowania z dziewczynami. Wymyśliliśmy, że pójdziemy zrelaksować się na fotele do masażu. Potrzebowaliśmy 2x5zł, a mieliśmy 10zł w papierku.

Weszliśmy do sklepu, ale zamiast do kasy, poszukaliśmy najładniejszej ekspedientki:

Ja: Musisz nas uratować. Masz dwie opcje: albo rozmienisz nam 10zł na dwie pięciozłotówki albo damy Ci 10zł i sama nas wymasujesz 🙂

Dziewczyna wybuchnęła śmiechem. Pomogła nam i przy okazji ucięliśmy sobie miłą pogawędkę.

Wniosek 1:
Po takim rozpoczęciu, jej uśmiech jest gwarantowany! To również świetny wstęp do dalszej rozmowy o masażu i idealny temat, by oprzeć na nim całą rozmowę.

Czas na niespodziankę! 

Oto 5 przykładów jak można dalej z nią flirtować:

 • zapytać jak dobra jest w masowaniu i czy gwarantuje maksymalne zadowolenie,
 • zaproponować jej małe przeszkolenie, zanim zabierze się do pracy,
 • jeżeli jej masaż okaże się dobry, zaproponować masaż w ramach rekompensaty,
 • zapytać, czy słyszała o masażu tantrycznym i czy chciałaby takiego kiedyś doświadczyć,
 • powiedzieć, że po dobrym masażu można dosłownie odpłynąć i gładko przejść do rozmowy o tym, kiedy ostatnio udało się jej tak odpłynąć. Jeżeli stwierdziłaby, że nie ma na to czasu, bo jest zapracowana -> to kolejny wątek, który można pociągnąć w kontekście tego, że czas nadrobić zaległości i pozwolić sobie na chwilkę przyjemności.

Wniosek 2:
Zauważ, że nie ma tu pytań o jej imię, wiek, pracę, zainteresowania itd. Zupełnie nie o takie rozmowy chodzi, gdy flirtujesz z dziewczyną. Rzadko kiedy tak rozmawiam. Nie twierdzę, że one nie działają (tzw. popularne przeprowadzanie wywiadu), ale można flirtować z dziewczyną w dużo efektywniejszy sposób, który wywoła więcej emocji (a to one są kluczem!).

Flirt z dziewczyną nr 4

Przechadzając się po galerii, zobaczyliśmy szczupłą blondynkę siedzącą na ławce i słuchającą muzyki w dużych czerwonych słuchawkach. Nie mieliśmy żadnego pomysłu jak do niej zagadać, ale i tak podeszliśmy. Stanęliśmy, uśmiechnęliśmy się do niej, a ona ściągnęła słuchawki i spojrzała się na nas:

Ja: Wyglądasz przeseksownie w tych czerwonych słuchawkach 🙂
Ona: Dzięki

Spojrzałem na kursanta i powiedziałem mu:

Ja: Zaczyna mi się tu podobać, zostajemy! Siadaj z jednej, a ja z drugiej strony. Będzie ciekawie.
Kursant: Czekasz na kogoś?
Ona: Tak, na chłopaka.

(Co robi typowy facet w tym momencie? Wstaje, żegna się i idzie dalej)

Ja: Hmm, a za ile będzie?
Ona: Za 20min
Ja: Oo idealnie! Czyli przez 20 min jesteś jeszcze nasza 🙂 Hmm, zastanówmy się co moglibyśmy zrobić z Tobą przez te 20 min..
On: Oj, sporo rzeczy
Ja: Ja się lepiej nie będę wypowiadał, bo przychodzą mi do głowy same kosmate myśli. Cokolwiek bym teraz powiedział, zabrzmi bardzo niegrzecznie, także lepiej wy porozmawiajcie, a ja Was posłucham.

Zmienili temat i zaczęli rozmawiać o pracy.

On: Pracujesz gdzieś tutaj?
Ona: Tak, jestem fryzjerką
Ja: O tak! Najbardziej lubię mycie włosów. Odlatuję, gdy ktoś masuje mnie po głowie. Gdybyś mi tak robiła, mogłabyś usłyszeć jak mruczę. A robię tak tylko wtedy, gdy mi bardzo przyjemnie 🙂
Ja: Swoją drogą jesteś grzeczną czy niegrzeczną fryzjerką?
Ona: Grzeczną 🙂
Ja: Hm, a znasz się na masażach? Byliśmy przed chwilą na fotelach do masażu i pozostał nam niedosyt. Szukamy masażystki, ale koniecznie musi być niegrzeczna. Myślę, że byś się nadawała 🙂

Siedzieliśmy tak przez kolejne kilkanaście minut i flirtowanie trwało w najlepsze.

Wniosek:

Na pierwszy rzut oka sposób w jaki zagadałem i z nią rozmawiałem, może wydać się bardzo niekulturalny, seksistowski czy nawet obraźliwy. A jednak później ona sama stwierdziła, że byliśmy pierwszymi facetami, którzy mieli odwagę w taki sposób z nią flirtować. Powiedziała, że w ciągu dnia nikt jej jeszcze nie podrywał, a szczególnie w taki sposób.

Nikt wcześniej nie miał odwagi, by pozwolić sobie na nieco więcej. Wszyscy poprzedni rozmawiali w typowy grzeczny sposób. 

Reasumując, nie poddawaj się przedwcześnie i nie podejmuj decyzji za dziewczynę, że nie chce z Tobą rozmawiać. Pozwól jej podjąć tę decyzję.

*Jak flirtować z dziewczyną przez internet? Dokładnie tak samo. Nie musisz rozmawiać z nią na żywo. Na odległość to wszystko działa tak samo.

Flirt z dziewczyną nr 5

jak flirtować żeby uwieść

Śliczna blondynka stojąca w kolejce w piekarni. Była tak ładna, że grzechem było pójść dalej. Znów nie mieliśmy żadnego pomysłu, by rozpocząć. Zaproponowałem, by podejść bliżej i zobaczyć co się wydarzy. Stanęliśmy za nią w kolejce i ja się pierwszy odezwałem:

Ja: Jadłaś już tu kiedyś?
Ona: Jeszcze nie
Ja: Hm, to fatalnie, bo mogłabyś doradzić nam, z czym lepiej będzie zgrzeszyć. Z ciabattą czy pełnoziarnistą bułką.
Ona: haha, nie wiem
Ja: Okey, w takim razie jeżeli jeszcze tu nie jadłaś, to poczekamy, aż kupisz i przeżyjesz. Później powiesz nam czy było warto zgrzeszyć 🙂

*Kursant poczekał aż wyszła, dołączył do niej i kolejne kilkanaście minut spędzili razem, wymieniając się kontaktami.

Zgrzeszyć – to jedno z moich ulubionych wyrażeń. Świetnie się sprawdza, gdy chcesz romansować z kobietą. Korzystam z niego w każdej możliwej sytuacji i nigdy mnie jeszcze nie zawiodło. 

Wniosek 1:
Zawsze warto podjąć działanie, nawet jeżeli nic super kreatywnego nie przychodzi Ci do głowy.

Wniosek 2:
Piekarnia była pełna ludzi, ale nikt nawet nie zwrócił uwagi na naszą rozmowę i flirt. Nie przejmuj się ludźmi wokół, każdy jest zbyt zajęty sobą, by skupiać się na Tobie.

 

Flirt z dziewczyną nr 6

przykłady flirtu z dziewczynąPodeszła do nas dziewczyna z ulotkami z jakiegoś fastfoodu.

Ja: Macie coś wegetariańskiego?
Ona: Coś by się znalazło
Ja: Hmm.. a słyszałaś o tym, że wegetarianie są lepsi w łóżku niż mięsożercy?
Ona: haha pierwsze słyszę
Ja: Ba! Dzięki temu, że są bardziej świadomi, wiedzą jak sprawić kobiecie więcej przyjemności w łóżku. Wiesz ile kobieta może mieć orgazmów?
Ona: Nie wiem
Ja: Podstawowych 16. Jednoogniskowe, wieloogniskowe, seryjne, łechtaczkowe itd. A 99% facetów tylko jeden, poza garstką tych, którzy nauczyli się być multiorgazmiczni.
Ona: wow, hahah
Ona: Z tymi wegetarianami mówiłeś serio?
Ja: Jak kiedyś będziesz miała okazję jakiegoś przelecieć, to sama się przekonasz 🙂

To przykład bardzo odważnej rozmowy. Nie oznacza to, że musisz od razu rozmawiać w taki sposób. Zajmuję się tym już 15 lat, a od 10 prowadzę kursy i szkolenia. Takich rozmów przeprowadziłem już tysiące. 

Jednak z drugiej strony gdy rozumiesz jak to wszystko działa, to będziesz w stanie bardzo szybko nabrać takiej wprawy (moi kursanci już po kilku godzinach tak rozmawiają). 

Ta rozmowa była przykładem dla mojego kursanta jak gładko można przejść z obcą dziewczyną w ciągu chwili do rozmowy o orgazmach. Rzecz jasna wszystko odbywało się z uśmiechem na twarzy i w bardzo luźnej atmosferze. 

Jeżeli zostaniesz moim czytelnikiem, nauczę się jak budować wszelkiego rodzaju wciągające historie. 

Wracając do rozmowy. Trwała w najlepsze. Wszystkim się podobała, a szczególnie jej. Śmialiśmy się non stop, a do tematu seksu przeszliśmy dosłownie po chwili. 

No ale przecież nie wypada z kobietami rozmawiać o takich rzeczach. Czy aby na pewno?

Wniosek 1:
Większość dziewczyn uwielbia rozmawiać o seksie. To jeden z najlepszych tematów flirtu z dziewczyną.

Wniosek 2:
Jeżeli masz ochotę powiedzieć coś odważniejszego, zrób to. Większość facetów robi to po kilku randkach, a ja po minucie rozmowy.

Wniosek 3:
Nie podchodzę do dziewczyn, by je podrywać, tylko by dobrze się bawić. Różnica jest ogromna. Gdy ją pojmiesz i przede wszystkim wdrożysz w życie, wszystko Ci się rozjaśni, a flirt z dziewczyną stanie się dziecinnie prosty.

Wniosek 4:
Sposób w jaki mówiłem o orgazmach nie jest przypadkowy. Kiedyś stworzyłem poradnik o tym, jak w 2 prostych krokach trafić z dziewczyną do łóżka. To element pierwszego kroku. Dzięki niemu pozycjonuję się na eksperta w dziedzinie seksu i kobiecie automatycznie pojawia się w głowie myśl: Gdybym trafiła z tym facetem do łóżka, będę miała seks życia, bo żaden z poprzednich partnerów nie miał takiej wiedzy, jak on.

Jeżeli jesteś nim zainteresowany, daj znać (np.w komentarzu lub wyślij mi maila na kontakt@podrywam.pl)

*Żartowałem z tymi wegetarianami. Jedno z drugim nie ma niczego wspólnego.

Flirt z dziewczyną nr 7

jak zacząć flirt z kobietą„Pierwszy raz”

To słowo klucz. To przykład łącznika, z którego często korzystam. Jest bardzo uniwersalny i można wykorzystać go w wielu codziennych sytuacjach.

Na czym polega? 

Na wykorzystaniu sformułowania 'to mój pierwszy raz, czy to Twój pierwszy raz’ itd.

Sformułowanie 'pierwszy raz’ kojarzy się jednoznacznie. Gdy ktoś mówi o swoim pierwszym razie, oczywiste jest to, co ma na myśli.

Ponieważ to powiązanie jest bardzo popularne, możesz je wykorzystać w zwykłej rozmowie, aby gładko i kreatywnie przejść do flirtu.

Gdzie możesz to wykorzystać? Dosłownie wszędzie. Oto kilka przykładów:

 • Zamawiasz jedzenie i obsługuje Cię atrakcyjna dziewczyna. Możesz zapytać ją o opinię na temat danego posiłku, którego jeszcze nie próbowałeś. Po chwili postanawiasz go zamówić i twierdzisz, że to będzie Twój pierwszy raz i masz nadzieję, że dobrze go zapamiętasz. Prawdopodobnie zacznie się śmiać, a Ty możesz kontynuować i zapytać jak ona wspomina pierwszy raz z tą potrawą. 
 • Korzystasz z jakiejś usługi, np. orientalnego masażu. I znów mówisz dziewczynie o tym, że lubisz pierwsze razy, bo długo zostają w pamięci i cieszysz się, że to z nią go doświadczysz. To moje ulubione przejście. Mówię dziewczynie, że cieszę się, że to z ną doświadczę swojego pierwszego razu w masażu tajskim, jedzeniu kalamarów czy dokarmianiu strusi w zoo.
 • Gdy rozmawiasz z dziewczyną o czymś nowym, czego ostatnio doświadczyła (przeczytała jakąś nową książkę, była w nowym kraju, poszła na zajęcia z poledance) znów wplatasz kwestię pierwszego razu. Pytasz jak wspomina ten pierwszy raz i od razu mówisz, że pierwsze razy są w życiu najlepsze itp. 

Jak flirtować, żeby uwieść? Właśnie tak. Dzięki temu łącznikowi wielokrotnie dochodziłem do rozmowy o pierwszym razie w łóżku, a przypominanie sobie takich sytuacji sprawia, że mózg przeżywa je tak samo, jak by to się działo teraz (dziewczyna się podnieca). 

*Jak flirtować z dziewczyną przez sms? Ten tekst idealni nadaje się na rozmowy smsowe. Sprawdź i daj znać jak poszło!

Flirt z dziewczyną nr 8

teksty na flirt

Teraz nieco zmodyfikowana forma flirtu (jest ich wiele). 

Tym razem jest to pytanie otwierające rozmowę, które stanowi jedno z ćwiczeń, które wykonują kursanci podczas szkoleń, które prowadzę (w dalszych przykładach znajdziesz więcej takich pytań). 

Możesz je zastosować na początku rozmowy (podczas zagadania, tak w oryginale odbywa się na kursie) lub w trakcie rozmowy. 

Pytanie jest podchwytliwe i brzmi:

Jak nauczyć się flirtować z kobietami? Znasz jakiś skuteczny sposób?

Dostrzegasz już o co chodzi?

Flirtujesz z dziewczyną.. poprzez rozmowę o flirtowaniu (którą rozpocząłeś w bardzo umiejętny sposób). Po prostu ją zapytałeś o to, co uważa o flirtowaniu, tj. jak nauczyć się flirtować z kobietami czy jak flirtować z kobietą.

Nawet jeżeli jesteś sceptycznie nastawiony do zadawania takiego pytania, to gwarantuję, że warto.

Dlaczego?

Bo wielokrotnie rozpoczynałem rozmowy w ten sposób. To ćwiczenie jest także jednym z zadań, które otrzymują ode mnie kursanci w trakcie indywidualnych kursów weekendowych. Nie otrzymują go bez przyczyny. Otrzymują, bo ono świetnie działa. I faktycznie zawsze gdy rozpoczną w ten sposób rozmowę, spędzają z obcą dziewczyną po kilka lub kilkanaście minut rozmawiając o flirtowaniu.

Pytanie czy nie stawiasz się w pozycji niedoświadczonego faceta? 

Nie, to tylko tak pozornie wygląda. Dziewczyna szybko wyczuwa, że jesteś bardzo kreatywny, a temat rozmowy jest tak ciekawy, że chętnie go kontynuuje. 

Podobno do tego jest przykład nr 18 (mój ulubiony), lecz tamten jest jeszcze ciekawszy, bo wykonaniu wspólnego ćwiczenia patrzenia sobie w oczy (dzięki temu możesz w kilka minut zbudować z nią takie połączenie, jakie normalnie miałbyś po kilku randkach). 

Flirt z dziewczyną nr 9

Został ostatni krok. Aby przeczytać pozostałe przykłady flirtu (bardzo do tego zachęcam), musisz potwierdzić subskrypcję. 

Otwórz teraz swoją skrzynkę pocztową i poszukaj maila:

Nadawca: O’rety z Podrywam.pl
Tytuł: [Twoje imię]. WYMAGANE POTWIERDZENIE

Kliknij w linka znajdującego się w mailu i w ciągu 5 minut otrzymasz maila z plikiem pdf. Udanej lektury!

droczenie się z dziewczyną

Bądź jak dziecko i baw się flirtem!
Orety

Z google..:

 • jak flirtować z dziewczyną
 • jak pisać z dziewczyną przykłady
 • flirt teksty
 • jak flirtrtowca z dziewczyna
4 komentarze
 1. Grzegorz 15 sierpnia, 2018 Odpowiedz
  • O'rety 20 sierpnia, 2018 Odpowiedz
 2. Mikhaił 6 stycznia, 2019 Odpowiedz
  • O'rety 6 stycznia, 2019 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.