Brak Ci pewności siebie w kontaktach z kobietami?

Wczoraj na szkoleniu dałem Ci między innymi strategię, dzięki której w łatwy sposób masz szansę zwiększyć swoją pewność siebie i poprawić niską samoocenę.

I jeżeli mam być z Tobą szczery to pewność siebie jest absolutną podstawą i fundamentem nie tylko w kontaktach damsko-męskich, ale jej brak ma wpływ na CAŁE nasze życie.

Począwszy od codziennie wykonywanych zajęć, poprzez naszych najbliższych znajomych, a skończywszy na kontaktach biznesowych i pracy, w tym na wysokości naszych zarobków.

Bez niej, nie tylko nie podejdziesz na ulicy do kobiety, która wpadła Ci w oko, ale także nie poprosisz szefa o podwyżkę, będziesz miał problemy z samoakceptacją i nie będziesz potrafił podjąć ważnej w Twoim życiu decyzji.

Gdy zacząłem pisać ten artykuł, zastanawiałem się czym jeszcze skutkuje brak pewności siebie i co dzięki niej może się w życiu poprawić. Wziąłem kartkę papieru, długopis – i stworzyłem na brudno mapę myśli, którą możesz zobaczyć poniżej.

 

Napisałem to wszystko jednym tchem i gdyby nie fakt, że skończyła mi się kartka, wypisałbym całą masę kolejnych elementów. Spojrzałem na to wszystko i doszedłem do wniosku, że pewność siebie dotyczy każdego, powtarzam – każdego elementu naszego życia.

Dzięki niej czujesz się komfortowo w większości życiowych sytuacji. Dopiero wówczas możesz czerpać z nich przyjemność. Jeżeli nie czujesz się swobodnie przy kobiecie, to jak masz cieszyć się faktem, że stoi albo siedzi obok Ciebie? Bez poczucia ‘luzu’, nie ma szans na frajdę z interakcji i obcowania z kobietą.

Jeżeli za każdym razem, gdy staniesz przed lustrem – krzywisz się, bo coś Ci się w Tobie nie podoba, to jak masz oczekiwać tego, że inni (a przede wszystkim KOBIETY) będą Cię akceptować?

To zasada stara jak świat: Jeżeli chcesz, by inni Cię akceptowali – najpierw musisz zacząć akceptować sam siebie.

Ile razy zdarzyło Ci się źle poczuć, gdy kobieta odwróciła głowę albo coś negatywnego Ci powiedziała?
Od razu przyszło Ci do głowy co może być potencjalną przyczyną:

 • Jestem za niski/wysoki;
 • Jestem za gruby/za chudy;
 • Mam piegi/pryszcze;
 • Nie stać mnie na samochód i markowe ciuchy.

 

Automatycznie czujesz się gorszy i to bezpośrednio wpływa na Twoją samoocenę.

Jednak w normalnym wypadku (będąc pewnym siebie) żadna z tych wymówek nawet nie przyszłaby Ci na myśl.

Wiedziałbyś, że może być sto innych powodów, przez które kobieta zachowała się tak, a nie inaczej – i żaden z nich nie jest związany Twoim wyglądem, tonem głosu czy rodzajem sylwetki. Ponadto zareagowałbyś śmiechem, że dziewczyna właśnie straciła takie ciacho 🙂

Gdy o nią nie zadbasz, wciąż będziesz przejmował się tym co ludzie o Tobie myślą i jak Cię odbierają.
Przed spotkaniem z kobietą będziesz wymyślał każdy możliwy negatywny scenariusz i się nim przejmował:

 • Co jeżeli nastanie niezręczna cisza?
 • Co gdy jednak jej się nie spodobam?
 • Co jeżeli pozna lepszego ode mnie?
 • Co jeżeli nie będę miał odwagi, by ją pocałować?

 

Jednak w momencie, w którym kobieta poczuje, że ma przed siebie zdecydowanego i pewnego siebie faceta – całe spotkanie będzie wyglądało inaczej.

Wiedząc czego chcesz, nie boisz się podejmować decyzji i sam wpływasz na to jak wygląda Twoje życie. Musisz sobie zdać sprawę z tego, że tylko i wyłącznie Ty sam jesteś za nie odpowiedzialny, nikt inny.

Możesz wziąć je we własne ręce i pokierować tak jak chcesz – albo zostawić je losowi i dryfować bez żadnego celu jak butelka na morzu. Nie ma gorszej sytuacji, niż moment w którym jesteś z podnieconą kobietą chętną uprawiać z Tobą seks, a Ty nie potrafisz podjąć męskiej decyzji co z tym dalej zrobić.

Celowo odnoszę brak pewności siebie głównie do kontaktów z kobietami, bo one rzutują na inne sfery Twojego życia, zaniżając tym samym Twoją samoocenę. Mówię to jako gość, który był w tym samym miejscu i wie, jakie miało to konsekwencje na innych płaszczyznach mojego życia.

Czułem się nieszczęśliwy i sfrustrowany. Nic nie sprawiało mi radości i non stop czymś się stresowałem i przejmowałem.

Dopiero teraz dostrzegam ogromną różnicę i śmiało mogę powiedzieć, że nabranie pewności siebie było jednym z najważniejszych elementów mojego rozwoju i sukcesu nie tylko z kobietami, ale i poczucia życiowego spełnienia.

Wczoraj dostałeś ode mnie 9 bardzo skutecznych strategii. Chciałbym, abyś wyszedł z domu i przetestował je w praktyce. Zobaczysz, że nie jest to takie trudne, jak Ci się wydaje.

Strategie to klucze otwierające zamek. Nie każdy zamek można otworzyć tym samym kluczem, ale to nie oznacza, że nie ma więcej kluczy, zamka nie można otworzyć, a próbujący je otworzyć jest do DUPY.

Sprawdź te strategie bo jesteś facetem i powinieneś sam zacząć decydować o własnym życiu. Gdy będziesz miał ponad 70 lat, będziesz mógł z czystym sumieniem wziąć wnuczka na kolano i opowiedzieć mu, że dziadek wyciągnął z życia max i niczego nie żałuje.

Z google..:

 • jak nabrać pewności siebie do dziewczyn
8 komentarzy
 1. Tomek 17 lipca, 2012 Odpowiedz
 2. Bartek 17 lipca, 2012 Odpowiedz
 3. Wiktor 17 lipca, 2012 Odpowiedz
 4. man 17 lipca, 2012 Odpowiedz
 5. Panratownik 17 lipca, 2012 Odpowiedz
 6. Budyn 19 lipca, 2012 Odpowiedz
 7. Dawid 5 sierpnia, 2017 Odpowiedz
 8. Jacek 4 maja, 2018 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.