10 poziomów pewności siebie

Pewność siebie z dziewczynami

Pewność siebie jest wyznacznikiem odwagi (śmiałości) w wyrażaniu tego, co myślisz i czujesz.

Posłużymy sie przykładem dziewczyny, która zawróciła Ci w głowie:

Zobaczyłeś dziewczynę, która Ci się spodobała. Serce Ci zabiło, zrobiło Ci się cieplej, przeszły Cię dreszcze i pomyślałeś, że chciałbyś ją poznać, spędzić z nią cudowny wieczór, a potem uprawiać seks przez całą noc.

W zależności od ilości Twojej pewności siebie powiesz jej całą prawdę, trochę prawdy, albo nic.

PEWNOŚĆ SIEBIE W ETAPACH:

Przy 0% pewności siebie powiesz jej: NIC jej nie powiesz, bo nie masz odwagi się do niej odezwać.

Przy 10% pewności siebie powiesz jej: Dzień dobry, poproszę dwie bułki (gdy jest sprzedawczynią). Dziękuję, do widzenia. (Na bardziej bezpośrednią rozmowę nie masz odwagi. Jesteś w stanie rozmawiać z nią tylko formalnie.

Przy 20% pewności siebie powiesz jej: Hej, gdzie znajdę pocztę / dobrą kawę / imprezę wieczorem itd. Później, gdy ona Ci odpowie, będziesz dalej rozmawiał z nią o tej poczcie, kawie czy imprezie. (Masz odwagę się odezwać i z nią porozmawiać, ale na neutralne tematy. Nie miałeś odwagi powiedzieć jej szczerze tego, co poczułeś i myślałeś).

Przy 30% pewności siebie powiesz jej: Co jeszcze robisz w życiu? Jakie masz pasje? Gdzie studiujesz? (Masz odwagę porozmawiać o niej, a nie o pogodzie. Pokazujesz, że to ona Cię interesuje, a nie impreza czy poczta).

Przy 40% pewności siebie powiesz jej: Dobrze się z Tobą rozmawia, jesteś ciekawa i dobrze wyglądasz w tym kapeluszu. Może zechciałabyś kiedyś pójść ze mną na herbatkę? (Nabierasz odwagi, by powiedzieć jej komplement i zaproponować spotkanie).

Przy 50% pewności siebie powiesz jej bez czajenia się, że Ci się spodobała i chciałbyś umówić się z nią na randkę, poznać, wziąć numer itd. Bez zapychaczy o pogodzie, poczcie i jej studiach (oczywiście możesz o tym rozmawiać, ale nie musisz).

Przy 60% pewności siebie zaczniesz delikatnie flirtować, ale w niebezpośredni sposób. Pokazujesz, że jesteś pogodzony z seksem (do tego momentu miałeś dużo wstydu związanego z seksualnością), ale nie pokazujesz jej, że jesteś zainteresowany w seksualny sposób.

Przy 70% pewności siebie zaczniesz flirtować w bezpośredni sposób („wyglądasz apetycznie”) i pokazujesz, że pociąga Cię w seksualnym kontekście.

Przy 80% pewności siebie powiesz jej, że fantazjowałeś o wspólnym seksie z nią (wciąż nie masz śmiałości, by go zaproponować).

Przy 90% pewności siebie pokażesz jej, że jesteś gotów przenieść ten seks ze sfery marzeń do sfery fizycznej fizycznego.

Przy 100% pewności siebie powiedziałbyś jej (patrząć jej głęboko w oczy), że nie miałeś wcześniej odwagi powiedzieć jej prawdy, dlatego ściemniałeś z drogą na pocztę i wyborem prezentu. Powiedziałbyś jej, że tak Ci się na początku spodobała, że Cię zatkało i brakło Ci śmiałości, by poprosić ją o numer, a co dopiero coś więcej. Powiedziałbyś też, że jak masz być w 100% szczery, to poczułeś też ogromne pożądanie, które czujesz do tej chwili i zaproponowałbyś jej pobliską przymierzalnię, w której sprawisz jej tyle przyjemności, że zapamięta ten dzień do końca życia.

A na jakim TY jesteś etapie?

Co hamuje Twoją pewność siebie przy kobietach?

Jeżeli jesteś na etapie 20%, to pozostałe 80% to Twoje hamulce i blokady. Przykładowo na 4 etapie masz odwagę powiedzieć dziewczynie komplement i zaproponować spotkanie lub wymianę numerów. Jednak wciąż wstydzisz się z nią flirtować i dotykać tematu seksu (a przecież od początku masz na nią ochotę!). Twoja blokada występuje w dwóch formach:

 • emocje: między innymi wstyd związany z seksualnością, który ciągnie się za Tobą od dzieciństwa i dopóki się go nie pozbędziesz, to będzie zatruwał Ci życie
 • przekonania: przedwczesne wspominanie o seksie wszystko zepsuje; lepiej za szybko nie nawiązywać do seksu, bo uzna mnie za zboczeńca; zależy mi na niej i nie chce tego zepsuć rozmowami o seksie; o takich rzeczach powinno mówić się później, nie chce żeby pomyślała, że zależy mi tylko na przeleceniu jej; chce w jej oczach wyjść na dojrzałego, poważnego i szanującego się faceta; nie chce wypaść na świnię; szukam dziewczyny do związku, rozmowy o seksie poczekają

Każdy z etapów zawiera inne blokady i hamulce. 

Twoim celem powinno być osiągnięcie 100% spójności, którą jest nic innego jak odwaga, by powiedzieć PRAWDĘ, czyli to co poczułeś i pomyślałeś. Gdy nie masz odwagi, by wyrażać na co dzień tego, co myślisz i czujesz (w każdej sytuacji, nie tylko przy kobietach), to jeżeli mam być szczery, życie przepływa Ci przez palce. Nie masz pojęcia o potencjale, który posiadasz, tym jak szczęśliwy mógłbyś być i ile pieniędzy mógłbyś mieć. Cholernie dużo tracisz przez to, że nie masz śmiałości mówić i robić tego, co chciałbyś mówić i robić.

Zaobserwuj jak wygląda pewność siebie na poziomie 100%. Dopiero teraz masz odwagę mówić o czymś, co wcześniej postrzegałeś jako słabość. Teraz przemieniłeś to w swój atut.

Nie uczę tylko tego, jak mieć jaja, by powiedzieć dziewczynie, że Cię kręci, ma przyjść dziś wieczorem i chętnie nie wypuścisz jej z łóżka. Chcę abyś miał jaja mówić prawdę w każdej życiowej sytuacji. W pracy, przy rodzicach, kumplach i rzecz jasna kobietach. 

Ile trwa stawanie się pewniejszym siebie?

Z moich obserwacji wynika, że zdecydowana większość facetów (80-90%) znajduje się na etapach 1-4. Mało który osiąga poziom 5, nie mówiąc już o 10. 

Czasem przejście z jednego poziomu do drugiego może trwać kilka lub kilkanaście lat. U mnie przechodzenie wszystkich poziomów (a rozwój był bardzo intensywny), trwało około 10 lat. Zbudowałem model, dzięki któremu można osiągnąć to 20 x szybciej. Wg moich szacunków, w około pół roku. Jeszcze raz dla przypomnienia – większość facetów przez całe życie nie osiągnie poziomu większego niż 5. Poziom 5 oznacza, że gdziekolwiek jesteś i widzisz kobietę, która Ci się podoba (sklep, okienko na poczcie, ulica, pociąg, klub) masz odwagę podejść do niej, powiedzieć jej to i zaproponować umówienie się na kawę. 

To model, który powstał w mojej głowie kilka miesięcy temu i odnosi ogromne sukcesy. Póki co mówię o nim tylko podczas szkoleń z uwodzenia (które zmieniłem, by do niego dostosować) i na konsultacjach skype (na które gorąco zapraszam). Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku miesięcy złożę ten cały model w całość i podzielę się nim w formie jakiegoś produktu. Każdy z tych etapów będzie szeroko rozpisany wraz z zadaniami, tekstami i ćwiczeniami, by przejść do kolejnego i pozbyć się blokad z danego poziomu. Na razie wciąż go szlifuję, ale już przeczuwam, że to będzie kamień milowy, bo dostaniesz gotowy schemat do powtórzenia, a każdy z etapów będzie szeroko opisany.

Czytaj maile, które będę wysyłał, aby go nie przeoczyć (jeżeli nie mam Twojego maila, wpisz go u góry po prawej). 

Póki co obserwuj na jakim jesteś etapie i co Cię blokuje przed osiągnięciem kolejnego. Już sama obserwacja sprawi, że blokady zaczną się powoli rozpływać. Jeżeli nie chce Ci się czekać, napisz mi maila i indywidualnie popracujemy nad Twoją pewnością siebie (kontakt@orety.pl).

Z google..:

 • Podrywanie przy rodzicsch
5 komentarzy
 1. Alberto 3 stycznia, 2018 Odpowiedz
  • O'rety 3 stycznia, 2018 Odpowiedz
   • Marcin 5 stycznia, 2018 Odpowiedz
 2. Alberto 3 stycznia, 2018 Odpowiedz
  • O'rety 6 stycznia, 2018 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.