Dlaczego dziewczyny udają niedostępne? [DOWÓD W ŚRODKU]

dlaczego dziewczyny udają niedostępneTrafiłeś na niedostępną dziewczynę i zastanawiasz się jak to ugryźć?

Podoba Ci się dziewczyna, która udaje niezainteresowaną i chciałbyś zrozumieć jak z nią postępować?

Chcesz się dowiedzieć dlaczego dziewczyny udają trudne do zdobycia i bawią się z Tobą w kotka i myszkę?

Zatem czytaj dalej, a za kilka minut wszystko stanie się jasne (szczególnie gdy zrobisz ostatnie ćwiczenie).

Chcesz wiedzieć jak poznać, że dziewczyna udaje niedostępną?

Jak zachowuje się niedostępna dziewczyna?

Pytanie stare jak świat. Jedno z tych, na które każdy facet chciałby znać odpowiedź.

Wyobraź (lub przypomnij) sobie sytuację:

Poznajesz dziewczynę, wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale nagle masz wrażenie jakby zaczęła się wstrzymywać, a nawet lekko cofać. Co więcej, wysyła sprzeczne sygnały. Z jednej strony wysyła Ci sprośne i namiętne smsy, a z drugiej, gdy siedzicie na randce, a Ty próbujesz ją przytulić lub pocałować, odsuwa Ci rękę i twierdzi, że to za szybko się dzieje.

Tak wygląda klasyczna sytuacja, w której dziewczyna zgrywa niedostępną

Kojarzysz internetowe memy typu: co myślą wszyscy, co myślą moi rodzice, co myślę ja ?

W podobny sposób rozwiążemy sprawę dziewczyn, które zgrywają trudne do zdobycia oraz co to znaczy 'niedostępna dziewczyna’ w praktyce.

Jak społeczeństwo postrzega trudno dostępne dziewczyny?

Dziewczyna zgrywa niedostępną

Dobrze, że się szanuje. Nie można dawać każdemu. Najgorsze są łatwe laski, które idą do łóżka na pierwszej randce albo dają każdemu. Facet powinien walczyć o kobietę. Niech zasłuży na jej ciało. Jeżeli o nią nie walczy, nie jest jej wart. Co łatwo przyjdzie, to łatwo pójdzie. Gdyby szybko mu dała, to szybko straci nią zainteresowanie, nie będzie jej szanował i pójdzie do innej. To od niej zależy, kiedy mu da. Niech go trochę przytrzyma i zobaczymy czy chciał ją tylko zaliczyć, czy chciał coś więcej. Najlepszy sposób na faceta to nie dać mu i zobaczyć czy odpuści, czy będzie dalej się starał. Jeżeli nie odpuścił, to nadaje się na związek. Jeżeli odpuści, to pewnie jest typowym podrywaczem, który nie szanuje kobiet i bzyka na lewo i prawo. Łatwe laski nie zasługują na szacunek. Taka dziewczyna nie nadaje się na dziewczynę ani żonę. Jak puściła się (lub zdradziła) raz, to będzie robiła to zawsze. Porządne dziewczyny nie idą szybko do łóżka.

Co myśli facet, gdy dziewczyna udaje niezainteresowaną?

O co jej chodzi? Co za nielogiczna istota. Najpierw wysyła mi sygnały, że ma na mnie ochotę, pisze mi o tych wszystkich rzeczach, które będzie mi robiła, jak będziemy sami, a jak już jesteśmy sami, to zachowuje się jak cnotka niewydymka. One nigdy nie wiedzą, czego chcą! Hmm, może mnie testuje? To ja już nie rozumiem jak mam się zachowywać. I tak źle i tak niedobrze. Może ona sama nie wie, czego chce?

Pewnie gra niedostępną, bo chce, żebym wszedł z nią w związek. Przecież ja jeszcze nie wiem czy chce z nią wejść w związek! Narazie chce zobaczyć, jaka jest w łóżku. No cóż, będę musiał naściemniać, że chce zostać jej chłopakiem, może wtedy mi da.

Hmm, a może się mną bawi? Może kiedyś jakiś facet ją skrzywdził i teraz próbuje się odegrać? Najpierw mnie wabi, a później każe czekać w nieskończoność. Pewnie potem będzie chwaliła się koleżankom, że wystawiła kolejnego frajera. A ja głupi się w niej zauroczyłem, pomyślałem, że to może być ta właściwa. A tu znów zonk. I jak tu ufać kobietom, jeżeli jedno mówią, a drugie robią? Chyba odpuszczę, żeby nie zrobić z siebie idioty. Eh, a szkoda, bo taka fajna była z niej dziewczyna.

Co dziewczyna myśli sama o sobie, gdy zgrywa trudną do zdobycia?

Jak zdobyć niedostępną dziewczynę,

Kurde, fajny ten chłopak. Podoba mi się, dobrze się z nim czuje, dogadujemy się, mamy wspólne zainteresowania i kręci mnie fizycznie. Ciekawe, jaki jest w łóżku? Chętnie bym się z nim przespała.. ALE co jak on chce tylko jednego? A co, jak jemu zależy tylko na tym, by mnie zaliczyć i przelecieć, a później nie będzie się odzywał? Pociąga mnie i mogłabym już z nim iść do łóżka, ale z drugiej strony nie chciałabym go stracić. To może lepiej będzie go trochę przetrzymać i zobaczyć czy mu zależy. No bo gdyby mu zależało, to nie odpuściłby tak szybko. Może udowodni mi, że chce czegoś więcej, a nie tylko mojego ciała? Jeżeli szybko się zniechęci, to znak że chciał mnie tylko zaliczyć i nie był mnie wart. A jeżeli dalej będzie się ze mną chciał spotykać mimo braku seksu, to będzie znak, że mnie szanuje i jest wart, bym mu się oddała.

Niestety, choć mam na niego ochotę, to nie mam wyjścia i muszę udawać niedostępną. Tylko nie mogę przegiąć, bo straci na mnie ochotę. Będę robiła krok do przodu i krok w tył. Pozwolę mu na trochę i podziałam na jego wyobraźnię, ale jak się będzie do mnie dobierał, to powiem mu, że musi zasłużyć. Przecież nie można wszystkiego mieć od razu. Co on sobie myśli? Tak! Właśnie tak zrobię, będę wstrzymywała seks, dopóki nie udowodni mi, że nie jest typowym facetem i jest mnie wart.

Jaka jest prawda? Dlaczego dziewczyny udają niedostępne?

Dziewczyna NIGDY nie udaje niedostępnej dla zabawy!

Dziewczyna udaje niezainteresowanąNawet jeżeli wydaje jej się, że sprawia jej to radość, to w głębi jest inaczej. W rzeczywistości udaje niedostępną, bo się BOI:

 • Boi się, że zostanie wykorzystana,
 • Boi się, że będzie cierpiała,
 • Boi się, że zostanie sama,
 • Boi się, że on chce ją tylko zaliczyć,
 • Boi się, że jemu zależy tylko na jednym,
 • Boi się, że nie znajdzie porządnego faceta,
 • Boi się…

Gdyby się nie bała, nie musiałaby udawać i grać niedostępnej.

Jasne jak słońce. Przecież ona też na tym traci. Traci swój czas i energię na udawanie kogoś, kim nie jest.

Jest takie stare przysłowie:

Jeżeli udajesz kogoś, kim nie jesteś, zawsze odniesiesz porażkę.

Wszystkie dziewczyny, które udają niezainteresowane, w rzeczywistości się boją.

Co więcej, wszyscy ludzie którzy kłamią, manipulują, oszukują, kradną i ściemniają, również się boją. Każdy czegoś innego, ale to strach ich motywuje, by udawali, wprowadzali w błąd i kręcili. Większość z nich o tym nie wie, wydaje im się, że powód jest inny. Tylko dlatego, że prawdziwy powód jest głęboko ukryty i jest nim strach.

Podobnie jest z dziewczynami, szczególnie tymi, które bawią się facetami, zachowują się jak wredne suki i wystawiają ich dla zabawy. Mszczą się na facetach, bo rozpamiętują jakąś starą krzywdę i przyrzekły sobie, że za karę odegrają się na wszystkich facetach. Ale w głębi ich serc, cierpią. Nie potrafią zbudować szczęśliwego związku z facetem, bo boją się, że znów się nie uda.

Czy dziewczyna Cię testuje, gdy zgrywa niezainteresowaną?

jak poderwać niedostępną dziewczynę

Czy to prawda, że kobieta mówi nie, aby wystawić mężczyznę na próbę?

Nie, to jej strach.

Nie testuje dla zabawy, tylko boi się, że na seksie się skończy, że już się więcej nie odezwiesz, dlatego woli sprawdzić czy jesteś odpowiednim partnerem oraz czy może Ci zaufać.

Jak postępować z kobietą trudną do zdobycia?

Trudno dostępna dziewczynaJuż wiesz, co ją motywuje. Nie udaje niedostępnej z nudów, nie robi też tego dla przyjemności i zabawy. Robi to, bo nie chce cierpieć. Nie chce zostać skrzywdzoną, nie chce później żałować tego, co zrobiła.

Dlatego woli się ubezpieczyć i trochę Cię przytrzymać udając niezainteresowaną, by mieć pewność, że podjęła dobrą decyzję. Ona po prostu się boi i nie ma w tym niczego złego. Ma do tego prawo jak każdy inny. Co więcej, nie zdaje sobie sprawy z tego, że to czy ona cierpi czy nie, to tylko i wyłącznie jej decyzja.

Nikt nie może sprawić, byś cierpiał. To Twój punkt widzenia na daną sytuację sprawia, że cierpisz. 

Pytanie: dlaczego się boi?

Bo nikt jej jeszcze nie powiedział, że nie musi się bać! Że to wszystko, w co wierzy, to społeczne dyrdymały, które przekazują nam rodzice, znajomi, gazety i telewizja. Nikt jej jeszcze nie pokazał innego spojrzenia na związki, relacje i seks. Nikt nie pokazał jej, że można mieć inną perspektywę. Taką, w której niczym się nie martwi, niczym się nie przejmuje, niczego się nie boi, tylko odważnie i z uśmiechem kroczy przez życie.

Może czas, by ktoś jej pokazał, że można żyć inaczej? Może to TY jesteś facetem, który zainspiruje ją do zmiany przekonań i wyjścia z roli tej, która udaje niedostępną, bo boi się zaufać?

Jak to zrobić?

Jak zdobyć i poderwać niedostępną dziewczynę?

Jak postępować z kobietą trudną do zdobycia

Przede wszystkim z nią nie walcz, tak nie doprowadzisz do pokoju (ludzie od zarania gatunku ludzkiego próbują wojną doprowadzić do pokoju i wciąż jeszcze nie zrozumieli, że nie tędy droga).

Obrażanie się na nią czy nazywanie jej głupią, tylko pogorszy sytuacje. Pamiętaj: nie jesteś jej wrogiem, tylko sojusznikiem! Tylko jako sojusznik możesz wygrać. Jeżeli będziesz z nią (lub z kimkolwiek innym) walczył, zawsze przegrasz. Sprawdź artykuł: Czy warto wywoływać negatywne emocje?

Gdy ona zobaczy, że ją rozumiesz i jesteś po jej stronie, otworzy się przed Tobą.

Wówczas powie Ci, dlaczego na prawdę się wstrzymuje. Powie Ci, że boi się, że ją zostawisz, że nie chciałaby zostać tylko zaliczona i zapomniana.

Wtedy Ty będziesz mógł wytłumaczyć jej, że nie takie są Twoje intencje i pokazać dojrzalsze podejście do tematu. Wytłumaczyć jej, że nic jej nie grozi i nie dzielisz kobiet na łatwe i trudne. Okres czasu, w którym ludzie trafią do łóżka, nie ma niczego wspólnego z szanowaniem się i że seks z nią nie jest dla Ciebie celem, tylko chęcią bliższego poznania jej.

A teraz małe ćwiczenie, aby Tobie żyło się lepiej.

Dzięki niemu zobaczmy co zalega Ci w głowie. Przeczytaj jeszcze raz akapit pt. Jak społeczeństwo postrzega trudno dostępne dziewczyny.

Jeżeli zgadzasz się z JAKIMKOLWIEK z tych 17 zdań, które są tam napisane, to znak, że koniecznie musisz zabrać się za porządki w głowie. Każde z tych zdań to toksyczny punkt widzenia, przez który będziesz cierpiał nie mając pojęcia, że robisz to na własne życzenie. Będziesz zrzucał winę na dziewczyny, czasy, politykę i wszystko inne.

W takiej sytuacji niczym nie różnisz się od oceniającego społeczeństwa, bo sam oceniasz. To właśnie przez taki punkt widzenia ludzie są nieszczęśliwi. Nigdy nie będziesz szczęśliwy, dopóki będziesz oceniał innych.

Każde z 17 zdań w tamtym akapicie to bzdura. To tylko zbiór subiektywnych opinii. Żadne z nich nie jest prawdziwe.

Jeżeli czytając ten akapit za pierwszym razem, od razu zauważyłeś, że te przekonania nie są Twoje i nie zaliczasz się tym do grona typowych facetów – brawo! Jesteś na bardzo dobrej drodze i prawdopodobnie nie będziesz trafiał na trudno dostępne dziewczyny.

Jeżeli zgadzasz się z więcej niż jednym albo nie daj boże z większością, to lepiej szybko zabierz się za siebie, bo inaczej nie ma szans na szczęśliwy związek z kobietą!

Podpowiem Ci, co zrobić, by działać na dziewczyny jak magnes.

Zamiast tracić energię, czas i kasę na odżywki, siłkę i ciuchy, zacznij zauważać, że prawdziwa przyczyna Twoich niepowodzeń (w życiu, z dziewczynami, z kasą, z rodzicami) leży w Twoim podejściu do tych tematów.

Zainwestuj w swoją głowę, a nie ciało.

Nie musisz być przystojny, aby poznać atrakcyjną dziewczynę <- przeczytaj artykuł

Co to znaczy w głowę?

W pewność siebie i nastawienie, które jest atrakcyjne w oczach kobiety.

Uczę tego od 10 lat. Zgłoś się do mnie i pozbędziemy się wszystkiego, co przyciąga niedostępne dziewczyny i odpycha te, z którymi chciałbyś się spotykać.

Have fun!
O’rety

PS. Daj znać w komentarzu co uważasz na temat tego artykułu i niedostępnych dziewczyn.

4 komentarze
 1. Radek 3 lipca, 2016 Odpowiedz
 2. Monika 22 listopada, 2017 Odpowiedz
  • O'rety 20 kwietnia, 2020 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.